windows 10 free upgrade

29 جولای 2015 (7 مرداد 1394) روزی است که تمامی طرفداران ویندوز برای رسیدن آن لحظه شماری می کنند. در این روز جدیدترین و آخرین نسخه ویندوز با نام ویندوز 10 به صورت رسمی عرضه می شود و بزرگ ترین مزیت ویندوز 10، رایگان بودن آن است! اما همین عبارت رایگان بسیاری از کاربران از جمله کاربران ایرانی را سر در گم کرده است. امروز در وینفون ما قصد داریم تا جایی که در توان داریم، در خصوص این موضوع شفاف سازی کنیم.

مایکروسافت در کنفرانس ویندوز 10 که در تاریخ 1 بهمن 1393 برگزار شد، اعلام کرد که ویندوز 10 را در یک سال اول پس از عرضه، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. این گفته مایکروسافت بسیار کلی بود و اصلا جزئیات کار را در اختیار کاربران نگذاشت. پس از این کنفرانس، مایکروسافت بارها و بارها در طی نشست های خبری و یا کنفرانس هایی که برگزار کرد، از جزئیات این موضوع برای کاربران گفت. اما با هر توضیحی که می داد، کاربران را بیشتر دچار سردرگمی می کرد. حتی گاهی اوقات مجبور شد که برای رساندن منظور خود، درباره گفته های خود شفاف سازی کند. توضیحات ارائه شده تا حدودی راه گشا بودند اما نه به طور کامل! هنوز هم سوالاتی بدون پاسخ مانده اند و تعداد این سوالات برای کاربران ایرانی که بیشتر از نسخه های کرک شده یا غیر قانونی استفاده می کنند، بیشتر است.

با توجه به گفته مایکروسافت، دو دسته از کاربران می توانند نسخه رایگان ویندوز 10 را دریافت کنند:

 • کاربرانی که بر روی رایانه خود از نسخه اورجینال ویندوز 7، 8 و 8.1 استفاده می کنند.
 • کاربرانی که به پروژه ویندوز اینسایدر پیوسته اند.

در ادامه توضیحاتی را در مورد هر یک ارائه می دهیم و در مورد نسخه های کرک شده نیز صحبت خواهیم کرد.

کاربرانی که بر روی رایانه خود از نسخه اورجینال ویندوز 7، 8 و 8.1 استفاده می کنند.

windows8-pro-box-art

اگر شما بر روی رایانه خود از ویندوز 7، 8 و 8.1 اورجینال استفاده می کنید، کافیست که آخرین به روز رسانی های ویندوز را دریافت کرده باشید. در این صورت می توانید ویندوز 10 را رزرو کرده و با خیال آسوده ویندوز 10 را در تاریخ 7 مرداد دریافت کنید. در ادامه مقاله نیز روش رزرو ویندوز 10 را توضیح می دهیم. اگر از لپ تاپ استفاده می کنید و تا به امروز اقدام به تعویض ویندوز دستگاه خود نکرده اید، به احتمال 90 درصد ویندوز اورجینال دارید اما اگر ویندوز را عوض کرده اید، ویندوز اورجینال ندارید. درایران نسخه هایی از ویندوز را مشاهده می کنیم که با نام اورجینال به فروش می رسند اما با قیمتی بسیار پایین! به عنوان مثال 3500 تومان! این ویندوز ها همگی نسخه غیر قانونی هستند که فروشندگان سعی دارند تا با زدن یک هالوگرام، به مشتری بگویند که این نسخه همان نسخه اورجینال است. مطمئنا شما نیز با این نوع محصولات برخورد کرده اید. اما اگر در جریان قیمت ها باشید مطمئنا گفته های فروشنده ها را باور نمی کنید.

ویندوز اورجینال قیمت بسیار بالایی دارد و با توجه به بالا بودن قیمت دلار در ایران، این قیمت بسیار سنگین تر می شود. به عنوان مثال قیمت نسخه اورجینال ویندوز 8 پرو در ایران 240 هزار تومان است! در ایران درصد کمی از کاربران از ویندوز اورجینال یا بهتر بگوییم نرم افزار های اورجینال استفاده می کنند. بنابر این لازم است که به طور جداگانه به این موضوع بپردازیم.

