جدیدترین مقاله تروفی و اچیومنت به تازه‌ترین نسخه از مجموعه Hitman اختصاص دارد. بازی Hitman 2 که چندیش پیش برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر شد به واسطه چالش‌های درگیرکننده و جالب تروفی‌هایی دارد که هر بازیکنی را به دریافت آن‌ها ترغیب می‌کند.

معرفی

به راهنمای تروفی و اچیومنت‌های Hitman 2 خوش آمدید. جدیدترین نسخه از این مجموعه در بخش‌هایی نظیر گیم‌پلی و طراحی نقشه‌ها تجربه‌ی بهتری را ارائه می‌دهد. تعداد تروفی‌های Hitman 2 به 59 عدد می‌رسد که نسبت به بازی‌های دیگر از اچیومنت‌های بالاتری برخوردار است. این عنوان فاقد تروفی پلاتینیوم است و برای کامل کردن آن به 20 الی 30 ساعت زمان نیاز است. درجه سخی تروفی‌های هیتمن 2 متوسط است و مجموع 59 اچیومنت شامل 2900 امتیاز می‌شود. 11 تروفی از این لیست از دست دادنی هستند که در ادامه به آن‌ها نیز اشاره شده است.

اطلاعات کلی

 • درجه سختی تروفی و اچیومنت‌های بازی: 5 از 10
 • مدت زمانی که طول می‌کشد تمامی تروفی‌ها و اچیومنت‌های بازی را کسب کنید: 20 الی 30 ساعت
 • تعداد تروفی‌های کل: 59 عدد (43 تروفی برنزtrophy، 10 تروفی نقره trophy، 6 تروفی طلا trophy)
 • تعداد اچیومنت‌های بازی: 59 عدد 2900 امتیاز
 • تعداد تروفی‌های که می‌توان متوجه آن نشد: 11 تروفی (هر یک با علامت * مشخص شده است)
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که گلیچ دارند: موردی مشاهده نشده است
 • آیا درجه سختی روی دریافت تروفی و اچیومنت‌ها تاثیر گذار است؟ بله، بعضی از تروفی و اچیومنت‌های بازی نیازمند درجه سختی Master هستند

The Result of Previous Training in HITMAN 2

The Result of Previous Training

توضیح: بخش تمرینی بازی در قسمت پیش در آمد را کامل کنید:

این تروفی و اچیومنت مربوط به بخش داستانی است و در جریان بازی کردن‌تان آن را کسب خواهید کرد.


Cleared for Field Duty in HITMAN 2

Cleared for Field Duty

توضیح: در قسمت پیش در آمد بازی The Final Test را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت مربوط به بخش داستانی است و در جریان بازی کردن‌تان آن را کسب خواهید کرد. The Final Test در واقع نام بخش تمرینی بازی است که در جریان چند مرحله بازیکنان را با فضای بازی آشنا می‌کند. در بازی Hitman محصول سال 2016 هم باید این بخش را پشت سر می‌گذاشتیم.


Seizing the Opportunity in HITMAN 2

* Seizing the Opportunity

توضیح: در بخش The Final Test یک مرحله‌ی داستانی را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت جزو مواردی است که امکان دارد آن را از دست بدهید، اما با کمی دقت و انجام یکی از مراحلی/ماموریت‌هایی (Mission) که در طول کشتن یک هدف برای‌تان در نظر گرفته شده است، می‌توانید این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.


The Creative Assassin in HITMAN 2

The Creative Assassin

توضیح: تمامی قسمت‌های بخش تمرینی Contract Creation را کامل کنید؛

تنها کافی است به منوی مربوط به قراردادها بروید و ساخت قرار داد را انتخاب کنید. در ادامه گزینه‌ی Contract Creation Tutorial را انتخاب کنید. در انتها دستورات دیانا را قدم به قدم اجرا کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

* Unexpected Guest

توضیح: ظاهر خود را به شکل آقای نورفولک (Mr. Norfolk) در بیاورید و کلوین ریتر را بکشید؛

زمانی که در قایق شبیه‌سازی شده هستید، سه سکه‌ی جلوی خود را بردارید و از آن برای گمراه کردن آقای نورفولک (شخصی که کت و شلوار با کلاه کابوی دارد) استفاده کنید (باید او را به کوچه‌ی پشتی بکشانید). در ادامه با کشتن او لباسش را بپوشید و در بخش Deck 02 با کلوین ریتر صحبت کنید. او شما را به اتاقش هدایت می‌کند و در آنجا می‌توانید از طریق Fiber Wire کلوین ریتر را بکشید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

