HoloLens-Top

مایکروسافت هالولنز اولین دستگاهی است که برای کار کردن به هیچ وسیله ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با کیفیت بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند، با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما. هالوگرام ها با دنیای واقعی شما ترکیب خواهند شد و همه ی راه های جدید را برای ایجاد، ارتباط، کار و بازی بر روی شما خواهند گشود.

توجه: در این مطلب از ویدیو ها، تصاویر و فایل های متحرک حجیمی استفاده شده است که ممکن است بارگزاری کامل آن ها، کمی طول بکشد. بنابراین کمی صبور باشید تا مطلب به صورت کامل نمایش داده شود.

دانلود ویدیو

با هالوگرام ها دنیای خود را تغییر دهید

برای اولین بار، هالوگرام ها به ابزار های عملی زندگی روزانه تبدیل خواهند شد. برای یادگیری یا خلق چیز های جدید، با آن ها ارتباط برقرار کنید. هنگامی که ایده های خود را به اشتراک می گذارید، آن ها را از دیدگاه های مختلف نشان دهید. هنگامی که به زندگی در دنیای اطراف شما وارد می شوند، محتوای دیجیتال و خلاقیت شما بیشتر ارتباط برقرار می کنند.

 • از صفحه نمایش فراتر روید

به هالوگرام ها شکل دهید و به جزییات یک طراحی بپردازید. مایکروسافت هالولنز شما را قادر می سازد با اطمینان بیشتری تصمیم بگیرید، موثر تر کار کنید و ایده هایتان را وارد زندگی کنید.

 • دنیای شما به عنوان یک بوم

مایکروسافت هالولنز اتاق شما را طرح ریزی می کند، هالوگرام ها را با محیط اطراف شما ادغام می کند. هالوگرام ها را به سادگی قرار دادن یک جسم فیزیکی در اتاق، در مکان های فیزیکی پین کنید. با هالوگرام ها و اشیاء روزمره تعامل کنید.

 • راهی طبیعی تر برای تداخل

صفحه نمایشی برای لمس کردن یا موسی برای کلیک کردن وجود ندارد. با حرکات خود هالوگرام ها را خلق کنید و شکل دهید. با برنامه هایی که از صدای شما استفاده  می کنند، ارتباط برقرار کنید. با یک نگاه هدایت کنید. مایکروسافت هالولنز حرکات، چشم دوختن و صدای شما را درک می کند و شما را به تعامل از طریق طبیعی ترین راه ممکن قادر می سازد.

HoloLens

 • اتصال، ایجاد، و اکتشاف هرگز مانند گذشته نخواهد بود

راه های که از طریق آن ها به ارتباط، ایجاد، همکاری و اکتشاف می پردازید را تغییر دهید. ایده هایتان یک گام به واقعیت نزدیک تر می شوند هنگامی که می توانید از هالوگرام ها برای نشان دادن طراح هایتان، همکاری از راه دور، و یادگیری چیز های جدیدی که در ارتباط با جهان واقعی هستند، استفاده کنید.

 • راه های جدید برای آموزش و یادگیری

HoloLens 1

برای شما با نمایش در آوردن ساده تر از گفتن است. با هالولنز در اسکایپ، دوستان و همکاران می توانند در وظایف مشکل به شما کمک کنند. آن ها می توانند محیط اطراف شما را همان گونه که شما می بینید، ببینند و آن ها از طریق تبلت یا کامپیوتر می توانند دستورالعمل ها را رسم کنند و شما آن ها را به صورت هالوگرام ها در در جهان خود ببینید. زمان واقعی دریافت کمک از کسی که آن چه را که شما می بینید، تماشا می کند، فرا رسیده است.

HoloLens 2

 • راه های جدید برای خلق آن چه که تصور می کنید

هالوگرام های خود را ایجاد کنید آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. از هالوگرام ها استفاده کنید تا تجسم کنید که برخی چیز ها در دنیای فیزیکی چگونه به نظر می رسند، آن چیز می تواند قطعه ای از مبلمان خانه ی شما، یک اسباب بازی برای کودک شما، یا خلق چیزی برای کار باشد. همچنین HoloStudio حتی به شما اجازه می دهد با استفاده از سازگاری با قابلیت چاپ سه بعدی، هالوگرام های خود را به اشیاء فیزیکی تبدیل کنید.

HoloLens 3

 • راه های جدید برای تجسم کار هایتان

از طرح های ۲ بعدی فراتر روید و در سه بعد کار کنید. هالوگرام ها را به اشیاء فیزیک پین کنید، بنابراین شما می توانید اندازه و مقیاس آن ها را در زمان واقعی تنظیم کنید. هنگامی که کار خود را از هر زاویه می بینید، دقیق تر تصمیم گیری کنید، در رابطه با جهان اطراف شما.

