poll-october-2016-event-2016-live-blogging

مایکروسافت اخیراً و در جریان کنفرانس اختصاصی خود در شهر نیویورک از محصولات جدید ویندوزی خود در کنار به روز رسانی های نرم افزاری برای دستگاه های ویندوزی رونمایی کرد. در طول این کنفرانس مایکروسافت ابتدا به روز رسانی های نرم افزاری خود را معرفی کرد و به مرور به معرفی دستگاه های ویندوزی جدید پرداخت و در نهایت با معرفی عضوی جدید در خانواده سرفس این کنفرانس را به اوج هیجان خود رساند.

پیش از برگزاری کنفرانس پرشور اخیر مایکروسافت و با توجه به کنفرانس هیجان انگیز سال گذشته که در آن سرفس بوک معرفی شد، همگان در انتظار بودند تا تیم سرفس از شاهکار جدید خود رونمایی کند. اما مایکروسافت این کنفرانس را ابتدا با بخش نرم افزاری خود آغاز کرد، در ابتدای مراسم مایکروسافت به روز رسانی بزرگ اپلیکیشن Paint را با نام Paint 3D معرفی کرد و آن را بزرگ ترین به روز رسانی منتشر شده برای این اپلیکیشن محبوب عنوان کرد.

پس از معرفی اپلیکیشن Paint 3D و قابلیت های بسیار جالب سه بعدی آن، مایکروسافت با معرفی هدست واقعیت مجازی جدیدی که از سیستم عامل ویندوز ۱۰ بهره می برد و قیمتی ۲۹۹ دلاری دارد، به این صورت گریزی نیز به بخش سخت افزاری خود زد، اما طوفان سخت افزاری مایکروسافت هنوز از راه نرسیده بود. پس از معرفی این هدست واقعیت مجازی ویندوزی، بار دیگر شاهد خودنمایی بخش نرم افزاری مایکروسافت این غول نرم افزاری دنیا بودیم، مایکروسافت این بار به معرفی قابلیت های گیمینگ جدید در محصولات خود و از آن مهم تر به روز رسانی کریترز به عنوان به روز رسانی بزرگ بعدی برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ پرداخت.

پس از گریز دوباره مایکروسافت به بخش نرم افزاری و معرفی برخی از ویژگی های به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰، با ورود پانوس پانای به صحنه کنفرانس، این رویداد هیجان دوچندانی را به خود دید. همه حضار در انتظار معرفی شاهکار جدید تیم سرفس بودند، اما پانای کار خود را با معرفی نسخه به روز شده سرفس بوک آغاز کرد. معرفی نسخه جدید سرفس بوک اگرچه برای حضار جالب بود اما این چیزی نبود که آن ها را به این کنفرانس کشیده بود.

پس از معرفی سرفس بوک جدید، حضار می دانستند که لحظه ای هیجان انگیزی در انتظار آن ها است و پانای نیز هیجان آن ها را با گفتن: “دوست دارید یه محصول جدید ببینید؟” پاسخ داد. سپس اوج هیجان کنفرانس مایکروسافت فرارسید و پانای از شاهکار جدید تیم سرفس یعنی سرفس استودیو رونمایی کرد. سرفس استودیو همانند سایر محصولات خانواده سرفس با نوآوری هایی زیادی همچون سرفس دایل که شکلی مانند توپ هاکی دارد، همراه است و می توان انتظار داشت زمینه تغییر و تحول بزرگی را در بخش رایانه های آل این وان به همراه داشته باشد.

اما جدای از محصولات بخش سرفس، مایکروسافت راه بسیار نوآورانه و درستی را در تمامی زمینه ها از جمله بخش های نرم افزاری در پیش گرفته است. به نظر می رسد هر چه از مدیریت نادلا می گذرد، او پخته تر می شود و بخش های مختلف خود را پیدا می کنند. این موفقیت ها و نوآوری ها آن قدر پیش می روند که حتی سرسخت ترین حامیان اپل نیز مایکروسافت را تحسین می کنند و اپل را بدون نوآری می خوانند. مردم و کاربران نیز پاسخ خوشی به محصولات رونمایی شده توسط مایکروسافت نشان می دهند و مایکروسافت نیز فهمیده که باید بخش موبایل روندی مشابه بگیرد و در کنفرانس روز چهارشنبه نیز، ویندوز ۱۰ موبایل نقشی پر رنگ در ارائه ها و ویدیو ها داشت.

