_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

محتویات روز عرضه Hitman 2 مشخص شدند

تقریبا دیگر فرصت زیادی تا عرضه عنوان Hitman 2 که از ساخته‌های استودیوی IO Interactive به حساب می‌آید، باقی نمانده است. این استودیو اخیرا محتویات روز عرضه این بازی را اعلام کرده که شامل بیش از ۴۰۰ چالش و همینطور ۶ محیط سند باکس می‌شود. علاوه بر مشخص شدن محتویات روز عرضه این بازی که در ادامه جزئیات بیشتری از آن‌ها در اختیار شما قرار خواهم داد، استودیوی سازنده این بازی اطلاعاتی از نسخه‌های مختلف این بازی نیز در اختیار ما قرار داده است که حتما به آن‌ها اشاره می‌کنم.

برخلاف نسخه اول این بازی که تحت عنوان Hitman در سال ۲۰۱۶ به انتشار رسید، عنوان Hitman 2 یک بازی قسمتی نخواهد بود و به جای آن تمام محتویاتی که به همراه دارد را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد که احتمالا این کار به دلیل تفاوت‌ها در سیاست‌های کاری شرکت وارنر بروز (Warner Bros.) نسبت به اسکوئر انیکس (Square Enix) است که دوست دارد تمام محتویات بازی را یک جا در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. از ویژگی‌های بارز این بازی نیز می‌توان به این اشاره کرد که در این بازی هنوز هم شاهد المان‌های لایو سرویس نظیر Elusive Target ها و همینطور چند ویژگی دیگر نیز خواهیم بود.

اما امروز در تصویر اینوگرافیک تازه‌ای که توسط IO Interactive به انتشار رسیده، محتویاتی که در روز عرضه این بازی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت، اعلام شده‌اند که به معنی واقعی کلمه محتویات بسیار زیادی به نظر می‌رسند. ۴۰۰ چالش، ۱۰۰ ساعت گیم‌پلی (و یا طبق ادعای IO Interactive، حتی بیشتر)، شش محیط سند باکس، بیش از ۱۸۰ اشیاء مختلف، بیش از یک دو جین لباس، بیش از ۱۰۰ لباس مبدل و بیش از ۶۰ سلاح مختلف، محتویاتی هستند که در روز عرضه Hitman 2 در اختیار بازی‌بازان قرار داده خواهد شد. علاوه بر این، شما می‌توانید تصویر کامل این اینفوگرافی را هم در انتهای این متن مشاهده کنید.

اما علاوه بر این‌ها ما موفق به کسب اطلاعاتی از نسخه‌های مختلفی که در زمان عرضه این بازی در دسترس قرار خواهند گرفت، نیز شده ایم که برخی از آن‌ها شامل چند امتیاز ویژه نیز می‌شوند که از این جمله می‌توان به دسترسی زودهنگام به نسخه کامل این بازی و همینطور چند امتیاز ویژه دیگر اشاره کرد. شما هم این اینفوگرافیک و هم اینفوگرافیک مخصوصی که برای معرفی محتویات روز عرضه این بازی منتشر شده است را می‌توانید در انتهای این متن مشاهده کنید. این بازی مدتی دیگر یعنی در تاریخ ۲۲ آبان ماه سال جاری برابر با ۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همینطور رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید. همچنین اگر به محتویات پس از عرضه این بازی نیز علاقه مند هستید، باید به شما اعلام کنم که جای هیچ نگرانی از این بابت نیست چرا که این بازی علاوه بر محتویات زمان عرضه، یک سری محتوای بسیار جذاب دیگر هم برای پس از عرضه این بازی در نظر گرفته است که یکی از آن‌ها این است که شانس کشتن سین بین (Sean Bean) را به عنوان اولین Elusive Target این بازی در اختیار شما قرار می‌دهد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,