کاربرانی که از نسخه غیر قانونی و یا کرک شده ویندوز استفاده می کنند.

Broken-windows-Glass-Desktop

مطمئنا بسیاری از شما همانند من، از نسخه غیر قانونی ویندوز استفاده می کنید و تصمیم دارید که ویندوز 10 را نیز به صورت رایگان دریافت کنید. در این صورت نیاز است تا بیشتر وارد جزئیات موضوع شویم. سیستم عامل ویندوز یا به طور کلی بسیاری از نرم افزار ها، توسط هکر های چینی و روسی کرک می شوند اما برای ویندوز ما تنها یک روش کرک نداریم. برخی از روش ها تنها با دور زدن مهلت اکتیو کردن ویندوز، سعی در اکتیو کردن ویندوز دارند که روش های چندان مناسبی نیستند. اما روش های دیگری نیز هستند که ویندوز شما را به نسخه قانونی یا genuine تبدیل می کنند. با این که ویندوز genuine شده است اما هنوز هم در دسته نسخه های غیر قانونی قرار می گیرد ولی با نسخه ای که توسط یک ابزار خاص کرک شده، تفاوت هایی دارد.

اگر شما یک ویندوز 7، 8 و 8.1 به همراه آخرین آپدیت ها را دانلود کنید و توسط ابزار های مختلف آن را به نسخه قانونی یا genuine تبدیل کنید، پیام رزرو ویندوز 10 را مشاهده خواهید کرد! تفاوت اصلی این نسخه غیر قانونی با نسخه های کرک شده در این جا مشخص می شود. اگر از این نسخه غیر قانونی استفاده می کنید، پیغام رزرو را مشاهده می کنید اما اگر از سایر نسخه ها که به عنوان کرک شده شناخته می شوند استفاده کنید پیام رزرو را مشاهده نخواهید کرد.

اما آیا می توان این ویندوز غیر قانونی که توسط ابزاری خاص genuine شده است را به ویندوز 10 ارتقاء داد؟

جواب هنوز نا مشخص است! اما به احتمال بسیار بالا خیر. مایکروسافت چند ماه پیش اعلام کرد که نسخه های غیر قانونی ویندوز نیز می توانند ویندوز 10 را دریافت کنند اما مدتی پس از این خبر، اعلام کرد که به روز رسانی نسخه های غیر قانونی به ویندوز 10، امکان پذیر نیست. مایکروسافت اعلام نکرد که آیا نسخه های غیر قانونی که genuine شده اند نیز در این دسته قرار می گیرند یا خیر. به هر حال در این خصوص جزئیات بیشتری در دسترس نیست اما اگر شما از این نسخه ویندوز استفاده می کنید و پیغام رزرو ویندوز 10 را نیز دریافت کرده اید، حتما ویندوز 10 را رزرو کنید زیرا ممکن است که امکان به روز رسانی برای شما نیز فراهم شود.

کاربرانی که به پروژه ویندوز اینسایدر پیوسته اند

Windows_Insider_Ninjacat_Unicorn-1024x768-Desktop

اینسایدر ها کاربرانی هستند که در کنار مایکروسافت، به توسعه ویندوز 10 کمک کرده اند. بنابر این، مایکروسافت شرایطی را فراهم کرده تا اینسایدر ها نیز بتوانند ویندوز 10 را به صورت رایگان دریافت کنند. اما به یک شرط! شما یک اینسایدر هستید و باید اینسایدر بمانید! این جمله چه معنایی دارد؟

مایکروسافت می گوید اینسایدر ها نیز می توانند به صورت رایگان ویندوز 10 را دریافت کنند اما برای این که بتوانند همچنان به استفاده خود از نسخه قانونی ادامه دهند و یا به نوعی شماره سریال ویندوز 10 آن ها منقضی نشود، بایستی همچنان در پروژه ویندوز اینسایدر باقی بمانند و به دریافت بیلد های پیش نمایش و آزمایشی ادامه دهند. همان طوری که می دانیم و پیش تر نیز در اخبار گفته شد، ویندوز 10 با شعار “ویندوز به عنوان یک سرویس” عرضه می شود و عرضه به روز رسانی هایی که ویژگی های جدید را با خود به همراه دارند، تا سال 2025 همچنان ادامه می یابد. عرضه ویژگی های جدید به معنای مشکلات جدید است و مشکلات برای این که رفع شوند، نیاز به آزمایش توسط تیم و اینسایدر ها دارند. پس اگر می خواهید به عنوان یک اینسایدر ویندوز 10 را دریافت کنید، می بایست همچنان در پروژه ویندوز اینسایدر باقی بمانید و به دریافت نسخه های آزمایشی که پس از نسخه رسمی عرضه می شوند، ادامه دهید.