روندی که مایکروسافت در پیش گرفته، به اعتقاد بسیاری، روندیست که اپل در زمان رهبری استیو جابز فقید در پیش گرفته بود و مایکروسافت، اپل جدید است. اما نظر شما چیست؟ آینده ی مایکروسافت و بخش موبایل این شرکت را چگونه می بینید؟ اگر شما هم کنفرانس مایکروسافت را تماشا کردید، به نظر شما این غول ردموندی می تواند با کمک تیم سرفس، شکست بخش موبایل را جبران کند و بازگشتی باشکوه داشته باشد؟

منبع : وینفون
148 پست
تیم وینفون
وینفون، مرجع تخصصی محصولات مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
صابر
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

حقیقتش منم قبل از کنفرانس خیلی ناامید بودم، مخصوصا بعد از اینکه گوشیم آپدیت ویندوز ۱۰ رو نگرفت، خیلی شاکی بودم از مایکروسافت، حتی بعد از اینکه به صورت دولوپری آپدیت رو گرفتم، و مشکلاتش رو دیدم، بازم شاکی بودم که چرا این قدر مشکل داره. بعد از اینکه تبلیغ کنفرانس رو کردید، به خودم گفتم بذار زیرچشمی این کنفرانس رو هم ببینم، تا ببینم بالاخره چه گلی به سر ما میزنه. چهارشنبه هم نشستم و کنفرانس رو ویدیویی از همینجا دیدم و واقعا شگفت زده شدم. درسته من هیچ وقت پولم نمیرسه برای محصولات سرفس، ولی امیدوار شدم، خیلی امیدوار. روندی که مایکروسافت در پیش گرفته همونطوری که تو متن هم گفتید کاملا درست و خوبه. بخش ها و محصولاتی که تا الان توقف تولید شدن، حتی اگر خوب هم بودند (مثل مایکروسافت بند و لومیا ها) ولی به کلاس کار مایکروسافت که الان فقط محصولات نوآورانه تولید میکنه نمیان و مایکروسافت هم مثل یه دندون خراب می کندشونو می ندازتشون دور و کم کم دندونای با کلاس خودشو معرفی میکنه. اپل بعد از جابز دیگه اون اپل قدیم نشد، مایکروسافت هم بعد از نادلا، اون مایکروسافت قدیم نمیشه. (نکتشو خودتون بگیرید.)
منتظر کنفرانس بعدی و معرفی سرفس فون انقلابی هستم.

  MojtabaHere
  پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

  راستش من وقتی داشتم کنفرانس رو میدیدم کاملا نا امید شده بودم و گفتم که هیچ خبری از موبایل نیست( چون فک میکردم مایکروسافت مثل پروژه اسکورپیو حداقل یه حرفی از موبایل میزنه،ولی نزد) تا اینکه دو اتفاق باعث شد که فک کنم مایکروسافت داره میگه حواسم به موبایل هست ولی هنوز وقتش نرسیده:
  ۱-استفاده از گوشی ویندوزی اچ پی برای قسمتی از کنفرانس
  ۲-لو رفتن عمدی اطلاعات گوشی بعدی آلکاتل با سیستم عامل ویندوز موقع برگزاری کنفرانس و درست لحظه ای که آدم هایی مثل من از موبایل نا امید شدند
  در حال حاضر بنده فک نمیکنم که ویندوز موبایل تعطیل بشه. نهایتش اینه که مایکروسافت خودش سخت افزار نمیزنه و شرکا میزنند.
  این که فک کنیم بخش موبایل به عنوان یه بخش بزرگ از پلتفرم یونیورسال که این همه مایکروسافت براش وقت و هزینه صرف کرد، از ویندوز جدا بشه به نظرم اشتباه ـه
  فک میکنم با توجه به صحبت های اخیر ساتیا نادلا که گفته “ما میدونیم رونق بازار موبایل از دست دادیم اما میخوایم مطمئن بشیم که بخش های دیگمون سود میدند” دیگه ۲۰۱۷ تمرکز مایکروسافت بره رو موبایل ، چون بخش های دیگه واقعه دارند سود میدند 🤔

  ID4AMIR
  پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

  @Saber
  داداش.خاصیت دیدن کنفرانس همینه که نظر آدم برگرده.به نوعی مسولین برگزاری های کنفرانس ها از روش های روان شناسی استفاده میکنن تا مخاطب رو جذب کنن.خود من تو تماشا کنفرانس E3 دو سال پیش بود که کلا من که طرفدار PlayStation بودم به یه باره سوق پیدا کردم به سمت XBox. هنوز که هنوزم نفهمیدم چی شد.فکر کنم قضیه ی عشق در یک نگاه که میگن همینه 🙂

rainbow
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

ویندوز ده پرقدرت ترین سیستم عامل یکپارچه هست ، بی شک موبایل هم روند رو به رشد خودش رو شاهد خواهد بود .