* K-36D

توضیح: جاسپر نایت را از طریق خراب کاری در صندلی پرتابی بکشید؛

با شروع این مرحله تمرینی، به سمت راست بروید و از حصار عبور کنید. حال از طریق پنجره پشت دشمنی که در نزدیکی شما است، وارد شوید (او نباید متوجه حضور شما شود). زمانی که وارد شدید، راه سمت راست را ادامه دهید و آچار را بردارید. پس از برداشتن آچار به اتاق بعدی بروید و لباس مکانیک‌ها را بپوشید. پس از این انجام کارهای ذکر شده، به سراغ پارکینگی بروید که جت مورد نظر در آن قرار دارد و صندلی هواپیما را دچار نقص فنی کنید (حواس‌تان به مکانیکی که به شما مشکوک می‌شود، باشد). سپس به طبقه‌ی بالا بروید و با جاسپر نایت صحبت کنید. او با شما به پیش جت می‌آید و به او بگویید که چه کارهایی لازم است انجام دهد تا زمانی که صندلی او پرتاب شود و سپس از محیط فرار کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

* Defection Deterred

توضیح: وقایع را به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که جاسپر نایت از طریق سرهنگ KGB کشته شود؛

با شروع مرحله تمرینی کشتن جاسپر نایت، به سمت راست محیط بروید و پس از عبور از دو حصار رو به‌ روی‌تان، ژانراتور را خاموش کنید. در ادامه مامور مشکوک شده به شما را بکشید و لباس‌هایش را بپوشید (جسد را مخفی کنید). وارد ساختمان شوید و از روی میز داخل محیط پذیرش، اسلایدهای پروژکتور را بردارید. سپس به طبقه‌ی بالا بروید و آن‌ها را روی پروژکتور بگذارید. پس از انجام این مراحل در بالکن و خارج از اتاق منتظر بمانید (از طریق درب این کار را انجام بدهید، با خارج شدن از پنجره سربازان به شما مشکوک می‌شوند). حال مشاهده می‌کنید که سرهنگ KGB به اتاق می‌آید و پروژکتور را خاموش می‌کند. پس از خارج شدن مجدد او، منتظر بمانید تا سرهنگ و جاسپر نایت وارد اتاق شوند و با روشن کردن پروژکتور در مورد اسلایدها صحبت کنند. در انتها برق پروژکتور را از طریق جعبه تقسیم کنار پنجره قطع کنید و مخفی شوید. می‌بینید که جاسپر نایت مشغول تعمیر می‌شود و سرهنگ KGB به سراغ روشن کردن منبع برق می‌آید و در این هنگام جاسپر نایت بر اثر برق گرفتگی، کشته می‌شود.


Silent Assassin in HITMAN 2

Silent Assassin

توضیح: بدون دیده شدن The Final Test را کامل کنید. فقط جاسپر نایت را بکشید و مطمئن شوید که جنازه‌اش مخفی شده است؛

با شروع شدن مرحله‌ی مورد نظر، از سمت چپ محیط بدون دیده شدن، به لوله‌های وصل شده به طبقه‌ی بالای محیط برسید (کنار محل نگه داری جت). حال از آن بالا بروید و منتظر بمانید تا هدف اتاق را ترک کند. سپس در ورودی اتاق سلاح خود را بیاندازید و وارد دستشویی شوید. پس از برگشتن هدف و ماموری که همراه او است، مامور مورد نظر متوجه سلاح شما می‌شود و آن را به انبار بر می‌گرداند. در این حالت جاسپر نایت در اتاق تنها خواهد ماند و به‌صورت مخفیانه او را بکشید و در جعبه داخل دستشویی مخفی کنید. در انتها از همان مسیری که آمده‌اید، خارج شوید و حواس‌تان باشد که شخصی شما را نبیند.


Security Defeated in HITMAN 2

* Security Defeated

توضیح: وقایع را طوری برنامه‌ریزی کنید که یک مامور، اسلحه‌ای را پیدا کند و آن را به انبار ببرد؛

حواس یک مامور را را از طریق سکه‌هایی که دارید پرت کنید و اسلحه خود را سر راه او قرار بدهید. پس از مخفی شدن و پیدا کردن اسلحه توسط مامور مورد نظر، این تروفی و اچیومنت را کسب خواهید کرد.