متاسفانه در حال حاضر به دلیل نزدیک بودن به نسخه نهایی ویندوز 10، امکان پیوستن به پروژه ویندوز اینسایدر وجود ندارد. بنابر این اگر تا به این لحظه در پروژه ثبت نام نکرده اید، نمی توانید برای دریافت بیلد های ویندوز 10 دسکتاپ اقدام کنید.

چگونه ویندوز 10 را رزرو کنم؟

بسیاری از کاربران در بخش نظرات و یا پیام هایی که ارسال کرده اند از ما درخواست کرده اند تا روش رزرو کردن ویندوز 10 را در ویندوز 7، 8 و 8.1 توضیح دهیم. بنابر این ما نیز تصمیم گرفتیم که در بخش پایانی این مقاله، آموزش رزرو ویندوز 10 را قرار دهیم.

نکته ای که باید بدانید این است که جهت نمایش پیام رزرو ویندوز 10، باید آخرین آپدیت های ویندوز  را دریافت کرده باشید. بنابر این اگر این کار را انجام نداده اید باید حتما در کوتاه ترین زمان ممکن رایانه خود را به روز رسانی کنید. پس از به روز رسانی، پیام رزرو ویندوز 10 را در بخش پایین سمت راست صفحه یا همان بخشی که اعلانیه ها در آن قرار دارند، مشاهده می کنید. برای رزرو ویندوز 10، در ویندوز های 7، 8 و 8.1 کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

 1. بر روی آیکون رزرو ویندوز که به شکل لوگو ویندوز و به رنگ سفید است کلیک کنید.
 2. سپس بر روی گزینه Reserve your free upgrade کلیک کنید.
 3. بعد از انجام مرحله 2، می بایست آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
 4. پس از انجام مرحله 3، با پیغام your upgrade has been reserved مواجه می شوید که نشان می دهد ویندوز 10 با موفقیت رزرو شده است.

همان طوری که دیدید مراحل رزرو ویندوز 10 بسیار ساده است اما توجه داشته باشید که بنا بر گفته مایکروسافت، در روز اول انتشار ویندوز 10 یعنی 7 مرداد، ممکن است که ویندوز 10 برای همگان در دسترس نباشد. بنابر این اگر شما در تاریخ مذکور نتوانستید که ویندوز 10 را دریافت کنید نگران نشوید و مدتی بعد تلاش کنید.

نظر خود را درباره مقاله فوق با ما در میان بگذارید.

تهیه شده در وینفون

منبع : وینفون
997 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مصطفی
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام من سیستم رایانم به ویندوز ۱۰ نمیخوره به همین خاطر میخوام عوضش کنم که ی مدتی طول میکشه میخواستم ببینم نسخه ی اورژینال ویندوز ۱۰ چه مشخصاتی داره و کجا مطمئن تره از اونجا بگیرم

  مصطفی
  💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  تهران زندگی میکنم

  عرفان مرادی
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  اگر نظر من رو بخواید، میگم مطمئن ترین جا فروشگاه مایکروسافته. اما از اونجایی که امکان دسترسی به این فروشگاه برای ما مقدور نیست، می تونید به وب سایت هایی که لایسنس اورجینال ویندوز رو میفروشند مراجعه کنید. البته هنوز جزئیات قیمت اعلام نشده و باید تا روز کنفرانس منتظر باشیم.

  حمید هستم
  💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  فکر کنم راحت ترین راه اینه که منتظر نسخه کرک شده بمونیم. آقای مرادی شما مطلعید حدودا چقدر زمان میبره تا نسخه کرک شده وارد بازار ایران بشه؟ با تشکر

   عرفان مرادی
   💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

   به طور میانگین، بیشتر از یک ماه طول میکشه.

