عنوان محبوب Hitman 2 اثر استودیوی IO Interactive اکنون برای مدتی است که در بازار عرضه شده و در دسترس کاربران و علاقه مندان این سری قرار گرفته است اما کار یک قاتل حرفه‌ای هیچ وقت کاملا به انجام نخواهد رسید. اخیرا توسعه دهندگان این بازی Roadmap محتویات پس از عرضه و بسته‌های الحاقی (DLC) این بازی را اعلام کرده‌اند که نشان از اعلام برنامه‌های پیشروی آن‌ها برای ادامه حمایت و پشتیبانی خود از این بازی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه همچنان با وینفون همراه باشید.

این برنامه‌ها شامل مکان‌های جدیدی که مامور ۴۷ قرار است به آن‌ها سر بزند و هدف‌های خود را از بین ببرد، هستند. شما قرار است در ماموریت‌های بعدی که در آینده در غالب بسته‌های الحاقی جدید به این بازی اضافه خواهند شد به Hantu Port و همینطور یک زندان سر بزنید که در واقع ماموریت‌هایی هستند که در آن‌ها باید با سلاح دوربین دار (اسنایپر) اقدام به قتل اهداف خود کنید. همچنین در مراحل دیگری که قرار است به این بازی اضافه شوند نیز به یک بانک و همینطور یک مخفیگاه باید سفر کنید تا به صورت مخفی کارانه اهدافتان را به قتل برسانید. هر یک از این نقشه‌های جدید در بین بازه زمانی میان فصل‌های بهار تا پاییز در دسترس شما قرار خواهند گرفت و شامل تعداد زیادی از اهداف جدید، آیتم‌های قابل بازگشایی، وظایف و همینطور تم‌های جدید برای اضافه کردن به سامسونت شما خواهند بود. این محتویات جدید قرار است برای تمام کسانی که نسخه Gold Edition این بازی را در اختیار دارند، قرار بگیرد که به جز آن برای آن دسته از کسانی که به طور جداگانه اقدام به خریداری بسته‌های گسترش دهنده این بازی کرده‌اند نیز در دسترس قرار خواهند گرفت. محتویات بهار و تابستان نیز به صورت رایگان برای آن عده از کسانی که نسخه Silver Edition این بازی را در اختیار دارند، در دسترس قرار خواهند گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید برنامه‌های پیشروی عنوان Hitman 2 یا همان Roadmap آن را از این آدرس به صورت کامل مشاهده کنید و یا از طریق تصویری که در انتهای این مطلب برای شما آماده کرده‌ام، نگاهی سریع به آن داشته باشید تا یک آشنایی کلی با این برنامه‌ها به دست بیاورید.

عنوان Hitman 2 دنباله عنوان Hitman است که در همان غالب و با ایجاد تکامل و گسترش بخش‌ها و ویژگی‌های آن به بازار عرضه شده است. این بازی درست بر خلاف نسخه اول خود حالت چند قسمتی خود را که هر قسمت با فاصله از قسمت قبلی عرضه می‌شد را تغییر داده است تا به جای این که کم کم به مرور زمان به صورت کامل در یک بسته در اختیار بازی‌بازان قرار بگیرد، یک جا به دست آن‌ها برسد. این دنباله که بر خلاف نسخه اول خود به صورت چند قسمتی عرضه نشد و به یک باره به انتشار رسید، در واقع اولین نسخه این سری است که به دست استودیوی IO Interactive در غالب همیشگی این سری به انتشار رسیده است و حالت چند قسمتی را دیگر کنار گذاشته است. Hitman 2 در حال حاضر با تمام ماموریت‌ها و مراحل خود برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ادامه می‌توانید تصویر Roadmap بسته الحاقی این بازی را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

669 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,