Chameleon in HITMAN 2

Chameleon

توضیح: در جریان The Final Fight ظاهر خود را تغییر دهید؛

در جریان دریافت سایر تروفی و اچیومنت‌های بخش تمرینی، این تروفی و اچیومنت را نیز کسب خواهید کرد.


Training Escalated in HITMAN 2

Training Escalated

توضیح: سطح پنجم یک Escalation Contract را کامل کنید که در ICA Facility قرار دارد؛

در جریان این تروفی و اچیومنت بازیکنان باید یکی از قراردادهای Escalation بازی را پنج بار انجام دهند، زیرا پس از هر بار پایان، یک ماموریت بیشتر به لیست ماموریت‌های قرار داد اضافه می‌شود و منظور از سطح پنجم، این است که باید پنج بار یک قرار داد Escalation را کامل کنید. اشاره کنم که این قرار داد باید در ICA Facility باشد که از طریق منوی اصلی و شاخه Destinations، می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.


Contract Assassin in HITMAN 2

Contract Assassin

توضیح: 10 قرار داد را کامل کنید؛

از طریق منوی اصلی بازی و بخش My History می‌توانید قرار دادهای خود را مشاهده کنید. با انتخاب 10 قرار داد ساده‌ی بازی، این تروفی و اچیومنت را کسب خواهید کرد.


Top of the Class in HITMAN 2

Top of the Class

توضیح: در یک قرار داد، امتیاز بالایی کسب کنید؛

تنها کافی است که قرار داد بسازید و در اولین اقدام اشخاصی غیر از اهداف‌تان را بکشید و امتیاز پایینی را کسب کنید. در تلاش دوم امتیازی بهتر از حالت قبل کسب کنید تا این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.


A New Profile in HITMAN 2

A New Profile

توضیح: یک Featured Contract را کامل کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

Shhhh

توضیح: یک فرد را به خواب فرو ببرید؛

تنها کافی است پشت سر یکی از شخصیت‌های غیر قابل بازی (NPC) بروید و دکمه‌ی X:square: را فشار دهید تا مامور 47 یک ضربه به سر شخص مورد نظر وارد کند. در ادامه مدام به فشار دادن دکمه مربوطه ادامه دهید تا ناک‌اوت شود.


Tools of the Trade in HITMAN 2

Tools of the Trade

توضیح: اهداف خود را از طریق بالستیک، تصادف و مواد انفجاری از بین ببرید؛

در اینجا منظور از بالستیک شلیک اسلحه است و بازیکنان در مرحله‌ی Nightcall، می‌توانند این تروفی و اچیومنت را کسب کنند. تنها کافی است هدف‌تان را با شلیک اسلحه، پرتاب نارنجک و پرتاب او از طریق بالکن بکشید. قبل از انجام هر کدام از این موارد بازی را به صورت دستی ذخیره کنید. حال پس از پایان مرحله با توجه به هرکدام از روش‌های ذکر شده، مرحله‌ی مورد نظر را مجددا بارگذاری کنید و روش بعدی را انجام بدهید.


Unseen Assassin in HITMAN 2

Unseen Assassin

توضیح: یک هدف را در حالتی از میان بردارید که دیده نشوید؛

در جریان دریافت سایر تروفی‌ و اچیومنت‌ها، این تروفی و اچیومنت را کسب خواهید کرد.


تروفی و اچیومنت‌های Hawke’s Bay

Infiltrator in HITMAN 2

Infiltrator

توضیح: مرحله Nightcall را کامل کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

House Cleaning

توضیح: رینادر را از طریق بالشت، سقف اتاق و زمانی که اورسان در حالت دوش گرفتن است، بکشید؛

بازیکنان می‌توانند این تروفی و اچیومنت را با تروفی و اچیومنت Tools of the Trade ترکیب کنند، زیرا در دو تروفی و اچیومنت پیش نیازهای تقریبا یکسانی دارند. با این حال باید تعداد دفعات بیشتری مشغول بازی کردن شوید؛ چرا که تفاوت‌هایی میان این دو تروفی و اچیومنت وجود دارد.