دامون
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

آیندش خوبه ولی گرونه!
مهم تر از اون لینک دانلود کنفرانس رو کی میذارین؟
اصلا میذارین؟!!

  علی گلشن
  پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

  سلام دوست عزیز. فعلا می تونید کنفرانس رو به صورت استریم توی این لینک تماشا کنید تا لینک دانلودش هم آماده بشه، به هر حال کنفرانس طولانی بود و حجم زیاد هم کمی کار میبره.

   دامون
   پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

   بله
   خیلی خیلی ممنون
   منتظریم
   🙂

فرید
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

شمام چقدر شلوغش کردین. بابا مایکروسافت یه آی مک ساخته که صفحش خم میشه همه خودشونو کشتن که وای مایکروسافت فلان است، مایکروسافت خداست. همه ی وسیله هایی که امروز دارین می بینیو اپل قبلا یه زمانی معرفی کرده و مایکروسافت الان داره از روش اسکی میره و یه ذره تغییرش میده. همین دیشب کنفرانس اپل، اون قسمت کم کاربرد دکمه های میانبرد رو اپل با صفحه ی لمسی کاربردیش کرده، حالا نگاه کنید چند سال دیگه مایکروسافت همونو میبره تو یه جای محصولاتش همه دوباره کف از جان میدن که وای مایکروسافت فلان است و بسال است. ول کنید بابا، مایکروسافت ۱۰۰ سال هم بدوعه به اپل نمیرسه و کنفرانسشم فقط یه شو بود و بس. این اپله که واقعا به فکر مشتریشه و حالا حالا ها میتازه.

  sadegh
  پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

  یه خورده وارد فضای مجازی شو!
  مثلا توییتر رو چک کن
  سایتا خیلی کم تازه پوشش دادن
  هر چی توییت دیدم از ژورنالیست های مشهور، مسخره کردن اپل بود و مقایسش با مایکروسافت!!
  یه عکس بود دکمه ی اسکیپ رو با دانگل وصل میکنی به مک!
  یکی دیگه تمام تبدیل هایی که برای استفاده از محصولات اپل نیاز میشه رو گذاشته بود!! (اپل مشهور شده به همین تبدیل ها!)
  و …
  اپل نتونسته سیستم عامل هاش رو یکپارچه کنه و لمسی نشده مک برای همین مجبور شد برای اینکه خیلی عقب نمونه تاچ بار رو بذاره (که البته قاعدتا اینم کپی بود!)

رضا شیری
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

برعکس برای سومین بار تو این چند دهه مایکروسافت کار عظیم و چشمگیری کرد و محصولات جدید فوق العاده بود
اما تو قسمت گوشی بیخیال ، همون ی تجربه کافی بود آزموده را آزمودن خطاست

Reza Mahdavian
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

یه خبر خوب. پوشش بدین:
http://www.windowscentral.com/microsoft-working-paint-3d-windows-10-mobile-currently-alpha
نرم افزار Paint 3D واسه ویندوز ۱۰ موبایل هم منتشر میشه. فعلاض در مرحله آلفا قرار داره

Reza Mahdavian
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

ویدئوی تبلیغاتی بسیار زیبای مایکروسافت برای قابلیت ۳D آپدیت جدید ویندوز ۱۰ با کیفیت HD:
http://fs2.filegir.com/emmawlove/Introducing_3D_in_Windows_10.mp4
لومیا ۹۵۰ با اسکن سه بعدی که نمایش داده میشه در این ویدئو میدرخشه.
حتما ببینین

حسین
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

ماکروسافت با معرفی Surface Dial نشون داد که چه نوآوری‌هایی میشه توی صنعت کامپیوتر-تبلت کرد (به نظرم پتانسیل بالایی داره این دستگاه و میتونه خیلی کاربردی بشه در آینده) و من با اجرا کردن آخرین آپدیت رد استون روی لومیا ۵۲۵م میتونم بگم ماکروسافت اگه بخواد -که نمیخواد- میتونه توی بخش موبایل هم موفق بشه ولی به معنای حقیقی کلمه نمیخواد !! به جرآت میتونم بگم ماکروسافت قصد داره همین سیستم عامل ویندوز ۱۰ش رو خیلی آروم آروم آپدیت کنه و از طریق شرکای سخت افزاری فقط بخش موبایلش رو زنده نگه داره و اصلآ‌ قصد تمرکز بر این بخش و پیشرفت در اون رو نداره… والسلام.

