microsoft-msft-hololens-8865

تنها حدود ۲ ماه از عرضه نخستین سری دستگاه های هالولنز یعنی نسخه های مخصوص توسعه دهندگان این کامپیوتر هالوگرافیکی می گذرد، و مایکروسافت اعلام کرده است که هر روز بررسی می کند که صاحبان این دستگاه ها چگونه از آن ها استفاده می کنند و در چه زمینه هایی از آن ها بهره می برند.

امروز روز ویژه ای برای بخش کامپیوتر هالوگرافیکی کمپانی مایکروسافت است، چرا که نخستین به روز رسانی نرم افزاری بزرگ امروز برای هالولنز منتشر شد. مایکروسافت اعلام کرده است که به فیدبک های کاربران در رابطه با این به روز رسانی جدید گوش فرا می دهد، مایکروسات همچنین اضافه کرده است که بسیاری از ویژگی های این به روز رسانی همان مواردی هستند که کاربران آن ها را درخواست کرده بودند.

برخی از ویژگی های جدیدی که به همراه این به روز رسانی برای هالولنز در دسترس قرار گفته اند، به شرح زیر است:

  • هم اکنون کاربران می توانند چند برنامه را به صورت همزمان اجرا کنند و از آن ها استفاده کنند.
  • حال کابران می توانند با استفاده از بلوتوث، از موس به عنوان یک وسیله جانبی در کنار هالولنز خود استفاده کنند. علاوه بر این، هم اکنون با استفاده از وسیله جانبی Clicker می توان اندازه هالوگرام ها را تغییر و آن ها را حرکت داد.
  • دستورات صوتی جدیدی برای استفاده از هالولنز اضافه شده است.
  • مرورگر اج هم اکنون از ویژگی ها بسیاری که کاربران درخواست داده بودند پشتیبانی می کند.
  • برنامه تصاویر به روز رسانی شده است و حال می توان تصاویر را بدون هیچ گونه حاشیه ای به دیوار ها متصل کرد.

این به روز رسانی، نخستین به روز رسانی بزرگ منتشر شده برای مایکروسافت هالولنز است که علاوه بر ویژگی های مهمی که به آن ها اشاره کردیم با ویژگی های دیگر و همچنین رفع مشکلات بسیاری همراه بوده است که لیست همه آن ها را می توانید از طریق این لینک مشاهده کنید. الکس کیپمن این به روز رسانی را آغاز راهی دانسته که ادامه خواهد یافت، وی همچنین از کاربران نسخه مخصوص توسعه دهندگان هالولنز دعوت کرده است تا دیدگاه های خود را با مایکروسافت به اشتراک بگذارند.

منبع :

WINDOWS BLOG

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,