Hidden Trophy in HITMAN 2

* Blunt Trauma

توضیح: هدف خود را به دام بیاندازید

در مرحله‌ی Nightcall، در یک قایق یا ساحل می‌توانید کار خود را آغاز کنید. حال خط ساحلی را دنبال کنید تا به یک الونک چوبی برسید. آن را بردارید و تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.


Completionist in HITMAN 2

Completionist

توضیح: تمامی چالش‌های مرحله Nightcall را کامل کنید؛

هر مرحله از بازی دارای چالش‌های منحصر به‌ فردی است که بازیکنان می‌توانند در جریان مرحله آن‌ها را انجام دهند.


Strategic Disadvantage in HITMAN 2

Strategic Disadvantage

توضیح: مرحله Nightcall را روی درجه سختی Master تمام کنید؛

این یکی از تروفی و اچیومنت‌هایی است که درجه سختی روی آن تاثیر دارد و تنها با درجه Master قادر به دریافت آن خواهید بود.


Come Prepared in HITMAN 2

Come Prepared

توضیح: یک منطقه‌ی شروع را انتخاب کنید و از Agency Pickup استفاده کنید تا یک آیتم را به صورت قاچاق به Hawke’s Bay بیاورید؛

پس از انجام هر مرحله، بازیکنان می‌توانند مرحله‌ی مورد نظر را مجددا تکرار کنند. حال در حالت تکرار با توجه به امتیازی که کسب کرده‌اید، می‌توانید تجهیزات هنگام شروع بازی خود را انتخاب کنید. گزینه‌ی Agency Pickup را انتخاب کنید تا یک آیتم به شما داده شود.


Local Knowledge in HITMAN 2

Local Knowledge

توضیح: به سطح پنجم مستری Hawke’s Bay دست پیدا کنید؛

در جریان تلاش‌های دوباره‌تان برای گرفتن سایر تروفی و اچیومنت‌های این مرحله، می‌توانید تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید. با انجام مجدد مرحله‌ی Nightcall می‌توانید XP کسب کنید و سطح مستری این مرحله را افزایش دهید.


تروفی و اچیومنت‌های Miami

Damage Control in HITMAN 2

Damage Control

توضیح مرحله‌ی The Finish Line را کامل کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

Blaze of Glory

توضیح: سیرا ناکس را در اتومبیل‌اش و جایگاه مخصوص منفجر کنید و رابرت ناکس را هم از طریق اندرویدش بکشید؛

برای دریافت این تروفی و اچیومنت روی سه چالش Day of Thunder ،Better Burn Up Than Fade Away و Paranoid Android تمرکز کنید.

 • برای چالش Day of Thunder باید سیرا ناکس را در اتومبیل‌اش و جایگاه مخصوص منفجر کنید. برای این کار به یک دستگاه انفجاری کنترل از راه دور نیاز خواهید داشت. در کنار دکه، مکانیکی را مشاهده خواهید کرد که روی تلفن درباره استعفا دادن از شغل خود صحبت می‌کند که این در واقع همان فرصتی است که بازی به شما می‌دهد تا چالش مربوطه را انجام دهید. حال پشت سر او به اتاق شستشو بروید، سپس او را مطیع خود کنید، لباس‌ها و کی‌کارت او را بردارید، بعد وارد منطقه VIP رویداد شوید. در سمت چپ به مسیر خود ادامه دهید، از فرش قرمز برای دسترسی به ساختمان استفاده کنید و از در سمت چپ برای پیدا کردن مغازه مکانیکی Kronstadt استفاده کنید. رهبر را پیدا کنید، با او صحبت کنید تا شما قادر به دسترسی به تجهیزات را پیدا کنید. مواد منفجره را درون اتومبیل بگذارید، صبر کنید و با استفاده از دستگاه انفجاری کنترل از راه دور در حالی که ناکس می‌زند به کنار، او را حذف کنید.
 • برای چالش Better Burn Up Than Fade Away ناکس را روی سکوی مخصوص منفجر کنید. ابتدا خودتان را به عنوان راننده مسابقه مارشال جا بزنید. با لباس مسابقه دهنده‌های مارشال می‌توانید راه خود را به چادر مطبوعاتی باز کنید و در بین چار مطبوعاتی و مرکز Kronstadt دو راننده دیگر مارشال را ملاقات خواهید کرد. به طور آهسته و مخفیانه هر دو راننده را مطیع خود کنید و در این میان آچار را از مرکز Kronstadt بردارید. حالا به غرفه مارشال نزدیک پیست مسابقه بروید، پرچم مسابقه را بردارید و منتظر بمانید تا Sierra Knox و Moses Lee از کنار شما عبور کنند. در حالی که این دو نفر از کنار شما رد می‌شوند، موسس لی را رد صلاحیت کنید تا سیرا ناکس برنده شود. سپس به چادر مطبوعاتی بروید و راه خود را به زیر سکوی مخصوص پیدا کنید. سپس با آچاری که در اختیار دارید هر سه دهانک‌های موجود را باز کنید تا فشار بیشتر شود. در آخر از آن مکان خارج شوید و حدود پنج دقیقه منتظر بمانید تا درحالی که سیرا ناکس روی سکوی مخصوص پیروزی خود را جشن می‌گیرد، منفجر شود.
 • برای چالش Paranoid Android باید رابرت ناکس را از طریق اندرویدش بکشید. نزدیک مرکز Kronstadt به عنوان Dolphin Stadium خودتان را جا بزنید. نزدیک آب Ted Mendez را می‌بینید که لباس ارتشی بر تن دارد. مودبانه رفتار کنید و وقتی که در کوچه پشتی تنها شد لباس او بر تن کنید. اکنون وارد مرکز Kronstadt شوید، ثبت نام کنید و به طبقه بالا بروید. (از پله‌های سمت راست بالا رفته و مجله را به عنوان پوشش خود بردارید). حال وارد اتاق تست اندروید شوید و ربات رابرت را اسکن کنید تا او را بکشد و چالش کامل شود.