علیرضا
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

شما بگویید: با توجه به کنفرانس اخیر، آینده بخش موبایل مایکروسافت را چگونه می بینید؟

به نام خدا
ول

Saber
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

من دیدم به کنفرانس کاملا مثبت بود و از محصولات معرفی شده هم خوشحال هستم هرچند که نمیتونم ازشون استفاده کنم.
ولی نظرم در مورد موبایل به هیچ عنوان عوض نشد، از سال ۲۰۱۳ با ویندوز ۸ ویندوزفونی هستم (قبل تر هم با ویندوز موبایل ۶ و ۷ بودم) و از اولین بیلد منتشر شده روی موبایل و پی سی اینسایدر بودم و خواهم بود و کاملا تو این دو سال و اندی با روند توسعه ویندوز ۱۰ به اندازه ی کافی آشنا شدم. حداقل یک سال طول میکشه تا ویندوز ۱۰ موبایل پایدار بشه (اگه قرار باشه باگ ها رو برطرف کنن) و مشکلاتش حل بشه جدای از کمبود هایی که نسبت به بثیه پلتفرم ها داره. پس مطمعنم اگه قراره (؟) ویندوز موبایل درست بشه چند سال طول میکشه و چرا باید به امید پلتفرمی نشست که ممکنه یه روزی خوب شه وقتی پلتفرم های خیلی خیلی بهتر و کامل تری هست؟ (این حرف ها فقط تکرار مکررات هست و من سال هاست دارم این حرف ها رو فقط تکرار میکنم، اگه کسی از بچه های قدیم فروم ویندوز فون سنتر داره این پیام رو میخونه خوب میدونه دارم از چی حرف میزنم هرچند که مطمعنم همشون الان مدت هاست از ویندوزفون استفاده نمیکنن)

winphone
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

وقتی سیستم شده یکپارچه
وقتی نام ویندوز ده میاد دگ شما تو ذهنت ففط کامپیوتر و لپتاپ نیست بلکه موبایل هم هست
و این کامل شده با کمک پل یونیورسال یعنی تا مایکروسافت هسست ویندوز ده هست با تمام دسته بندیهای سخت افزاری که از یک واحد نرم افزاز قدرت گرفتن یعنی ویندوز ده

sayan
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

💠 در ۲۰۵۰ چگونه زندگی خواهیم کرد!؟

یان پیرسون، آینده پژوه نامور، مهمترین سرمایه گذاری های بشر تا ۳۵ سال آتی را شامل موارد زیر می‌داند:
۱⃣ تا دو سال آینده از هواپیماهای بدون سرنشین که مسئول تحویل بار هستند به شکل گسترده استفاده خواهد شد
۲⃣ هایپرلوپ‌ ها تا شش سال آینده قادر خواهند بود با سرعتی باورنکردنی مسافران را به شهرهای مختلف ببرند.
۳⃣ ماشین ها و ربات ها تا اوایل سال ۲۰۲۵، مانند انسانها از قدرت تفکر برخوردار خواهند شد.
۴⃣ سفرهای فضایی که برای سفر انسان به مریخ طراحی شده تا سال ۲۰۳۰ اجرایی خواهد شد.
۵⃣ اندام‌ های پروتزی و مصنوعی تا ۱۰ سال آینده پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده و به افراد معلول و ناتوان امکانات جدیدی خواهد داد.