HoloLens 4

 • راه های جدید برای همکاری و اکتشاف

به جایی که هرگز نبوده ای بروید و آن را از هر زاویه ای بررسی کنید. هالوگرام ها را از دیدگاه همکار خود مشاهده کنید، اگر او در اتاقی دیگر است یا در گوشه ای دیگر از جهان قرار دارد.

HoloLens 5

دانلود ویدیو

دنیای خود را از راه های جدید ببینید

هالوگرام ها تکامل بعدی در محاسبات هستند. با این دیدگاه در ذهن، سخت افزار، نرم افزار، و طراحی همه گرد هم آمده اند تا اولین کامپیوتر هالوگرافیک را که برای کار کردن به هیچ وسیله ی دیگری نیازمند نیست را بسازند.

 • داستان های علمی تخیلی به علم واقعیت تبدیل می شوند

مایکروسافت هالولنز از اجزای تخصصی ساخته شده است که در کنار هم محاسبات هالوگرافیک را ممکن می کنند. سیستم نوری با حسگر های پیشرفته کار می کند. اجزا به بهترین شکل در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و به شما اجازه می دهند تا آزادانه حرکت کنید و با هالوگرام ها ارتباط برقرار کنید.

دانلود ویدیو

 • برای راحتی طراحی شده است

پیشانی بند مانند عملکرد خودرو با توزیع وزن عالی برای راحتی طراحی شده است. وزن آن اطراف سر شما توزیع شده، و گوش ها یا بینی شما را از فشار زیاد محافظت می کند.

 • قابل تنظیم برای محکم شدن

با تنظیم پیشانی بند متناسب با سر خود، محکم و مطمئن بر روی سر شما ثابت می شود. این پیشانی بند راحت است و قابل تنظیم برای طیف وسیعی از اندازه ی سر بزرگسالان است.

HoloLens 6

 • قدرت و ظرافت

شامل قدرت محاسباتی بیشتر از لب تاپ متوسط، مایکروسافت هالولنز منفعلانه و بدون فن خنک کننده سرد می شود. بدون سیم، دوربین خارجی، تلفن، یا نیاز به اتصال به کامپیوتر، می توانید آزادانه و بدون نیاز به هیچ دستگاه دیگری حرکت کنید.

HoloLens 7

Alex Kipman، همکار فنی در سیستم های عامل می نویسد:

مردم، دستگاه نیستند، متحرک هستند. ما آماده ایم تا تکنولوژی را فراتر از دستگاه ها، فراتر از صفحه نمایش ها و پیکسل ها، و فرانر از مرز های تکنولوژی امروزی به حرکت در آوریم.

 • سنسور ادغام

مایکروسافت هالولنز سنسور های پیشرفته ای دارد که اطلاعات را در مورد آن چه که شما انجام می دهید و محیطی که در آن قرار دارید دریافت می کند.

 • اپتیک پیشرفته

مشاهده از طریق لنز های هالوگرافیک با کیفیت بالا با استفاده از یک سیستم طرح ریزی شده ی پیشرفته ی نوری، تولید تصاویر چند بعدی تمام رنگی با تاخیر بسیار کم، شما را قادر می سازد تا هالوگرام ها را در دنیای خود ببینید.

 • واحد پردازش هالوگرافیک سفارشی

HPU (واحد پردازش هالوگرافیک) سیلیکونی سفارشی است که پردازش مقدار زیادی اطلاعات را در هر ثانیه انجام می دهد. مایکروسافت هالولنز حرکات شما و جایی که شما نگاه می کنید را درک می کند و جهان اطراف شما را ترسیم می کند.

Todd Holmdahl، معاون مدیر شرکت مایکروسافت، دستگاه های نسل آینده می گوید:

سخت افزار به ما اجازه ی دست یابی به این چشم انداز ها را می دهد – این ایده ها در مورد محصولات جدید – و تبدیل آن ها به واقعیت است.

 • بلندگو های داخلی

یک تجربه ی دقیق صوتی همه جانبه بدون هدفون، هنوز نمی تواند از دنیای واقعی جلوگیری کند.

 • صدای فضایی

با استفاده از مدل علمی که مشخص می کند که چگونه گوش انسان صدا ها را از یک مکان خاص دریافت می کند، مایکروسافت هالولنز صدا ها را خلق می کند به نحوی که شما می توانید هالوگرام ها را از هر نقطه ای در اتاق بشنوید.

 طراحی و ساخت و ساز

نوآوری های پیشگامانه تریمبل به معماران و متخصصان صنعت ساخت و ساز کمک می کنند تا شغل خود را بهتر انجام دهند. مایکروسافت هالولنز ابزار های تریمبل را گسترش می دهد، مدل های سه بعدی را به صورت هالوگرام در مقیاس کامل وارد زندگی می کنند و راه های جدید را برای برقراری ارتباط و همکاری از راه دور با تیم های سراسر جهان فراهم می کند.