Hidden Trophy in HITMAN 2

* Pink Army

توضیح: ارتش صورتی را آزاد کنید؛

تنها کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام بدهید:

 1. مرحله را با لباس Mascot آغاز کنید و برای آسانی کارتان درجه سختی را روی کژوال قرار بدهید.
 2. حال پیش Thwack بروید و عکس فلامینگو را از روی میز بردارید.
 3. به پارکینگ محیطی که در آن هستید بروید و از طریق مامور امنیتی‌ای که در پارکینگ قرار دارد، یک کارت هوشمند به دست بیاورید (مامور را مخفیانه از بین ببرید و جنازه‌اش را هم مخفی کنید).
 4. در ادامه در کنار اتاق امنیتی پارکینگ، Flamingo Mascot را پید و او را بیهوش کنید (یادتان باشد که نباید او را بکشید).
 5. سپس ای را تا اتاق Pallas حمل کنید (از داخل اتاق امنیتی و پله‌ها این کار را انجام بدهید). در این میان ماموران امنیتی زیادی را مشاهده می‌کنید و دو از چشم آن‌ها، کار خود را انجام بدهید.
 6. در داخل اتاق مربوطه شخصی را که بیهوش کرده‌ای در وسط اتاق قرار بدهید
 7. از عکس فلامینگویی که قبلا آن را برداشته‌اید، روی رباتی که در اتاق قرار دارد استفاده کنید

Full Value in HITMAN 2

Full Value

توضیح: تمامی ماموریت‌های داستانی را در The Finish Line کامل کنید.


Showrunner in HITMAN 2

Showrunner

توضیح: مرحله‌ی The Finish Line را روی درجه سختی Master کامل کنید.Event Planner in HITMAN 2

Event Planner

توضیح: یک منطقه‌ی شروع را انتخاب کنید و از Agency Pickup استفاده کنید تا یک آیتم را به صورت قاچاق به میامی بیاورید؛

پس از انجام هر مرحله، بازیکنان می‌توانند مرحله‌ی مورد نظر را مجددا تکرار کنند. حال در حالت مجدد با توجه به امتیازی که کسب کرده‌اید، می‌توانید تجهیزات هنگام شروع بازی خود را انتخاب کنید. حال گزینه‌ی Agency Pickup را انتخاب کنید تا یک آیتم به شما داده شود.


Miami Wise in HITMAN 2

Miami Wise

توضیح: به سطح 20 مستری میامی برسید؛

با انجام مرحله The Finish Line به صورت متوالی و کسب چالش‌ها و ماموریت‌های داستانی، می‌توانید XP کسب کنید و سطح مستری این مرحله را به 20 برسانید. اشاره کنم که نوع عملکرد شما در بازی باعث کسب امتیاز بیشتر یا کمتر می‌شود.