۶⃣ تا ۱۰ سال آینده، لباس‌ ها پیشرفت چشمگیری داشته و مهارت های فوق بشری را به انسان ها عرضه خواهد کرد.
۷⃣ در طول یک دهه، آینده کتابهای درسی جای خود را به فناوری واقعیت مجازی خواهند داد.
۸⃣ گوشی هوشمند تا سال ۲۰۲۵ منسوخ خواهد شد.
۹⃣ خودروهای بدون راننده و خودران تا ۱۰ سال آینده در همه جا حضور خواهند داشت.
🔟 تا بیست سال آینده از فناوری چاپ سه بعدی برای ساخت خانه‌ های بیشتری استفاده خواهد شد.
۱⃣۱⃣ تا سال ۲۰۳۰ مردم از روبات ها برای انجام کارهای منزل استفاده کرده و روبات ها همچنین نقش همدم را نیز خواهند داشت.
۲⃣۱⃣ ما تا سال ۲۰۴۵ می توانیم در یک دنیای مجازی ماتریس گونه زندگی کنیم.
۳⃣۱⃣ تا سال ۲۰۴۵، مردم به سایبورگ (ترکیبی از انسان و روبات) تبدیل شده و قابلیت‌ های فوق العاده‌ای پیدا خواهند کرد.
۴⃣۱⃣ افراد همچنین تا سال ۲۰۴۰ برای کنترل تنظیمات لوازم منزل از هوش مصنوعی استفاده خواهند کرد.
۵⃣۱⃣ تا ۲۵ سال آینده برج‌ های بلند و مرتفع به قدری مجهز و پیشرفته خواهند شد که عملکردی نظیر شهرهای کوچک خواهند داشت.
۶⃣۱⃣ تا سال ۲۰۵۰ به طور کامل انرژی مورد نیاز انسانها از طریق انرژی‌ های تجدید پذیر تامین خواهد شد.
۷⃣۱⃣ و در نهایت سامانه گردشگری فضایی تا سال ۲۰۵۰ ممکن شده اما به دلیل زیاد بودن هزینه‌ های آن به احتمال زیاد فقط برای افراد بسیار ثروتمند در دسترس خواهد بود.
منبع:جعبه ابزار مدیریت نوین

  عرفان الهامی
  پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

  این پیش بینی خیلی جالبه و توجه منو خیلی جلب کرد اما منو یاد مصاحبه بیل گیتس انداخت، زمانی که ازش پرسیدن که ایا دنیای امروز چیزی که در گذشته فکر می کردی امروز باشه شده ؟ گفت خیر ، من فکر میکردم تعداد ربات های ما خیلی بیشتر باشه !

PHP-E
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

اینطوری که من متوجه شدم از زمان بالمر و رونمایی از surface1 ماکروسافت به شدت جلوی درز محصولات جدیدش رو میگیره
الان مدت هاست که خبری از گوشی جدید نیست-با توجه به اینکه تا زمان lumia 950 سهم گوشی های ویندوزی با سرعت بسیار بسیار کم در فروش رو به رشد بود و به یکباره سکوت ماکروسافت و شرکای اون شروع شد و همچنین ارائه آپدیت های منظم این سیستم عامل من تصور دارم که برنامه بزرگی برای windows mobile هست که به احتمال تغیرات خیلی گسترده ای قرار هست روی این سیستم عامل اعمال بشه
با توجه به دوره بلند مدتی که شاهد چیزی نبودیم میشه گفت اگر چنین تغییری در راه باشه با زمان رونمایی از اون هم نباید خیلی فاصله داشته باشیم-بنظرم کنگره جهانی موبایل زمان خیلی خوبی برای رونمایی از گوشی های جدید ویندوزی توسط شرکای تجاری ماکروسافت هست و آپدیت گسترده windows mobile-بشخصه مخالف تولید محصولات گسترده توسط ماکروسافت هستم البته تولید surface خیلی کمک کرد به فروش تبلت های ویندوزی چراکه ماکروسافت طراحی و استاندارد جدیدی برای محصولات تعیین میکنه-حالا هم بعد از surface studio اکثر AIO ها به این شکل خواهند بود حتی ممکن هست dial و pen هم داشته باشند-همچنین شاهد بودیم که شرکای تجاری قدیمی خودش رو وارد بازار واقعیت مجازی کرد-بنظرم یک حرکت بسیار بسیار عالی بود چون بین تولید کنندگان سخت افزار محبوبتر و قابل اعتمادتر شد ماکروسافت
بنظرم اگر surface phone وجود داشته باشه بهتره که نوآوری خاصی داشته باشه مثلن تصور کنید Kinect پشت گوشی باشه!و یا چیز های دیگه که واقعن گوشی ویندوزی رو متمایز کنه
(احتمال خیلی کمی وجود داره که Nokia هم گوشی ویندوزی معرفی کنه ولی asus Lenovo dell htc acer بسیار محتمل هستند برای تولید گوشی های ویندوزی)
درغیر اینصورت اگر دیرتر از این بخوان وارد بازار بشن بنظرم خیلی دیر خواهد بود