    عرفان مرادی
    💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

    این کرکی که شما دادید، برای نسخه RTM هست. چون اکتیو کردن بیلد 10240 با مشکلاتی مواجه میشه، بنابراین از کرک KMS استفاده می کنند.

  محمد
  💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

  من پارسال ویندوز 8.1 پرو اورجینال رو از سایت itresearches.ir خریدم خیلی پیگیر کارام بود ولی توی یاهو با یه نفر آشنا شدم که خیلی پایینتر از این سایت میفروخت

  حالا بهشون زنگ بزن قشنگ سوالاتو بپرس

hamidreza
💔 5 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

من لب تاب یه نفر رو دیدم که ویندوز ۱۰ روش نصب بود بدون اینکه اینسایدر باشه یا اینکه نسخه بتا روی اون نصب شده باشه درضمن ویندوز قبلیش هم اوریجینال نبود….

  عرفان مرادی
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  حمیدرضا جان ویندوز 10 دو روز دیگه به صورت رسمی عرضه میشه و تحت هیچ شرایطی تا قبل از 7 مرداد منتشر نمیشه. متاسفانه من دیدم که بعضی سایت های ایرانی به اسم نسخه نهایی، بیلد 10240 (نسخه RTM) رو برای دانلود گذاشتن. این نسخه واترمارک نسخه های پیش نمایش فنی رو نداره و به همین جهت خیلی شبیه به نسخه نهاییه اما نهایی نیست.

فرهاد زارع
💔 3 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام، واقعا عالی بود، خیلی وقت بود دنبال همچین مقاله ای می گشتم، مدام سر در گم بودم که چه جوری می تونم این ویندوز رو رایگان بگیرم.
وافعا لقب بهترین مرجع ویندوز ایران، برازندتونه. بازم از این مقالات بزارید. ممنونم

amir72hawk
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

یعنی دیگه نمیشه تو اینسایدر عضو شد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙁

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  متاسفانه نه. بعد از تاریخ 7 مرداد به احتمال زیاد دوباره امکانش فراهم میشه.

  Mohammad Omidvar
  💔 4 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  مثکه اینطوره
  واقعا منم ناراحت شدم چون علاقه شدیدی به مایکروسافت و برنامه نویسی ویندوز دارم و میخواستم به زودی اینسایدر بشم

   MHA
   💔 10 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

   شما اگه لاقه شدیدی به مایکروسافت و برنامه نویسی ویندوز داشنی همون اول اینسایدر می شدی

   حالا که ویندوز کامل شده و مشکلی نداره می خوای بشی؟

   من از بیلد ۹۸۴۰ اینسایدر بودم مشکلات زیادی رو با مایکرو پشت سر گذاشتم. مثه بقیه تو بیلد های اول به مایکرو گیر ندادم
   مشکلاتی مثل باز نشدت استارت و برنامه های مترو رو گذروندم

   اجاره دادم کمتر از یک سال مایکروسافت رایانمو کنترل کنه هرچی می تویسم و هر کاری انجام می دم

   بعد خدایی شـــــما آیا علاقه شدیدی به مایکروسافت داری یــــا مـــی خــوای و یــندوز 10 رو بگیری؟؟

   قصدم توهین نبود قصد داشتم بگم ویندور 10 حق منو امثال منه که پا به پای مایکروسافت اومدنه تا این ویندوزی که تو بیلد های اولش ویندوز 1 هم نبود ویندوز 10 بشه

    yashar
    💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

    ahsant
    manam az build 9840 shoroo kardam alan ham 10240 ro daram

صادق
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام اقای مرادی گوشی پسر عموم یه صفحه ابی با یه شکلک اومده روش .باید چیکار کنه درست بشه لومیا ۵۲۰؟

  عرفان مرادی
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  سلام عزیز
  به (این لینک) مراجعه کنید توضیح داده شده.

   MHA
   💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

   آقا عرفان

   ببخشید گوشی منم همجین مشکلی داشت که با این روشی که سایت شما بود درست نشد

   من یا Windows 8 RecoveryTools کار کردم مثل روز اولش شد

   اگه میشه کار با این نرم افزار رو تو اون قسمت مطلبتون اضافه کنید تا دوستان استفاده کنند باتشکر

صادق
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

راستش به نظر نمیرسه ، راهی به جز خرید یک نسخه ی قانونی ویندوز برای دریافت نسخه ی نهایی وجود داشته باشه، پس بهتره ، منتظر کرک ویندوز ۱۰ باشیم.