تروفی و اچیومنت‌های Santa Fortuna

Tactical Strike in HITMAN 2

Tactical Strike

توضیح: مرحله‌ی Three-Headed Serpent را کامل کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

Cartel Wrecker

توضیح: دلگادو را از طریق اسب آبی بکشید، دلگادو و مارتینز را از طریق مجسمه بکشید و فرانکو را از صخره به پایین پرتاب کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

* It Belongs in a Museum

توضیح: اتاق گنج را بگردید؛

ظاهر خود را به شکل Shaman درآورید. شما فرصت این را دارید که در طرف دیگر پل هنگامی که شما بازی را آغاز می‌کنید، شامن را پیدا کنید. در همان نزدیکی در کلبه‌ای با چندتا دوست است که یا با کشتن و تیراندازی یا با صبر و خرج کردن سکه می‌توانید خود را به شکل او درآورید. حال با کلیدی که دارید وارد فروشگاه شوید و آیتم Golden Idol را بردارید؛ بالای بار، روی تپه خانه‌‌ای با درهای سبز مشاهده خواهید کرد که درهای آن فقط هستند. ابتدا باید صاحب فروشگاه را پیدا کنید (معمولا در بار مشغول نوشیدن و جیشدن روی بوته‌هاست) و کلید را از او بدزدید. برای این کار می‌توانید با زهر موش کاری کید که او استفراغ کند یا با سکه او را ز دید دیگران دور کنید.

بعد از اینکه کلید را گرفتید وارد فروشگاه شوید و Golden Idol را که روی میز است بردارید. اشاره کنم که تنها زمانی که ظاهر خود را به شکل Shaman درآورید می‌توانید آیتم را بردارید. از بُت برای دسترسی به تونل مخفی استفاده کنید. پایین تپه، پشت بار، به منطقه ساخت و ساز بروید تا یک مسیر مخفی پیدا کنید. مسیر را طی کنید تا وارد تونل مخفی شوید و در وردو شما به تونل با دری در سمت چپ برخورد کنید. مواظب دو نگهبانی که در آن جا حضور دارند باشید. آیتم را در داخل خانه‌ای که بغل در قرار دارد بگذارید تا در باز شود. حال وارد شوید و بازی را ذخیره کنید. پازلی که با آن موجه می‌شود را حل کنید تا به طرف دیگر دسترسی پیدا کنید.


Heads Will Roll in HITMAN 2

Heads Will Roll

توضیح: در مرحله‌ی Three-Headed Serpent، تمامی ماموریت‌های داستانی را انجام دهید.


Ghost of the Jungle in HITMAN 2

Ghost of the Jungle

توضیح: مرحله‌ی Three-Headed Serpent را روی درجه سختی Master تمام کنید؛

در درجه سختی Master، دشمنان آسیب بیشتری به شما وارد می‌کنند و از طرفی زودتر از گذشته توسط دشمنان مشاهده می‌شوید. از این‌ رو مخفی کاری بهترین گزینه برای انجام تروفی و اچیومنت‌هایی است که بر پایه درجه سختی Master تعیین شده‌اند.


Recon Specialist in HITMAN 2

Recon Specialist

توضیح: یک منطقه‌ی شروع را انتخاب کنید و از Agency Pickup استفاده کنید تا یک آیتم را به صورت قاچاق به Santa Fortuna بیاورید.


Dark Tourist in HITMAN 2

Dark Tourist

توضیح: سطح مستری Santa Fortuna را 20 برسانید؛

با انجام مرحله Three-Headed Serpent به صورت متوالی و کسب چالش‌ها و ماموریت‌های داستانی، می‌توانید XP کسب کنید و سطح مستری این مرحله را به 20 برسانید. اشاره کنم که نوع عملکرد شما در بازی باعث کسب امتیاز بیشتر یا کمتر می‌شود.