  PHP-E
  پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

  البته باید بگم این تغییرات در windows mobile خیلی وابسته هست به ورود نرم افزارهای win32 به جمع نرم افزار های universal
  حالت محتمل اینه که اینها پورت بشن یا emulator یا با تغییرات نرم افزاری اینکار صورت بگیره
  ولی حالتی که احتمالش کمتر هست و یجورایی رویایی هست برای عشاق windows این هست که Microsoft با Intel یا AMD یا هردو! بر رویCPU های CISC مناسب برای گوشی همکاری های گسترده انجام بدن و شاهد ورود این دو شرکت بزرگ به پلتفرم گوشی های هوشمند باشیم!
  بنظرم ما ویندوزی ها مورد دوم رو بیشتر دوست داریم-همون Microsoft amd intel hp dell و… که قبلن برای ما لپتاپ های عالی درست میکردن حالا گوشی های عالی هم تولید کنند-هرچند رویایی هست

عرفان الهامی
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

در حال حاظر بشخصه تو خانواده سرفس تنها منتظر یک دستگاه هستم، سرقس فون ! و شکی ندارم که وقتش که بشه معرفی خواهد شد. اما برای چند سال آینده انتظار انتقال کامل قدرت از خانواده سرفس به هالولنز و حتی شاید یک محصول نو آورانه تر تو دسته هالولنز رو از مایکروسافت می کشم. و من الله توفیق

RedDeath
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

روز به روز روند افولی میگره و فقط مشتریان هدف ازش استفاده میکنن نه کاربرای عادی !

سید
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

با احترام به تمام وینفونیها
به نظر من انسان عاقل انسانیه که در بهترین شرایط از بهترین امکانات استفاده کنه نه این که منتظر باشه که بهترین بشه.انسان از بهترین گوشی استفاده میکنه تا اینکه اونی که درحال پیشرفته قدرت بگیره و شرایطو اماده کنه برای جذب.

  Alireza
  پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

  اگه ما کمک نکنیم کی کمک کنه؟؟ پروژه اینسایدر هم همینه
  اگه ما از ویندوزفون بیایم بیرون ویندوز موبایل توسعه نخواهد یافت

sayan
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

بهترین و جدیدترین گوشی ویندوزی رو نوکیا در سال ۲۰۱۷ وارد بازار خواهد کرد منتظره تا آپدیت ویندوز ۱۰ به پایداری نسبی برسه و باگهاش به حداقل برسه
ویندوز با نوکیا زنده است

  سید
  پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

  البته نا گفته نماند ویندوز از لحاظ گوشی هیچ مشگلی نداره به جرعت میتونم بگم یه گوشی ۲۰۰تومنی با گوشی های ۲ملیونی اندروید میتونه برابری کنه مشگل مایکروسافت فقط برنامه هست تو همین ایران اگه فقط تلگرام خوب کار میکرد عمرا شخصا گوشی اندروید دستم میگرفتم
  وینفون.امنیت داره .روان هست.هنگ نداره.و اتومات بکاپ میگیره .یه گوشی کاریه به تمام معنا هست.
  امیدوارم تلگرامو یونیورسال کنه تا بتونم دوباره برگردم.

www.pouyastore.com
پاسخ دهید جمعه 7 آبان 1395

سلام, به نظر من شرکت Microsoft همان گونه که بر روی ویندوز به اضافه کردن ویژگی ها و رفع Bug میپردازد به همان اندازه بر روی ویندوز موبایل کار خواهد کرد…

RasoolFarid
پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

درازمدت خواهیددیدهیچ موبایلی تولیدنخواهدشدمگرسیستم ویندوزداشته باشه کاربران اینده اسباب بازیهای امروزی رونمیپسندد واونایی که الان موبایل ویندوزی دارن یه جورپیشگامان اینده هستنددیگرشرکتهامجبورخواهندشدکه محصولاتشون باسیستم ویندوزبه بازارعرضه کنند

