_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

لانچ تریلر Hitman 2 منتشر شد

نقدها و نمرات آخرین ساخته‌ی دست IO Interactive یعنی عنوان Hitman 2 کم کم در حال انتشار هستند. این بازی از امروز برای آن عده از کسانی که نسخه Gold Edition این بازی را تهیه کرده‌اند، آغاز به کار خواهد کرد و سرورهای آن فعال خواهند شد. ناشر این بازی یعنی شرکت وارنر بروز (Warner Bros. Interactive Entertainment) اخیرا لانچ تریلر این بازی که بخش‌هایی از گیم‌پلی آن را به تصویر می‌کشد، به انتشار رسانده است. شما می‌توانید این تریلر را در ادامه این مطلب مشاهده کنید و بار دیگر با مامور ۴۷ همراه شوید.

عنوان Hitman 2 شامل بیش از ۴۰۰ چالش مختلف به همراه ۶ منطقه متفاوت است که واقعا مقدار زیادی است چرا که هر کدام از این شش منطقه، مناطق سند باکس هستند که شما آزادانه می‌توانید در آن‌ها به گشت و گذار بپردازید و راه‌ها و شیوه‌های مختلف قتل را آزمون و خطا کنید تا سرانجام بهترین روش (که در این تریلر هم به نمایش در آمده است) را برای از بین بردن هدف‌های خود انتخاب کنید.

شش منطقه بازی از میامی گرفته تا سانتا فورتونا متفاوت هستند که هر یک حال و هوا و تم مخصوص به خود را دارند. یکی در جنگل‌ها و مناطق انبوه جنگلی جریان دارد و دیگری در پیست مسابقات فرمول یک. پس خیالتان از تنوع مناطق این بازی نیز باید راحت باشد. بخش جدید این بازی که به تازگی به آن اضافه شده است نیز بخش Ghost Mode است که به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد که با روح خود برای از بین بردن هدف‌ها در بازه زمانی تعیین شده، تلاش کنند. هر کدام از این دو نفر که زودتر این کار را انجام دهد، برنده آن بخش خواهد بود و جوایز ویژه‌ای دریافت خواهد کرد. این را هم باید به خاطر بسپارید که اگر در طی انجام قتل‌ها هر کدام از شما اشتباهی انجام دهد که باعث لو رفتن وی شود، فرد دیگر می‌تواند با خیالی آسوده و راحت به کار خود ادامه دهد چرا که این موضوعی است که به خودش ربط دارد و همان فرد باید با آن دست و پنجه نرم کند و خودش باید اوضاع را بهبود ببخشد. پس به خاطر داشته باشید که شرایط را به نفع رقیب خود ساده نکنید.

از دیگر مزیت‌ های این بازی نیز می‌توان گفت که اگر عنوان Hitman که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد را در اختیار داشته باشید، می‌توانید مناطق آن را در Hitman 2 نیز تجربه کنید و از طریق به‌روزرسانی آن‌ها را نیز در بازی خود دوباره انجام دهید. بخش All in all بسته‌ای بسیار مناسب و خوب برای آن عده از کسانی است که مخفی کاری بیشتری در محیط‌های سند باکس Hitman را دوست دارند تجربه کنند. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که لانچ تریلر این بازی به شدت مورد انتظار را مشاهده کنید.