تروفی و اچیومنت‌های مرحله Mumbai

Pirate Hunter in HITMAN 2

Pirate Hunter

توضیح: مرحله Chasing a Ghost را کامل کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

Cleaning the Streets

توضیح: کِیل و شاه را از طریق قطار، کیل و رنگن را از طریق لوله سیمانی و رنگن را از طریق پنکه بکشید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

Babyface

توضیح: همه را اصلاح کنید؛

این تروفی و اچیومنت به‌سادگی قابل دریافت است اما بازیکنان برای انجام آن باید صبور باشند. در شروع بازی، ماموریت داستانی A Close Shave را دنبال کنید. این ماموریت به شما کمک می‌کند تا مائل‌استروم را شناسایی کنید و همچنین به آرایشگاه و لباس آرایشگری برسید. برای پیدا کردن عکس مائل‌استروم هم باید به Crow Hideout بروید و عکس او را پیدا کنید. پس از انجام این کار به آرایشگاه بروید و لباس آرایشگری را بپوشید. حال باید به مردم خدمت رسانی کنید و آن‌ها را اصلاح کنید. همچنین در جریان این کار مائل‌استروم هم پیش شما می‌آید و او را نکشید و صورتش را اصلاح کنید. حال این روند را ادامه دهید تا 15 شخص مختلف را اصلاح کرده باشید.


Busy Schedule in HITMAN 2

Busy Schedule

توضیح: تمامی ماموریت‌های داستانی Chasing a Ghost را کامل کنید.


Street Smart in HITMAN 2

Street Smart

توضیح: مرحله Chasing a Ghost را روی درجه سختی Master تمام کنید.


Urban Planner in HITMAN 2

Urban Planner

توضیح: یک منطقه‌ی شروع را انتخاب کنید و از Agency Pickup استفاده کنید تا یک آیتم را به صورت قاچاق به مامبیه بیاورید.


Keys to the City in HITMAN 2

Keys to the City

توضیح: سطح مستری Mumbai را به 20 برسانید؛

با انجام مرحله Chasing a Ghost به صورت متوالی و کسب چالش‌ها و ماموریت‌های داستانی، می‌توانید XP کسب کنید و سطح مستری این مرحله را به 20 برسانید. اشاره کنم که نوع عملکرد شما در بازی باعث کسب امتیاز بیشتر یا کمتر می‌شود.


تروفی و اچیومنت‌های Whittleton Creek

Long Shot in HITMAN 2

Long Shot

توضیح: مرحله‌ی Another Life را تمام کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

Domestic Accidents

توضیح: کسیدی را از طریق سیم لیزری و زمانی که در حال ضدعفونی کردن است بکشید و جانوس را هم در گودال منفجر کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

* Slow Travel

توضیح: از طریق یک قایق خارج شوید؛

پس از اینه تمامی فعالیت‌ها و کارها را کامل کردید و آماده رفتن شدید، با هیچ یک از خروجی‌های رو نقشه خارج نشوید. آیتم Paddle را بردارید. این آیتم را در خانه‌ای که برای فروش گذاشته شده می‌توانید پیدا کنید. (خانه مدنظر به عنوان ملک Schmidt روی نقشه مشخص شده است). از لاک پک اینونتوری خود یا از کلیدی که در گلدان سمت راستی که در نزدیکی در جلو پنهان شده است برای وارد شدن به خانه استفاده کنید. به سمت جنوبی در امتداد جریان رودخانه بدوید. قبل از این کار مطمئن شوید که آیتم Paddle را مجهز کرده باشید در غیر این صورت در مخفی نمایان نخواهد شد. مسیر خود را روی لبه رودخانه ادامه دهید تا نشانه خروج مخفی ظاهر شود و ماموریت شما به پایان برسد. در آخر تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب می‌کنید.


There Goes the Neighborhood in HITMAN 2

There Goes the Neighborhood

توضیح: تمامی ماموریت‌های داستانی مرحله Another Life را کامل کنید.


Perfect Crime in HITMAN 2

Perfect Crime

توضیح: مرحله Another Life را روی درجه سختی Master تمام کنید.


Community Planner in HITMAN 2

Community Planner

توضیح: یک منطقه‌ی شروع را انتخاب کنید و از Agency Pickup استفاده کنید تا یک آیتم را به صورت قاچاق به Whittleton Creek بیاورید.


Pillar of the Community in HITMAN 2

Pillar of the Community

توضیح: سطح مستری Whittleton Creek را به 15 برسانید.


تروفی و اچیومنت‌های Isle of Sgail

This is Maintenance in HITMAN 2

This is Maintenance

توضیح: مرحله The Ark Society را کامل کنید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

Doing the Rounds

توضیح: از طریق گردنبند سوفیا را خفه کنید، زوئی را به‌دام بیاندازید و کنستانت را مجبور کنید که بدون سر و صدا بیاید.


