نسخه توسعه دهندگان هدست هالولنز هم اکنون در آمریکا، کانادا و بیش تر نقاط اروپا در دسترس است، امروز در کنفرانس شانگهای این شرکت اعلام کرد نسخه توسعه دهندگان هالولنز بالاخره در چین نیز موجود شده است.

هالولنز هدست واقعیت ترکیبی انقلابی مایکروسافت که به واسطه اجزا و قطعات خاصی که در آن به کار رفته، در حال حاضر سبک ترین و قابل حمل ترین هدست واقعیت ترکیبی در دنیا است که هالوگرام ها را به دنیای ما می آورد.

نکته برجسته در هالولنز عدم نیاز به یک کامپیوتر خارجی است، و تمامی پردازش های این هدست، توسط برد تعبیه شده در آن انجام می گیرد. با توجه به جمعیت بالای چین و تعداد زیاد توسعه دهندگان در این کشور عرضه نسخه توسعه دهندگان این هدست می تواند به افرایش تعدا اپلیکیشن ها و بازی های این هدست و در نهایت غنای بیش تر ویندوز واقعیت ترکیبی ختم شود.

در نهایت باید اشاره کنیم که نسخه توسعه دهندگان این هدست با قیمت ۲۳.۴۸۸ یوان و نسخه تجاری آن با قیمت ۳۹.۱۸۸ یوان در این کشور به فروش خواهد رسید.

منبع :

MSPU

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,