خبر بزرگ مایکروسافت در کنگره جهانی موبایل یا همان MWC 2019، رونمایی از هدست هولولنز 2 بود، اما همچنین اعلام جالبی برای شرکت‌هایی داشت که در حال فراگیری فن‌آوری در محل کار هستند. برنامه سفارشی‌ سازی هولولنز جدید به کسب و کارها و مشتریان برای متناسب کردن نیازهای آن‌ها در محل کار کمک خواهد کرد.

در وب‌لاگ مایکروسافت این چنین آمده:

هولولنز در محیط‌های بسیار چالش برانگیز، از محل ساخت‌ و ساز و اتاق‌های عمل گرفته تا ایستگاه فضایی بین‌المللی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هولولنز از آزمون‌های تاثیر اساسی چند استاندارد Eyewear استفاده‌ شده در آمریکای شمالی و اروپا استفاده کرده‌ است. این برنامه برای مطابقت با الزامات اساسی حفاظت از تاثیرات ANSI Z87.1 ،CSA Z94.3 و EN 166 مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته‌ است. با هولولنز 2، ما برنامه سفارشی‌سازی هولولنز مایکروسافت را معرفی می‌کنیم تا مشتریان و شرکا را قادر سازیم تا هولولنز 2 را متناسب با نیازهای محیطی خود تطبیق دهند.

براساس گفته‌های مایکروسافت، اولین شرکتی که از این برنامه استفاده می‌کند، Trible است که در حال حاضر از یک راهکار کلاه سخت متصل به هولولنز برای ایمنی افزوده برای کارکنان خود در این زمینه استفاده می‌کند. کارگران این شرکت اکنون می‌توانند از هولولنز استفاده کنند تا کار خود را با یک کلاه سخت انجام دهند که با هدست همخوانی دارد.

هدست هولولنز 2 با طراحی جدید و چندین بهبودی مفید نسبت به نسل قبلی خود، ساعاتی پیش در کنفرانس مایکروسافت در MWC 2019 بارسلون رونمایی شد. در نسل جدید هولولنز، از نگه‌ دارنده‌ی روی سر خبری نیست و به‌ جای آن، نگه‌ دارنده‌های دیگری در قسمت جلو اضافه شده‌اند. البته به‌ جای نگه‌ دارنده‌ی بالای سر، بند‌های کشی تنظیم‌ شدنی تعبیه شده که دور سر قرار گرفته و هولولنز 2 را در جای خود نگه می‌دارند. برای راحتی هرچه بیشتر این هدست، از فیبر کربن و پادینگ‌های اضافی استفاده شده است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,