hololens-medic

پیرامون مایکروسافت هالولنز چه می توان گفت؟ محصولی که فکر ها، زحمات و زمان بسیاری در پشت طراحی و ساخت آن نهفته است. مایکروسافت برای ساخت هالولنز از متخصص ها و طراحان بسیاری کمک گرفته است، این محصول به بهترین شکل طراحی شده است، سخت افزار این محصول به صورت کاملاً اختصاصی طراحی و ساخته شده است و عملکردی فوق العاده را در اختیار کاربران قرار می دهد.

مایکروسافت هالولنز اولین دستگاهی است که برای کار کردن به هیچ وسیله ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با کیفیت بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند، با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما. هالوگرام ها با دنیای واقعی شما ترکیب خواهند شد و همه ی راه های جدید را برای ایجاد، ارتباط، کار و بازی بر روی شما خواهند گشود.

این محصول تنها برای سرگرمی طراحی و ساخته نشده است و کاربرد های تخصصی بسیاری از جمله در زمینه های آموزش، پزشکی، معماری و ساخت و ساز و بسیاری زمینه های دیگر دارد. مایکروسافت هالولنز که برای کار کردن نیاز به هیچ دستگاه دیگری نیست، هالوگرام ها را وارد دنیای شما می کند و تجربه ای خارق العاده را در اختیار شما قرار می دهد که با هیچ دستگاه دیگری نمی توانید آن را تجربه کنید.

HoloLens 7

یکی از کاربرد های تخصصی هالولنز، استفاده از آن در زمینه ی پزشکی و به خصوص آناتومی است. آناتومی یکی از زمینه های پزشکی است که برای دریافت مفاهیم مربوط به آن، علاوه بر خواندن مطالب مربوط به آن، نیاز به بررسی تصاویر و ابزار های کمک آموزشی بسیاری را دارد تا به خوبی بتوان مفاهیم آن را دریافت کرد. با استفاده از هالولنز می توان به بررسی تمام قسمت های بدن انسان پرداخت و تمامی این ابزار های کمک آموزشی را کنار گذاشت. حال ویدیویی را خواهیم دید که به کاربرد های هالولنز در پزشکی و به خصوص آناتومی می پردازد.

دانلود ویدیو

برای مشاهده ی قدرت و عملکرد های هالولنز در زمینه های مختلف، و همچنین مشاهده ی ساختار این دستگاه قدرتمند می توانید این مقاله را مطالعه کنید. هالولنز به معنای واقعی کلمه، وسیله ای در خدمت انسان خواهد بود و پس از کامپیوتر ها که انقلابی در صنایع مختلف به وجود آوردند، می توان پیش بینی کرد که هالولنز نیز انقلابی جدید در صنایع مختلف را رقم بزند. شما هم فکر می کنیم این انقلاب شکل خواهد گرفت؟

تهیه شده در وینفون

منبع : وینفون
891 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
ali
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

از بیلد جدید خبری نیست؟؟؟

entezar3323
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

خداییش خبری نیست!!!!

ممد
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

یه حسی به من میگه اتفاقات خوبی در راه است…

  مهدی اخلاقی
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

  حست تو حلقم
  من بیلد جدید با امکانات جدید میخوام

  Sss
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

  حست از رو ژرفا رو حلقش!

محمد
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

میگم کسی نمیدونه چرا استور ویندوز 10 کرش میکنع و اصلا هیچ برنامه ای نمیاره ی ارور به نام the server stumbled میده؟

  faceless void
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

  شما احتمالا آپدیت ویندوزتون و دستکاری کردین

Master chief
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴

هالولنز عالیه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,