داریوش
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

یک نکته ای که بهش اشاره نکردید اینه که ویندوز 8.1 نسخه انترپرایز به ویندوز 10 آپدیت نمیشه و بنابراین پیغام رزرو رو هم نشون نمیده!

  رضا
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  دوست عزیز
  اطلاعات بیشتر هم دارید؟
  یعنی راهی برای ارتقا ۸.۱ اینترپرایز به ۱۰ نیست؟
  این طوری که نمیشه!

   داریوش
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

   متاسفانه خیر، ظاهرا تنها راه اینه که ویندوز رو عوض کنید و نسخه پروفشنال رو نسب کنید. من که خودم بیخیال شدم منتظر نسخه های کرک شده میمونم.

  محمد
  💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

  راست میگه
  من خودم توی سایت خود مایکروسافت این مطلب رو خوندم
  اینم لینکش http://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq?ocid=win10_auxapp_context
  دقیقا این مطلب رو گفته بود که نسخه اینترپرایس چون شرکت ها خریداری میکنند و ممکنه نرم افزاراشون با ورژن جدید سازگار نباشه برای اونها منتشر نمیشه فقط برای نسخه های home و pro منتشر میشه

داریوش
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

یک سوال دیگه هم بی جواب مونده، اینکه اگه ویندوز 10 رو روی یک کامپیوتر رزرو کنیم و موفق به نسب هم بشیم، اگر زمانی بخواهیم ویندوز رو دوباره روی همون کامپیوتر و یا یک کامپیوتر جدید نسب کنیم آیا امکان پذیره؟

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  نه متاسفانه. آپدیت به ویندوز 10 از طریق بخش به روز رسانی ویندوز انجام میشه و به نام ایمیل شما و ویندوزی که بر روی اون رایانه خاص نصب هست ثبت میشه.

  محمد
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

  والا تا جایی که کن در مورد این مطلب خوندم این بود که شما اول باید یه نسخه اورجینال مثل 7 و یا 8.1 داشته باشی و برروی این نسخه ویندوز 10 رو اپدیت کنی

  بعد میتونی نسخه ویندوز 10 رو به صورت clean دوباره نصب کنی توی لینک بالایی که دادم همینو گفته بود بازم بهتره کامل به سوالات همراه با جوابایی که داده رو با دقت بخونی

shahin
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام خسته نباشید.پایین صفحه قسمت اعلان عکس ویندوز سفید برای من اومده ولی فقط درباره ویندوز 10 توضیح داده و گفته که سیستم شما مناسب دریافت هست.اما گزینه ای برای رزرو کردن نیست!!! توضیحی هست ؟ ممنونم

madhi
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

اقا من 8.1 نصب دارم و همه ی اپدیت هاش رو هم گرفتم(میرم سیتینگ قسمت اپدیت میزنه هیچ اپدیتی وجود نداره)
ولی لوگوی ویندوز سمت راست دسکتاپ دیده نمیشه چی کار کنیم؟

  داریوش
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  نسخه ویندوزتون اینترپرایزه که امکان آپدیت رایگان به 10 رو نداره!

   madhi
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

   خوب من چی کار کنم؟
   ولی فک کنم پروفیشنال نصب کردم من

  محمد
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

  باید نسخه ویندوزت اورجینال باشه عزیز

  یا کرک ویندوزت جنیون رو حداقل شبیه سازی کنه تا بتونی ویندوز 10 رو دریافت کنی

Ehsan13
💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

حالا ما که ویندوز ۷ نسخه معمولی داریم نمیتونیم نصب کنیم؟اگه فایل isoهم بیاد بازم نمیشه نصبش کرد.؟ما چیکار کنیم؟؟

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  اگر هیچ کدوم از شرایطی که در بالا گفته شد رو ندارید، چاره ای جز صبر برای نسخه کرک شده نیست.

ali.zo
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

من اینسایدر هستم ولی وقت نکردم هیچ کدوم از بیلد ها رو دان کنم. اگه از اسان دانلود، بیلد ۱۰۲۴۰ دان کنیم. به بیلد های بعدی هم میتونیم اپدیت کنیم؟ باید با اکانت اینسایدر وارد شیم؟ ممنون میشم جواب بدید. بار چهارم این سوالو میپرسم هیچ کس هم جواب نمیده.