 

دانلود ویدیو

 گسترش امکانات برای آموزش

HoloLens 7

هنگامی که تصاویر مسطح به تصاویر سه بعدی تبدیل می شوند، دانش آموزان می توانند به بررسی، تغییر و اکتشاف از هر زاویه ای بپردازند. مایکروسافت هالولنز به Case Western Reserve و Cleveland Clinic برای تغییر آموزش در آینده کمک می کند.

دانلود ویدیو


پیرامون مایکروسافت هالولنز چه می توان گفت؟ محصولی که فکر ها، زحمات و زمان بسیاری در پشت طراحی و ساخت آن نهفته است. مایکروسافت برای ساخت هالولنز از متخصص ها و طراحان بسیاری کمک گرفته است، این محصول به بهترین شکل طراحی شده تا هنگامی که بر روی سر قرار می گیرد، کوچک ترین احساس ناراحتی را برای کاربران ایجاد نکند. سخت افزار این محصول به صورت کاملاً اختصاصی طراحی و ساخته شده است و عملکردی فوق العده را در اختیار کاربران قرار می دهد.

این محصول تنها برای سرگرمی طراحی و ساخته نشده است و کاربرد های تخصصی بسیاری از جمله در زمینه های آموزش، پزشکی، معماری و ساخت و ساز و بسیاری زمینه های دیگر دارد. مایکروسافت هالولنز که برای کار کردن نیاز به هیچ دستگاه دیگری نیست، هالوگرام ها را وارد دنیای شما می کند و تجربه ای خارق العاده را در اختیار شما قرار می دهد که با هیچ دستگاه دیگری نمی توانید آن را تجربه کنید. شما هم تصاویر و ویدیو ها را تماشا کردید؟ نظر شما در مورد این محصول انقلابی چیست؟

منبع :

MICROSOFT

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mohammad reza
پاسخ دهید پنجشنبه 2 مرداد 1394

اقا کاشکی وین ده موبایل همزمان با نسخه دسکتاپ معرفی شه مردیم انقد صبر کردیم
اقای گلشن یه انتقاد دارم
این چه وعض سایته الان این صفحه که باز شده در حالت زوم اوت هست و همه چی کوچیکه و ویدیو ها از کادر زدن بیرون اونم از قسمت سوال کردن که با گوشی باز نمیشه.دز صورتی که با مرورگر کروم اندروید همه چی خوب باز میشه قالب سایت اصلا به درد اینترنت اکسپلورر گوشی نمیخورع لطفا درسش کن مخصوصا قسمت پرسش و پاسخ رو. ممنون

  M.N
  پاسخ دهید جمعه 3 مرداد 1394

  برای پستایی که کلیپ دارن گوشی رو افقی کن بعد یه خورده با زوم بازی کن درست میشه

Mohammad Omidvar
پاسخ دهید پنجشنبه 2 مرداد 1394

این هالولنز یه چیزیه که نوید این رو میده آینده در دستان مایکروسافت ه.
شرکت های دیگه (به غیر از اپل که ممکنه مخفیانه کار کنه) حتی بهش نزدیک هم نشدن اون عینک های واقعیت مجازی هم حتی انگشت کوچیکه هالولنز هم نیستن

Muhammad
پاسخ دهید جمعه 3 مرداد 1394

خسته نباشید بابت مطلب کاملتون ممنون

ولی من منظتر پسته اینم که بگید خروس جنگی برای ویندوزفون منشتر شد!!!
منفی بدید یکم حال کنم 😐

erfan24
پاسخ دهید جمعه 3 مرداد 1394

مرگ بر آمریکا

chemwspa
پاسخ دهید جمعه 3 مرداد 1394

مثل همون چیزایی که تو فیلما می دیدیم !! داره واقعیت میشه!

shahrokh92
پاسخ دهید شنبه 3 آبان 1394

لطفا تفاوتهاش با گوگل گلاس رو هم ذکر کنید

shahrokh92
پاسخ دهید شنبه 3 آبان 1394

و بی زحمت مشخصات کاملش رو هم بزارید
پردازنده ، سیستم عامل تاریخ عرضه و …

  علی گلشن
  پاسخ دهید شنبه 3 آبان 1394

  عزیز سیستم عاملش که ویندوز ۱۰ هست. جزییات پردازندش هنوز هم اعلام نشده. تاریخ عرضه برای توسعه دهندگان هم با قیمت ۳۰۰۰ دلار، سال ۲۰۱۶ میلادی هست.

محمود
پاسخ دهید جمعه 21 آذر 1394

سلام این سایت همسایه به نظر میاد در بخش کامنتها مشکل پیدا کرده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,