amir
پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

به نظره من الان زوده برا رونمایی از سرفس فون چون هنوز ویندوز ۱۰موبایل کامل نشده تازه اول راه
الان نگاه کنید چند ساله که اندروید و آی او اس معرفی شدن ؟ حداقل بیشتر از ۳یا ۴ساله ولی ویندوز ۱۰موبایل تازه نزدیک به یک سال و نیمه که معرفی شده اگه یادتون باشه اندروید اولش که اومده بود چه قدر مشکل داشت الان تازه بهتر شده ویندوز ۱۰موبایلم همون طوره ولی با این تفاوت که در عرض یک سال و نیم پیشرفت خیلی زیادی نسب به قبل داشته و داره با سرعت بهترم میشه و تا وقتی که کامل نشده رو نمایی از سرفس فون اشتباه
فکر کنم تمرکز مایکروسافت در چند ساله اخیر روی ویندوز ۱۰بوده تا کاملش کنه و حالا هم میبینیم که شده و شروع کرده به رونمایی از محصولات جدیدش اگه یادتون باشه کارمندای مایکروسافت گفته بودن که (یادم نیست کدومشون گفته بود) امسال تمرکز ما روی بخش موبایله این نشون میده که برای ویندوز ۱۰موبایل برنامه هاشونو شروع کردن و تا چند وقت آینده شاهد محصولی فوقالعاده هستیم

مجتبی
پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

من همیشه به مایکروسافت علاقه داشته و خواهم داشت
ولی با تمام این اوصاف، بعد از اپگرید به ویندوز ده، مشکل باتری و ضعیف شدنش رو متوجه سیستم عامل میدونم که الانم داره مجبورم میکنه لومیا ۵۳۵ رو رد کنم بره
اون موقع که ده رو گرفتم عملا شارژر خود گوشی بی استفاده شد و مجبور شدم از شارژرهای غیر اصل استفاده کنم نتیجش شد اینکه احتمالا سیستم جریان گوشی مشکل داره و باتری شارژ نگه نمیداره، از طرفی یک بار بخاطر عدم دریافت بیلد مجبور شدم گوشی را هارد ریست کنم و تمام اطلاعات و اپ ها نابود شد، الانم که سه تا بیلده که نمیتونم بگیرم ولی دیگه نمیتونم گوشی رو به خاطر حماقت مهندسان مایکروسافت و اشتباهات دامنه دار اونها مجدد هارد ریست کنم، ببین چه وضعیه مشکل از خود سیستم عامل رسیده به مشکل عدم امکان دریافت بیلد، مدیرای اینجام مثل مایکروسافت انگار نه انگار که اتفاقی افتاده باشه، اخه مگه میشه نشه گوشی رو آپدیت کرد، کدوم شرکت غیر مایکرویی تا حالا همچین مشکلی داشته؟!حتی دیگه از استور هم چیزی اپدیت یا دانلود نمیشه با سرعت ۱۳۰ کیلوبایت دانلود
الان ب این فک میکنم اینو بدم بره ی گوشی ویندوزی دیگه بخرم ولی وقتی میبینم همین مشکل دریافت بیلد رو بقیه ی گوشی های ویندوز هم دارن برام مضحک بنظر میاد
با تمام تنفرم از اندروید احتمالا ی گوشی پایین رده ی شامی بخرم تا زمانی که مایکروسافت با سرفس فون برگرده
امیدوارم اون موقع دیگه در حد حرف نباشه و عملا خودشو ثابت کنه

alabama
پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

[In reply to Majid]
به نظر من یه سری از ناکامیای ویندوزموبایل یا ویندوزفون به ماهیت خود این پلتفرم ارتباطی نداره،بعنوان یه سیستم عامل چندانم بد نیست،مرتبم به روز میشه،ایرادا و ضعفای خودشو داره مثل همه پلتفرما،مگه اندروید و IOS همش قوت و مزیت هستن؟
منتها چیزی که این وسط مهمه سیاست گزاریها و تفکرات مدیریتی حاکم بر یه کمپانی بخصوص کمپانیای عظیمی مثل مایکروسافت هست،مایکروسافت از دنیای موبایل غافل شد چسبید به دسکتاپ و فکر میکرد دیگه چیزی بالاتر از دسکتاپ نمیاد،وقتی هم به اشتباهش پی برد که دیر شده بود،ویندوزفون ۸ خوب بود ولی پاسخ دیرهنگامی بود از طرف مایکروسافت،خرید نوکیا هم حرکت بعدیشون بود که اشتباه بودنش ثابت شد،هرچند معتقدم اگه سیاستهای موبایلیشون اینقدر مشوش و مبهم نبود میتونست سهمی آبرومند -نه در حد اندروید یا IOS – از بازار بگیره،مایکروسافت با ساتیا نادلا و تفکراتش دوباره داره اوج میگیره اما نه در بخش موبایل چون به نظر میاد حضورشون در بخش موبایل رو نه بصورت ساخت گوشی و سیستم عامل بلکه به شکل نفوذ در سایر پلتفرما با اپلیکیشنای با کیفیت و بی رقیب مثل افیس میخوان دنبال کنن.در مجموع به نظر من سیاستهای بخش موبایل مایکروسافت شکست خورده و جواب نداده بخصوص بعد از معرفی نسخۀ ۱۰ که علیرغم داشتن قابلیت های خیلی بیشتر نسبت به ۸.۱ ولی عملکرد روان و پایداری نسخۀ ۸.۱ رو نداره و تجربه یکسانی رو در هر گوشی ارائه نمیده و مثل اندروید روی گوشیهای مختلف تا حدی متفاوت و بعضا با نواقص زیاد کارمیکنه ،ضمن اینکه این سیاستها کاربرای موبایل رو یا فراری داده یا ناراضی کرده،در مورد سرفیس فون که هیچ اطلاع رسانی صورت نمیگیره و همه چی در ابهام کامله،لومیا ها ظاهرا قرار نیست دیگه تولید بشن و باز هم وضعیتشون مبهمه،تنها چیزی که باعث میشه نتونیم این بخش رو کاملا شکست خورده و فراموش شده بدونیم ارائۀ اپدیتهای پی در پی در قالب بیلدهای مختلف برای اینسایدرها و کاربرای عادی و ارائۀ کانتینیوم هست که پدیدۀ جدیدیه هرچند نیاز به بروزرسانی و ایجاد تغییرات و بهبودهای زیادی داره