Hidden Trophy in HITMAN 2

* Leap of Faith

توضیح: از مسیر خوش منظره عبور کنید؛

اولین کاری که باید انجام دهید این است که ظاهر خود را به شکل ناتانیل بلیک درآورید. آسان‌ترین راه برای گرفتن لباس‌های ناتانیل این است که بگذارید او از گردنبند دور شود، سپس تاب حمام اتاق دو دری که او از آن عبور می‌کند را از آب سراریز کنید. در حالی که او مشکل سراریزی آب را بررسی می‌کند، او را بی‌هوش کنید و لباس او را بردارید. حالا به طبقه بالا بروید و در آن جا یکی از درها باید به نوعی پل کوچک منتهی شود که از طریق آن به یک ساختمان کوچک متصل می‌شود. در آن ساختمان هدف‌های شما قرار دارند. در بیرون در با نگهبانی مواجه می‌شوید که نباید بگذارید شما را ببیند. دزدکی از سمت راست هنگامی که به طرف شما نگاه نمی‌کند، از روی لبه خودتان را آویزان کنید و وارد پنجره سمت راست شوید. در این اتاق یک نگهبان و یک خدمتکار را مشاهده خواهید کرد. صبر کنید تا خدمتکار صحبت‌های خود را با نگهبان تمام کند، سپس با او صحبت کنید تا شما را دنبال کند.

اکنون راه خود را به ساختمانی که هدف‌ها در آن قرار دارند پیدا کنید و خدمتکار را از آنجا فراری دهید و به طبقه پایین جایی که پیکر ققنوس قرار دارد ببرید. بعد از اینکه به طبقه پایین رسیدید باید با اتاقی در سمت راست مواجه شوید که داخل آن سوراخی وجود دارد. در آن طرف سوراخ دو نگهبان را مشاهده می‌کنید که با انداختن یک سکه به پشت آن‌ها می‌توانید حواس آن‌ها را پرت کنید. حال که از سوراخ عبور کردید مستقیم به پیش بروید تا سوییچی که در مخفی را باز می‌کند پیدا کنید.

از خروجی جدیدی که پیدا کرید عبور کنید و از پله‌ها پایین بروید. در اتاق مستقیم به جلو بروید و کمی به راست، در دیگری را مشاهده خواهید کرد. در سمت چپ راه پله کوچک را به سمت بالا طی کنید و در بالا به سمت راست بروید. حال با در فلزی بزرگی رو به رو می‌شوید، از آن عبور کنید تا به آشپزخانه برسید. در آشپزخانه به سمت راست بروید تا در فلزی دیگری را مشاهده کنید. وارد آن شوید و پس از اینکه خدمتکار وارد شد، در قفل می‌شود و خدمتکار دیالوگی می‌گوید که پسر عمویش همین حادثه برایش اتفاق افتاده است.

در آخر از طریق پنجره از آن جا خارج شوید و به جایی که پیکر ققنوس حضور داشت بروید تا خروجی جدیدی را مشاهده کنید. اکنون از روی صخره شیرجه بزنید تا این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.


Anti-Survivalist in HITMAN 2

Anti-Survivalist

توضیح: تمامی ماموریت‌های داستانی مرحله The Ark Society را کامل کنید.


Power Player in HITMAN 2

Power Player

توضیح: مرحله‌ی The Ark Society را روی درجه سختی Master تمام کنید؛

در درجه سختی Master، دشمنان آسیب بیشتری را به شما وارد می‌کنند و از طرفی زودتر از گذشته توسط دشمنان مشاهده می‌شوید. از این‌ رو مخفی‌کاری بهترین گزینه برای انجام تروفی و اچیومنت‌هایی است که بر پایه درجه سختی Master تعیین شده‌اند.


Party Planner in HITMAN 2

Party Planner

توضیح: یک منطقه‌ی شروع را انتخاب کنید و از Agency Pickup استفاده کنید تا یک آیتم را به صورت قاچاق به Isle of Sgail بیاورید؛

پس از انجام هر مرحله، بازیکنان می‌توانند مرحله‌ی مورد نظر را مجددا تکرار کنند. در حالت مجدد با توجه به امتیازی که کسب کرده‌اید، می‌توانید تجهیزات هنگام شروع بازی خود را انتخاب کنید. حال گزینه‌ی Agency Pickup را انتخاب کنید تا یک آیتم به شما داده شود.


Honorary Member in HITMAN 2

Honorary Member

توضیح: در Isle of Sgail‌ به مستری سطح 20 برسید.

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,