limpidarmor-3

آرام ارام هالولنز به طور جدی وارد عرصه ی نظامی می شود. قبلا هدست های واقعیت ترکیبی شرکت مایکروسافت توسط نیروی ارتش اسراییل مورد استفاده قرار گرفت و اکنون کمپانی اوکراینی LimpidArmor نرم افزاری برای واقعیت افزوده طراحی کرده است. با وینفون همراه باشید.

این شرکت اوکراینی قصد دارد تا از واقعیت افزوده برای بهبود منطقه قابل مشاهده افراد داخل داخل بدون در معرض خطر قرارگرفتنشان استفاده کند. این تکنولوژی از ۱۱ تا ۱۴ اکتبر در کیو به نمایش درآمد. سیستم سخت افزار و نرم افزاری این شرکت از هالولنز برای یکپارچه سازی با دوربین ها و کلاه خودهای اطراف تانک استفاده کرده است تا نمای ۳۶۰ درجه از محیط  نوری و حرارتی را به فرماندهان بدهد و این قابلیت در دنیای واقعی تست شده است.

limpidarmor-2

اطلاعات از راه دور و اطلاعات فضای جنگ به سربازان و فرماندهان داده می شود. توسعه دهندگان در نظر دارند تا توانایی کنترل تسلیحات و دریافت اطلاعات از هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر وسایل هایی را از طریق هالولنز در اختیار ارتش قرار دهند.

نیروهای مسلح اوکراین موافقت خود را برای آزمایش این تکنولوژی اعلام کرده است و این باعث پیشرفت بسیار سریع تر این تکنولوژی برای ورود به جنگ ها و نبردها می شود.

منبع :

MSPOWEUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
meisamking
پاسخ دهید یکشنبه 8 آبان 1395

ارتش ما هم به امید خدا این تکنولوژی رو فیلتر میکنه :))

Seyed.AmirHossein
پاسخ دهید دوشنبه 9 آبان 1395

WTF
اینا نگران امنیت ارتششون نیستن ینی؟ ایران بخواد اینکار رو بکنه میبینی رفت هالولنز ایرانی ساخت:|

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,