hitman-absolution

امروز تیم اکس‌باکس اعلام کرد که عنوان Hitman: Aabsolution که تا به امروز تنها برای کنسول‌های نسل هفتمی از جمله اکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار داشت، به لیست عناوین پشتیبانی از نسل قبل(Backward Compatibility) اضافه شده است و از این پس دارندگان نسخه‌ی اکس‌باکس ۳۶۰ این بازی می‌توانند به تجربه‌ی آن بر روی اکس‌باکس وان نسل هشتمی خود بپردازند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

با اضافه‌شدن این بازی به لیست عناوین پشتیبانی از نسل قبل، تعداد عناوین موجود در این لیست اکنون به بیش‌از ۳۰۰ عدد رسیده است.

اگر این نسخه‌ از سری بازی‌های معروف Hitman را از دست داده‌اید، می‌توانید با خرید آن بر روی اکس‌باکس وان خود، دوباره کت‌شلوار معروف آین قاتل حرفه‌ای را بر تن کنید و به‌دنبال اهداف خود به راه بیافتید. شما در این بازی به مراحلی فرستاده می‌شوید که هم می‌توانید آن را با دست‌های خالی و هم با دست‌های پر از سلاح به پایان برسانید.

اگر نسخه‌ی فیزیکی و یا دیجیتالی این بازی را قبلا بر روی اکس‌باکس ۳۶۰ خریداری کرده‌اید، می‌توانید این بازی را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای دوباره بازی کنید. همچنین قابلیت خرید برای کسانی که این نسخه را نداشتند نیز فراهم است.

برای مشاهده این بازی در فروشگاه اکس‌باکس به این لینک مراجعه کنید.

نظرتان راجع‌به این بازی چیست؟ آیا آن را انجام داده‌اید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,