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  اگر اینسایدر هستید مشکلی وجود نداره، میتونید با استفاده از بیلد 10240 ویندوز 10 رو دریافت کنید. در ضمن سعی کنید که تمام به روز رسانی هایی که برای بیلد 10240 منتشر شده رو دریافت کنید تا بتونید روز 7 مرداد به ویندوز 10 نسخه نهایی به روز رسانی کنید.

محمد
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

اقا برا من ویندوز ۸.۱ اینترپرایزه. شنیدم برا اینتر پرایز این اپدیت در دسترس قرار نمی گیره. راسته؟؟؟؟؟؟

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  اینترپرایز، نسخه سازمانی ویندوز هست و قیمت نسخه اورجینال ویندوز اینترپرایز خیلی بالاست. به همین جهت شرکت ها موظف هستند برای خرید این نسخه از ویندوز 10 هم مبلغی رو پرداخت کنند. مایکروسافت هم در وبلاگ ویندوز اعلام کرده که نسخه اینترپرایز نمیتونه به روز رسانی رایگان ویندوز 10 رو دریافت کنه.

   persian13
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

   فرق اینترپرایز با نسخه های دیگه چیه؟!

arthur
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

آقای مرادی سلام مطمئنید که نمیشه در حال حاضر اینسایدر شد!؟؟؟
من دیروز سه تا اکانت نو ساختم و به پروژه اینسایدر اضافه کردم فقط تنها بحثی که هست اینه که نمیشه فعلا نسخه های preview برای PC رو دانلود کرد!

MiladSahraie
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

رایگان ؟؟؟ اگر هفتم بیاد . یه کوچولو بعد کرککککش میاد . کاری نداره . فکر کن من قانونی ویندوزو دانلود کنم . 😐

علیرضا
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

با سلام ، یک سوالی داشتم ، من نزدیک به دو ماه میشه عضو اینسایدر هستم و وقتی ویندوز ۸.۱ داشتم رزرو کردن ویندوز ۱۰ برام اومد ! بیلد ۱۰۱۶۴ و بعدش ۱۰۲۴۰ نقب کردم و دیگه خبری از رزرو نیست توی پیشنمایش ویندوز ۱۰ ! میخواستم بدونم آیا رزرو من باقی مونده یا خیر ؟ ممنون

علی
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

من Windows 7 Ultimate SP1 update:June از پی سی دانلود گرفتم و با Windows Loader اکتیویتش کردم و پیام رزرو ویندوز 10 رو دریافت کردم
هم رو لب تابم هم کامپیوترم جواب داد.
البته اگه بخاین اون پیام رو دریافت کنین باید آپدیتتون رو روی اتوماتیک قرار بدید.
این روش برای من روی دو دستگاه جواب داد اگرم پیام آپدیت رو بعد ازین کار ندیدید با روش هایی که تو این لینک توضیح داده شده به صورت دستی میتونین پیام رزرو رو ببینین.
http://techdows.com/2015/06/how-to-enable-get-windows-10-app-icon-windows-7-or-8-1-taskbar.html

مرتضی رضایی
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

با درود. برای وینفون ها چه زمانی میشه ارتقا داد به ویندوز ده؟

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  برای گوشی ها به احتمال زیاد پاییز منتشر میشه.

حسین
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

عاقا من ویندوز7 اورجینال دارم همه ی آبدیت ها رو هم گرفتم بازم نمیتونم ویندوز رو رزرو کنم چه باید کرد؟؟؟ از که شکایت کرد؟؟؟؟

  علی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  اول ازون لینکی که بالا دادم چک کن ببین همه ی شرایط رو داری یا نه
  بعد ازون با یکی از روش هایی که تو همون لینک گفته به صورت دستی میتونی پیام رزرو ویندوز 10 رو بیاری.

me
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

اقا بعد از این که رزرو کردیم اپدیت اومد فرایند اپدیت شدن چجوریه؟! اینو خواهشا توضیح بدین. درایو سی رو کلا پاک میکنه،فرمت میکنه،چجوریه؟

  علی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  نه اگر از طریق آپدیت سنتر ویندوز آپدیت رو دریافت کنید همه ی تنظیمات و برنامه ها باقی میمونه.
  البته اگر هم ویندوز اورجینال داشته باشید میتونن با استفاده از فایل ISO(که به احتمال زیاد منتشر میشه) گزینه upgrade رو انتخاب کنید.در این صورت همه ی اطلاعات شما باقی میمونه.

