_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

آموزش لغو کردن اشتراک ایکس باکس لایو گلد

اگر شما جزو کسانی هستید که دایما به صورت آنلاین بازی نمی‌کنید، پس اشتراک ایکس باکس لایو گلد کنسول ایکس باکس وان مناسب شما نخواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید تا روش لغو کردن این سرویس را به شما آموزش دهیم.

کنسول‌های امروزه، بیش از هر زمان دیگری به هم متصل‌اند و ایکس باکس وان نیز از این موضوع مستثنی نیست. گیمرها برای دسترسی کامل به شبکه گسترده بازی مایکروسافت، باید اشتراک ایکس باکس لایو گلد خریداری نمایند. دسترسی به بخش آنلاین چند نفره، تخفیفات هفتگی و بازی های رایگان، باعث می‌شود که با خرید این اشتراک از تمام ویژگی های کنسول خود لذت ببرید.

جدا از ارزش این اشتراک برای گیمرها، ایکس باکس لایو گلد برای همه مناسب نیست. به همین علت ممکن است شما بخواهید اشتراک خود را لغو کنید. مایکروسافت روش واضحی برای این کار مشخص نکرده است اما با لغو تمدید خودکار این سرویس، می‌توان آن را غیر فعال کرد.

نحوه غیرفعال کردن تمدید خودکار ایکس باکس لایو گلد

با لغو اشتراک ایکس باکس لایو گلد، شما از تمامی قابلیت های این سرویس محروم خواهید شد. رفتن به بخش آنلاین، چت پارتی و دیگر سرویس های ایکس باکس لایو گلد شامل بازی های رایگان از دسترس شما خارج خواهد شد.

در طی این سال‌ها، مایکروسافت روش لغو اشتراک ایکس باکس لایو گلد را تغییر داده است و جدیدا نیز برای مدیریت آن باید از سایت مایکروسافت اقدام نمایید. برای این کار ، شما باید از یک مرورگر، چه مرورگر مایکروسافت ادج ایکس باکس وان و چه هر مرورگر دیگری، استفاده کنید.

  1. به لینک account.microsoft.com/services مراجعه کنید.
  2. به حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوید.
  3. به بخش Xbox Live Gold بروید.
  4. روی گزینه Manage کلیک کنید.
  5. گزینه Turn off auto-renew را انتخاب کنید.
  6. و در آخر Confirm cancellation را بزنید.

بعد از اتمام مراحل بالا، اشتراک ایکس باکس لایو گلد شما دیگر تمدید نخواهد شد. اشتراک حال حاضر شما تا موعد مقرر خود پابرجا بوده و تا آن زمان می‌توانید از قابلیت های آن استفاده کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

332 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,