_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Hitman HD Pack به بازی‌های Backward Compatibility اضافه شد

لیست بازی‌های برنامه پشتیبانی از نسل قبلِ ایکس‌باکس وان یا همان Backward Compatibility با سرعتی مستمر و بر اساس یک برنامه منظم و پایدار در حال گسترش است که از جمله بازی‌های این سرویس می‌توان به سری بازی‌های اکشن اسطوره‌ای و بسیار بزرگ تا تعداد زیادی از بازی‌های مستقل اشاره کرد. اما این لیست همچنان به رشد خودش به سرعت ادامه می‌دهد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب می‌توانید به دست بیاورید. با وینفون همراه باشید.

اگر بخواهم ویژگی‌ها، امکانات و بازی‌های این سرویس را در یک جمله خلاصه کنم، باید این طور توضیح دهم که در این جمع برای انواع و اقسام سلیقه‌ها و افراد مختلف چیزی برای انتخاب کردن وجود دارد که بتوانند از آن استفاده کنند و خودشان را با خاطرات قدیمی مورد علاقه خود سرگرم کنند که این جمع در این چند هفته اخیر به رشد بسیار چشمگیری دست پیدا کرده که تا به حال دیده نشده بود. این روند امروز هم همچنان ادامه پیدا کرده چرا که Hitman HD Pack، که نسخه‌ای بازسازی شده از دو نسخه اولیه سری بازی‌های مامور ۴۷ است، به این لیست اضافه شده است تا کاربران این سرویس بتوانند از آن استفاده کنند و خاطرات خوش گذشته خود را به این قاتل بی رحم دوباره مرور کنند.

همانطور که در قسمت انتهای این متن نیز می‌توانید مشاهده کنید، Major Nelson تایید کرده است که نسخه ایکس‌باکس ۳۶۰ بازی Hitman HD Pack از هم‌اکنون روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان و تمام نسخه‌های ارتقاء یافته دیگر آن مثل مدل X و S در دسترس قرار گرفته است تا کاربران این کنسول‌ها هم بتوانند از تجربه بازی کردن نسخه‌های اولیه این سری لذت ببرند.

این بسته شامل دومین و سومین نسخه این سری خواهد بود که شامل Hitman 2: Silent Assassin (دیگر جای توضیح ندارد چون کاملا مشخص است که نباید با نسخه تازه عرضه‌ شده‌ی Hitman 2 اشتباه گرفته شود) و همینطور Hitman: Contracts خواهد شد. هر دوی این بازی‌ها شامل ویژگی‌های برجسته‌ای هستند که این سری به خاطر داشتن آن‌ها همیشه شاخص بوده است که از این دست می‌توان به گیم پلی مخفی کارانه این سری اشاره کرد که توانست تحول عظیمی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای در آن سال‌های دور به وجود بیاورد. همانطور که شما در نقش قاتلی به اسم مامور ۴۷ به انجام دادن این بازی می‌پردازید، باید به کُشتن تعداد زیادی از اهداف مختلف در مکان‌های متنوع بپردازید تا کم کم همه اهداف خود را با بهترین و مخفیانه‌ترین شکل ممکن به قتل برسانید. راه‌های مختلفی برای این که آزادانه، هر طور که دوست دارید دشمنان خود را به قتل برسانید، در اختیار شما قرار داده خواهد شد که این کار باعث به چالش کشیدن ذهن و خلاقیت شما برای پیدا کردن مطمئن‌ترین و ساکت‌ترین راه ممکن برای کُشتن اهدافتان خواهد شد تا به کامل کردن مراحل این بازی‌ها بپردازید.

Hitman HD Pack با در دسترس قرار گرفتن روی سرویس پشتیبانی از نسل قبل، در حال حاضر روی تمامی پلتفرم‌ها و کنسول‌های خانواده ایکس‌باکس، چه ایکس‌باکس ۳۶۰ و چه ایکس‌باکس وان، قابل بازی کردن است. در ادامه می‌توانید متن توییت Major Nelson برای اعلام خبر اضافه شدن این بازی به سرویس پشتیبانی از نسل قبل را مشاهده کنید.

عنوان Hitman HD Pack امروز به سرویس پشتیبانی از نسل قبلِ (Backward Compatibility) ایکس‌باکس وان اضافه خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

857 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,