   محمد
   💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

   اره با حرف علی موافقم چون کسی که بخواد ویندوز رو به صورت Clean نصب کنه این بهترین روشیه که میتونه

پیمان
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام. ببخشید من سرفیس پرو 3 رو اخیرا گرفتم … تمامی اپدیت های ویندوز رو انجام دادم و فقط توی لیست اپدیت ها ، اپدیت های افیس 2013 مونده … اما هنوز ایکون رزرو ویندوز 10 رو دریافت نکردم …
با توجه به اینکه سرفیس ها نسخه رسمی ویندوز رو دارن ایا نباید الان نوتیفیکشن رزرو رو داشته باشم ؟ ایا اپدیتن های افیس هم باید نصب شوند ؟

ehsan1102000
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

وقتی من نسخه اورجینال رو بصورت رایگان دریافت کردم،پس از گذشت یک سال واسم غیر فعال میشه و باید پول بدم تا دوباره فعال بشه؟

  محمد
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

  نه شما میتونی همیشه از این ویندوز استفاده کنی

  اون برای اینه که شما فرصت داری حداقل یک سال به ویندوز 10 مراجعه کنی

jafar
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

مثل همیشه با همین ویندوز ۷ کار میکنم و وقتی هم کرکش بیاد اگر ازش خوشم بیاد نصبش میکنم.

مایکروسافت
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

اگه اینجور باشه کمتر کسی میتونه ویندوز ۱۰ رو روی سیستمش تجربه کنه

نوید
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

تکلیف موبایلا چی میشه . لومیا ها که احتمالا نسخه اصل روشه دیگه. پس راحت اپدیت میشه حتی اگه نسخه های ازمایشی رو نصب نکرده باشیم؟

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

  لومیا ها که مشکلی ندارن.

kasra kaveh
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام..من چند هفته ست که دارم تلاش میکنم ویندوزم رو آپدیت کنم که بتونم ویندوز 10 رو دریافت کنم..ولی ویندوزم آپدیت نمیشه..هردفعه Error 80072F8F رو نشون میده..از برنامه های دیگه برای دریافت آپدیت استفاده کردم مثل Baidu که میتونید آپدیت های ویندوز رو از اون طریق دریافت کنید..ولی باز هم اتفاقی نیافتاد..درباده این ٍError هم خوندم ولی اون دلایل که چند جای به صورت خیلی اجمالی بهش اشاره شده بود رو هم چک کردم ولی هیچی به هیجی..من الان چند ساله که با این ویندوز اوریجینال دارم سر و کله میزنم به امید اینکه همچین روزی به دردم بخوره ولی کاملا پشیمونم که عوضش نکردم..ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه..

kasra kaveh
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

ضمنا برای عضو شدن تو برنامه insider هم تلاش کردم..ولی هربار که به مراحل وارد کردن اطلاعات شخصیم میرسیدم و email و اسم و کشورم رو وارد میکردم..دیگه جلوتر نمیرفت..البته ابن مال یه مرحله قبل تر بود که سایت microsoft شما رو مجبور میکرد برای ورود به برنامه insider اول یه microsoft account درست کنید..ولی به هرحال امکان ساخات microsoft account وجود نداشت..سایت هیچ پیغامی نمیداد مبنی بر اینکه شما نمیتونید account درست کنید ,اما صفحه بعدی دیگه بالا نمیومد و در همه ی تلاش های دوباره م همین نتیجه رو گرفتم..