میثم
پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

سلام به وینفونی ها
به نظر من بخش موبایل به کارش ادامه میده و رشد خواهد کرد.
دلایل:
۱-ارائه آپدیت های منظم در این بخش
۲-پلتفرم یونیورسال
۳- وجود کانتیوم و توجه ویژه مایکروسافت به اون که اتفاقا این بخش فقط با موبایل معنی داره. در غیر اینصورت کانتیوم هیچ میشه
۴- ارائه پتنت گوشی های دو سیستم عاملی که یکیش حتما ویندوز هست.
نتیجه: با توجه به موارد فوق اگر هم مایکروسافت سخت افزار رو رها کنه بازهم بخش نرم افزار رو با جدیت دنبال خواهد کرد.

علی
پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

سلام.ببخشید اینجا میپرسم،من الان با چه برنامه ای میتونم تو گوشیم(لومیا ۶۴۰ایکس ال)رادیو گوش کنم ،هم رادیو استانی هم مال ایران .در ضمن تو اپدیت های مختلف چون چیزایی که تازه اضافه میشه تو هر اپدیت یکی دو تاس به چشم نمیاد وگر نه ویندوز ۸.۱ با۱۰ الانی که اخرین بیلدی هس که دارم خیلی خیلی تفاوت داره و مطمعنم زیاد طول نمی کشه تا اندرویدو و ای او اس رو بگیره در ضمن مشکل من هم فقط چنتا اپ هس که ندارم و اینم بگم که با وجود ۱۲۰ تا اپ تو گوشیم که چنتاشم بازیهای سنگینه گوشی اخ نمیگه و گرمم نمیشه چه برسه داغ شدن با تشکر از گروه وینفون

  محمود
  پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

  برنامه FM Radio توی استور هست

ali.gholipoor
پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

سرفس فون هم که بیاد با یه قیمت بسیاااار بالا میاد و مثل همین سرفس استودیو مخصوص متخصصا هست. در واقع کاربرای عادی در آینده نزدیک ویندوزفون درنظر گرفته نخواهند شد.

elsa
پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

هیچ اینده ای نداره
هنوز که هنوزه نتونسته یک سیستم عامل بدون باگ بسازه
گوشی هم که گند زد و رفت
نه گوشی تولید میشه
نه لوازم جانبی
مایکروسافت کلا هیچ اهمیتی به مصرف کننده محصولاتش نمیده
….
متاسفم برای این شرکت

ali
پاسخ دهید شنبه 8 آبان 1395

در حال حاضر مایکروسافت دار کار کاملأ درستی انجام می دی داره به تحقیقات و کار روی سخت افزار موبایل ادامه میده یک سره تا به نوآوری ها و چیز های برسه که بتونه یک گوشی در خور نام مایکروسافت تولید کنه و این خیلی کار خوبیه دیگه وقتی مردم گوشی های الان مایکروسافت رو نپسندیدن چه دلیلی برای تولیدشون وجود داره مایکروسافت باید روی بخش سخت افزار موبایل کار کنه تا به یک چیز قابل توجه برسه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,