میلاد
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

من که تبلت ویندوزی با ویندوز اورجینال نسخه خانگی دارم. لحظه شماری میکنم تا هفتم مرداد که بهترین تجربه ویندوز رو روی تبلت امتحان کنم. مخصوصا کرتانااا

37danny
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

من اینسایدرم و بیلد قدیمی رو دان کردم اما نصب نکردم
برای ویندوز ۱۰ اول باید نصبش کنم بد به آخرین نسخه آپدیتش کنم یانه مستقیم دانکنم و بعد نصب کنم
فک کنم بیلد ۱۰۰۲۲ یا ۱۰۲۲۰

saleh
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام….یک سوال خیلی مهم دارم خواهشا جواب بدید….
من با اسکایپ ویندوزمو اکتیو کردم ینی کرک نیست و آخرین آپدیت هارو دان میکنم و مشکلی ندارم..
میتونم آپگرید کنم به ؟

فرنام
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام
الان من الان میتونم یکی از بیلدا رو دانلود کنم بعد نصبش کنم؟!!!

رامین
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

وجدانن زور بهم داشت گفتین برنامه نویس های چینی و روسی اخه عزیز گل شما اصن میدونی ایران تو دنیا بعد از آمریکا و کره جنوبی تو صنعت هک و امنیت سومه خدا خیرت بده اگه شک داری بزن تو اینترنت احسان معالی امیری یا یه تماس بگیر با پلیس فتا تا روشنت کنن داشم ایران یعنی عشقی که ما ذره ذره اش هستیم ایرانی باش و بمون و افتخار کن ای ایرانی آریایی..،..،…

Amiram
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

سلام آقا عرفان من ویندوزمو از توی نت دانلود کردم 8.1 هست فقط مرتب آپدیت میگردمش ولی احتمال زیاد کرک شدس چون دانلودش کردم ، الان توی قسمت ویندوز آپدیتم نوشته
windows 10 upgrade reserved.
الان ینی رزرو شده دیگه ؟؟ کاری لازم نیس بکنم؟؟
چون من اینسایدرم هستم بیلد ویندوز موبایلو گرفتم وی ویندوز پی سی رو نگرفتم لازمه اونم بگیرم الان؟؟ ممنون میشم جواب بدین

مهدی
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

از کجا بفهمیم که ویندوزمان اورجینال هست یا نه؟

javad
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

من حدود۲هفته قبل اینسایدر رونصب کردم و گوشیم روبه ویندوز۱۰اپدیت کردم ولی کلا بلااستفاده شد وحتی وای فای هم روشن نمیشدکه بیلدهای بعدی رو اپدیت کنم،مجبورشدم به ویندوز۸.۱برگردم یعنی۷مردادنمیتونم ابدیت کنم؟؟لومیا۶۲۵

  محمد
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

  برش گردون حالت ویندوز 8.1 راه حلاشو توی همین سایت گفتن

Ha_D
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

آقا من ۷ اورجینال دارم تمام آپدیت هارو نصب کردم ولی نتونستم رزرو کنم!! چجوری میتونم به صورت رسمی این ۱۰ رو آپدیت کنم؟؟؟ 🙁

اگر با iso نصب کنم نیاز به کرک کردن داره؟؟؟؟

خوااااااهشا جواب بدین…

امیر
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

سلام میخاستم بپرسم من ویندوز 8 دارم و اون لوگوی ویندوز که گفتید رو پیدا نمیکنم میشه راهنمایی کنید؟

ابوالفضل
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴

سلام خسته نباشید.
واسه من هنوزه لگوی وسندوز۱۰که ممانندلگوی ویندوز۸است نیامده ومی خواستم لب تاپم رابه ویندوز۱۰ارتقابدم وویندوزلب تاپ من۸.۱اورجینال است .حالامی خواستم بدونم چی کارباید بکنم که لگوی ابدیت واسم بیاد

حمید
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴

با عرض سلام وخسته نباشید
ببخشید الان برا من این ایکون وین ۱۰ اومده می خواستم ببینم اگه اپدیت زدم چطوری فایل نصبی شو برای بعدن نگه دارم؟؟که اگه خواستم بعدا دوباره نصب کنم داشته باشم نخوام دان کنم دوباره.
ممنون

سهند
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

سلام
من الان چطوری میتونم ویندوز ۸.۱ خودم رو به ویندوز ۱۰ ارتقا بدم
ویندوزی که الان رو سرفیس من نصبه اورجیناله
ایا با توجه به اینکه نزدیک ۱ سال از روی فرصت دریافت رایگان نسخه ویندوز ۱۰ گذشته راه دیگه ای هست برای آپگرید؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام