windows-mobile

در تاریخچه ویندوز فون شرکتی وجود داشت که بازاری برای از دست دادن نداشت. احتمالا حدس می زنید که این شرکت نوکیا باشد. همان نوکیایی که با تمام امید به موفقیت ویندوز فون در بازار چشم دوخته بود. ما به آینده ویندوز موبایل امیدواریم و در این مقاله نمی خواهیم شما را ناامید کنیم فقط قصد داریم نگاهی بر آن چه در این دو سال بر ویندوز فون گذشت بیاندازیم.

این مقاله را با دخل و تصرف از زبان نویسنده وب سایت Wmpoweruser می خوانید. از دید یک تماشاچی، میان یک مرد در حال غرق شدن با مردی که همه چیز را از دست داده است تفاوت آشکاری وجود دارد. مردی که در حال غرق شدن است از هیچ تلاشی برای نجات مضایقه نمی کند در حالی که، مردی که تقریبا چیزی برای از دست دادن ندارد با آرامش در صندلی اش می نشیند و منتظر غرق شدن است حتی ممکن است به موقعیت های بالقوه برای نجات نیز توجهی نکند. هنگامی که مایکروسافت بخش دستگاه های نوکیا را خرید و مدیر عامل آن را تغییر داد، می شد سیر نزول سخت افزاری ویندوز فون را دید.

windows-phone-2

بعد از معرفی و عرضه لومیا ۱۰۲۰ و ۱۵۲۰ توسط نوکیا، گمان می رفت پلتفرم ویندوز فون در حال حرکت رو به جلو باشد. پرچمداران ویندوز فون قوی بودند و برنامه ها نیز کم و بیش مرتبا به روز رسانی می شدند و از سوی دیگر خبر هایی از ویندوز فون ۸.۱ به گوش می رسید که قرار است همه چیز را تغییر دهد. آینده روشن بود اما چه اتفاقی افتاد؟ به عبارت ساده، هیچ. وقتی ویندوز فون ۸ عرضه شد، مایکروسافت برای یک سال این سیستم عامل را با کمبود هایی مانند مرکز اعلانات و باگ “Other Storage” رها کرد. لومیا ۹۲۵ و دیگر پرچمداران ویندوزفونی موبایل های عالی ای بودند اما، نمی شد آن ها را در مقابل غول های اندرویدی قرار داد و انتظار داشت بازار را به قبضه خود درآورند. پرچمداران ویندوز فون از لومیا ۹۲۰ گرفته تا ۱۵۲۰ در بسیاری موارد رقیبان خود را شکست می دادند ولی آنچه برای موفقیت لازم بود را نداشتند یا با تاخیر به آن دست می یافتند. کافی بود برای مدت کوتاهی از اندروید یا iOS استفاده کرده باشید، در این شرایط مهاجرت به سیستم عاملی که یک مرکز اعلانات نیز نداشت یک کابوس بود.

از سوی دیگر اپل و گوگل به طور مداوم برنامه و خدمات جدید برای پلتفرم خود ارایه می کردند. مایکروسافت برای مدتی ویندوز فون را با امکانات جدید و اختصاصی سرپا نگه نداشت. مایکروسافت اوتلوک از تمام امکانات سرویس اوتلوک پشتیبانی نمی کرد. مایکروسافت آفیس نیز با وجود اختصاصی بودن کمبود هایی داشت. سپس ویندوز فون ۸.۱ معرفی شد. مایکروسافت سیستم عامل قدرتمند ویندوز فون ۸.۱ را با چندین ویژگی و امکانات در دسترس کاربران قرار داد. تغییرات خوبی در این نسخه صورت گرفت ولی با در نظر گرفتن فاصله ی زمانی ویندوز فون ۸ و ۸.۱ که بیش از یک سال است، این تغییرات کافی نبودند. مایکروسافت سیستم عاملی منتشر کرد که حتی یک موزیک پلیر کارآمد نیز نداشت و به گفته جو بلفیوری موزیک پلیری در “مرحله آلفا”.

ScalingWindowsPhoneG_Web

بعد از عرضه ویندوز فون ۸.۱ و نهایی شدن قرار داد مایکروسافت و نوکیا، نه تنها آپدیت بزرگی منتشر نشد، بلکه برای مدتی یک خلا در میان پرچمدار های ویندوز فون دیده می شد. پرچمداران قدیمی نوکیا هنوز حرف هایی برای گفتن دارند و در بعضی تست ها می توانند پرچمداران ۲۰۱۵ را شکست دهند ولی خالی گذاشتن بازار از سوی مایکروسافت احتمالا یکی از اشتباهات این شرکت بود. طرفداران ویندوز فون داستان لومیا مک لارن که درست قبل از عرضه کنسل شد و حتی معرفی نشد را به خاطر دارند. ظاهرا یک پرچمدار دیگر طراحی شده توسط نوکیا نیز وجود داشت که مانند مک لارن عرضه آن منتفی شد. این گونه بود که طرفداران ویندوز فون مدتی را بدون پرچمدار سپری کردند. بعضی تحلیل گران می گویند مایکروسافت این موبایل ها را عرضه نکرد زیرا به اندازه کافی نسبت به نسل قبل خود تغییری نداشتند. اگر مایکروسافت لومیا ۹۳۵، ۹۴۰ و ۹۴۰XL یا هر پرچمدار دیگری را عرضه کرده بود، شاید اکنون ویندوز فون در وضعیت بهتری قرار داشت.

گذشته از سخت افزار، مایکروسافت تمرکز خود را بر اندروید و iOS گذاشت و نه تنها برنامه های خود را برای کاربران این سیستم عامل ها توسعه داد، در بعضی موارد برنامه هایی بهتر از آن چه در ویندوز فون وجود دارد عرضه کرد. در شرایطی که برنامه اسکایپ مایکروسافت برای دیگر سیستم عامل ها عملکردی بسیار بهتر از نسخه ویندوز فونی دارد، چه انتظاری از دیگران توسعه دهندگان می توان داشت. مشکل این نیست که این سرویس ها برای دیگر سیستم عامل ها عرضه می شوند، مشکل این است که برنامه ای مانند اسکایپ عملکرد قابل قبولی در ویندوز فون ندارد. گویی سیستم عامل ویندوز فون و برنامه اسکایپ تحت مدیریت مایکروسافت نیستند و هر کدام هدفی مجزا را دنبال می کنند.

lumia-950xl

اکنون ویندوز فون به هدف اصلی خود دست نیافته است و سرباز بعدی مایکروسافت در این بازار پر تلاطم، ویندوز موبایل خواهد بود. برخی گمان می کنند که در صورت عدم موفقیت ویندوز موبایل، مایکروسافت بی خیال این بازار خواهد شد. آیا افراد در این توهم به سر می برند که غیر ممکن است روزی iOS و اندروید به جایگاه حال حاضر سیمبین و بلک بری برسند؟ نمونه ها در حال تغییر و تکنولوژی در حال تکامل است و اگر باور داشته باشی که همیشه در صدر خواهی بود، فقط سقوط خود را سرعت بخشیده ای. از آن جایی که دو غول فناوری مانند اپل و گوگل توسعه دهنده این دو سیستم عامل هستند بعید به نظر می رسد در کوتاه مدت به امپراتوری این دو در بازار موبایل خدشه ای وارد شود. ولی اگر ویندوز موبایل کاربران را راضی کند و هزاران اما و اگر دیگر رخ دهد، می توان امید داشت که مایکروسافت نیز سهم بزرگی از این بازار را کسب کنند و همان طور که شاهد ریزش آرام سیمبین و بلک بری بودیم، بعید نیست بار دیگر روی گرداندن مردم از یک سیستم عامل و مهاجرت به یک سیستم عامل دیگر را ببینیم.

منبع :

با دخل و تصرف از WMPOWERUSER

183 پست
میلاد مقدس
دانشجو، علاقه مند به هر شرکتی که برای پیشرفت تکنولوژی تلاش می کنه.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alisedaghat
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

چطور اینترنت ایرانسل رو فعال میکنند ۶۴۰xl

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  برو تو تنظیمات و بخش موبایل+سیم
  APN دستی رو انتخاب کن
  APN:mtnirancell
  User Name:Irancell-Internet
  پروکسی هم خالی بزار

   H@med
   پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

   من که فقط apn رو نوشتم mtnirancell و ذخیره ، تمام ، بلافاصله +H اون بالا اومد (لومیا ۷۳۰)

  arminfaa
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  آقا تورو خدا کمکم کنید…ویندوز ۱۰ دارم نسخه ۱۰۵۷۲
  لومیا ۹۲۰
  این ارور رو میده و باز نمیشه :
  this device has been locked for security reasons.Connect your device to a power source at least two hours, and then restart it to try again
  خدایی کمکم کنید :))

  jjmuse7
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  سلام میدونم جای مناسبی برای سوال پرسیدن نیست ولی واجبه . دوستان من ویندوز ۱۰ موبایل رو لومیا ۹۲۵ م نصب کردم ولی نمی دونم بیلدش چیه چجوری شماره بیلد ویندوزم رو بفهمم ؟ مرسی

   soran2015
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   بر به مسیر زیر
   Settings >system >about
   از device information رو more information کلیک کن جلو os build نوشته.

illustray
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

متاسفانه این مدت وینفون مثل بچه سر راهی بود برای مایکی ولی با اومدن نادلا همه چیز داره تغییر میکنه نمی تونم قول بدم جای اندروید رو بگیره ولی میتونه سهم خوبی رو برای خودش داشته باشه اگه همینجور خوب کار کنه

arman
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

انصافا برای ما ویندوزی ها فقط آی او اس قابل تحمله
اگه روزی مجبور به مهاجرت شیم فقط میتونیم با این سیستم عامل راحت باشیم

Farshadd
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

آیا افراد در این توهم به سر می برند که غیر ممکن است روزی iOS و اندروید به جایگاه حال حاضر سیمبین و بلک بری برسند؟
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

  Farshadd
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  باید اعتراف کرد مایکروسافت به قدری درگیر سامان دادن به تغییرات از ویندوز ۷ به ۱۰در دسکتاپ بود که بجای تغییر نوع نگرش برای توسعه ویندوز موبایل ۶.۵ و ایجاد ابزار برای توسعه دهنده ها سیستم عمال ساده ی ویندوز فون ۷ را ساخت که علتش تغییر ساختار و توسعه ساده بود اما همین اشتباه کافی بود تا رغیب از فرصت استفاده کنه و خودش رو بالا بکشه

   Farshadd
   پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

   البته ویندوز فون ۸.۱ هم بسیار خوب بود و هست

  H@med
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  یه روزی هیچ کس فکرشو نمیکرده ای او اس و اندروئید به سیمبین و بلک بری برسن (ترجمه ی خودمونیش) 😁

   Farshadd
   پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

   ترجمه نه برداشت دیگر

    H@med
    پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

    اینم میشه گفت . یه ” ، ” بعد نه میذاشتین بد نبود 😁 اینجوری ازش دوتا برداشت میشه کرد 😉

     Farshadd
     پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

     مهم ویندوز موبایل ۱۰ که هم پر قدرت هم ابزار توسعه عالی برای توسعه دهنده ها داره من ویندوز ۱۰ موبایل خیلی خوش بین هستم

Devil Dead
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

از ویندوزفون و ویندوز موبایل تغییرات خیلی زیادی صورت گرفته و باید همه قبول کنیم که الان میشه گفت سیستم عامل !
ویندوزفون ۸ و ویندوزفون ۸.۱ در مقابل ویندوز ۱۰ برای موبایل مثل یه شوخیه !
ویندوزفون فقط نیاز داره شناخته بشه
اگه به اندازه اندروید و iOS تبلیغات داشته باش باور کنید همه بهش هجوم میارن
امید دارم ، امیدوارم یاس رو نمیدم تو هیچ کارم

  H@med
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  من خودم عاشق این سیستم عاملم به شرط اینکه بدونم هر روز بهتر میشه و پیشرفت میکنه، فقط تبلیغات تنها کارساز نیست و در عمل هم باید خودشو ثابت کنه.
  ویندوز ۱۰ بخاطر یکپارچه شدنش تو تمام دستگاه ها این امیدواری رو به آدم میده که این سیستم عامل رها نمیشه و پیشرفت میکنه .

محمد
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

سلام دوستان امروز آخرین بیلد ویندوز ۱۰ رو گرفتم وبعد میکروفون دوم گوشی از کار افتاد اگه میشه راهنمایی کنید. Lumia 930

eblis
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

دوستان قصد دارم تجربه خودم رو در مورد گوشی لومیا و هواوی خودم در میون بذارم باهاتون.بهم مدیون هستین اگه فکر کنین از رو تعصب یا تمسخر حرفی میزنم.
مرورگر ویندوز ۸.۱ و ۱۰ هر دوشون عالی بودن و بی رقیب.مرورگر اصلی هواوی چنگی به دل نمیزنه اما با نصب فایرفاکس و کروم میشه تا حدودی جاشون رو پر کرد…البته کپی متن از روی یک وبسایت با اندروید راحت تر هست و مشکل فراموشی کپی که توی ۸.۱ بود رو نداره.
دوربین هواوی ۴ سی ۱۳ مگا هست اما من اونو با یه ۶.۷ مگا ویندوز هم مقایسه نمیکنم.سلفی ۵ هست خدایش خوبه مثل ۵۳۵ که داشتم.اما امکان بیوتی فیس داره که لکه های صورت رو محو میکنه که نسبت به سلفی لومیا یه برتری هست بنظرم.
روونی سیستم عامل ویندوز خیلی عالیه.نه هنگ نه لگ نه داغ کردن.اما توی اندروید این مشکلات توی هر برندی متفاوت هست و کم و زیاد دارن.
بخوام لقب بدم به نسبت گوشی هایی که از هر برند داشتم:
سامسونگ خدای داغ کردن و هنگ(اس۲-اس۳)
سونی خدای کرش نرم افزار و داغ کردن(زد۱)
هواوی مشکل داغ کردن رو توی بعضی نرم افزار ها البته این مال گوشی قبلی من بود(جی۶۱۰)
اچ تی سی هم خدای باتری خالی کردن بود(اچ تی سی وان)
از معایب ویندوز میتونم به مشکل دانلود تو پس زمینه یاد کنم که الان برطرف شده.
اکشن سنتر بی روح که هنوز پا برجاست.بابا این هواوی کپی کار هم اکشن سنتر روتوی اندروید پنج شفاف کرده.
مدیریت روی اپلیکیشن ها اندروید بهتر هست و میتونی ببینی هر اپی چقدر از رم رو اشغال کرده.
گوشی لومیا ۵۳۵ که داشتم آسفالت بازی میکردم خدایش لگ نداشت فقط یه کوچولو گرم میشد پشتش که طبیعی بود.از این مزیت ویندوز خیلی خوشم میومد.
واتس اپ ویندوز خیلی عقبه.دانلود ویدیو ازش مشکله هی قطع میشه اما اندروید خوب هست.مشکل چپ چین راست چین نداره.لاین اندرپید کامل تره.تلگرام هم همینطور.
موزیک پلیر هم سلیقه ای هست من هم از اکس باکس پلیر خوشم میومد هم از پلیر گوشی هواوی.اما صدا با یه هندزفری مشابه توی گوشی ویندوز قوی تر هست.
باتری نگهداشتن هم که هر دوشون خوبه.اما من توی اندروید ۴.۴.۲ گوشی هواوی یه روز دوام میاورد از صبح که میکشیدمش از شارژ این موقع شب که میرسید شارژ روی ۱۵ یا ۱۰ بود.اما اندروید ۵ خیلی خوب شده الان که دارم پیام مینویسم هنوز شارژم ۵۰ درصد هست.الان دو روز شارژ نگه میداره.
شخصی سازی اندروید بیشتره خداوکیلی(لانچر-کیبرد- و غیره)خودم الان دارم از لانچر arrow که مال مایکی هست استفاده میکنم.
از نظر طراحی با توجه به اینکه سلیقه ای هست من به مایکی از ۱۰ بهش نمره ۵ میدم به نوکیا از ۱۰ نمره ۹ میدم.هواوی هم از ۱۰ نمره ۵ میدم چون همه مدل گوشی میزنه باریک.چهار گوش.گوشه منحنی.و….(حالا چه کپی باشه چه ایده خودش باشه).
من نمیگم هووای خیلی محشره و رو دست نداره.یا اینکه بگم لومیا مضخرفه و بدرد نمیخوره.خداییش هر دوشون خوبی و بدی های خودشون رو دارن.اینکه بعضی ها وقتی میگم هواوی خوبه بهم میخندن از کودنی شون هست.نه اونقدر خوبه که بخوام روش تعصب داشته باشم نه اونقدر بده که بخوام ازش متنفر باشم.

  H@med
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  فقط در مورد مقایسه ی دوربین بگم ، لنز های بی نام و نشون هوا وی رو با لنز های کارل زایس مقایسه نکنید بهتره 😜 در مورد بیوتی فیس که گفتید خب احتمالا اون یه افکت یا فیلتر هست که به عکس ها اضافه میشه که تو لومیا سلفی هم از اینا زیاد داره 😉

   Mostafa
   پاسخ دهید سه شنبه 13 آبان 1394

   دوست عزیز هواوی از لنز و سنسور سونی استفاده شده
   سونی الان بزرگ ترین تولید کننده لنز و سنسور هستش

  mahdi12345
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  eblis دمت گرم.ایشالا هر جا هستی موفق و پیروز باشی.از فناوری استفاده کن.از قدیم گفتن صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

  Miladv
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  مرورگر وینفون ۸.۱ کاتگوری های دیجیکالا و یا هر سایت دیگه ای رو باز نمیکنه. چجوری تست کردی؟
  مقایست منو هلاک کرد.

   H@med
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   باز میکنه دوست گرامی ، فقط با تپ کردن باز نمیشه ، یه کوچولو باید انگشتتو روش نگه داری تا باز بشه .

   Farshadd
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   یعنی میلاد وی جان شما اونو هم هنوز نمیدونستی دست خوش
   فقط با تپ کردن باز نمیشه ، یه کوچولو باید انگشتتو روش نگه داری تا باز بشه .
   حامد جان با تشکر از شما

  Miladv
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  اگه hold کنی منوی کوچیک رو باز میکنه. اگه سوایپ کنی گاتگوری محو میشه.
  تازه توی اج درستش کردن.

   Farshadd
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   چرا حرف نادرست میگی همین الان درسته به اج هم ربطی نداره
   حتی وقتی مدل لود دسکتاپ باشه رو گوشی

محمدرضا
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

سلام میخواستم بدونم روی۵۲۰ هم میشه ویندوز۱۰نصب کرد؟

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  بله عزیز
  برنامه ویندوز اینسایدر رو دانلود کن،،حلقه فست رو انتخاب کن آخرین بیلد برات میاد

reza
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

هر چی میخواد بشه من با گوشیم حال میکنم این مهمه وسلام

محمد
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

سلام دوستان امروز آخرین بیلد ویندوز ۱۰ رو گرفتم وبعد میکروفون دوم گوشی از کار افتاد اگه میشه راهنمایی کنید. Lumia 930 کسی نیست.

Miladv
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

wow عالی بود. یه بررسی بی طرفانه در مورد تاریخچه ویندوزفون.
اندروید و ios روزی سقوط میکنن که یه رقیب پرقدرت در مقابلشون ظاهر بشه. فعلا همچین رقیبی دیده نمیشه.

  Farshadd
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  در اثر نظر بالا که در مورد باز نکردن کگوری بود
  برای جالب شد بدونم قدرت از نظر شما چیه؟؟!!
  مضحک صحبت میکنید قدرت در توسعه ویندوز ۱۰ از درک دانشی شما بالاتره بعد راجع قدرتش قضاوت میکنید و اون رو کم میدونی

   Farshadd
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   البته من هیچگاه قصد نوهین به کسی رو نداشته و ندارم ولی باید واقع بین بود
   شما در اولیات استفاده از سیستم عامل مشکل دارید بعد راجع قدرت صحبت میکنید

  Miladv
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  نظرات من مزخرفه.
  انگار مایکروسافت شرکتی پدریت هست. مرد حسابی تو دیگه تعصب رو رد کردی. بزرگی ویندوز موبایل کجا بود. در مورد مشکل هم توضیح دادم.
  قدرت یعنی اینکه توسعه دهنده ها اون سیستم عامل رو ادم حساب کنن.

   Farshadd
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   عزیزم به اون قدرت نمیگن

    Farshadd
    پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

    شرکت هر کی هست ربط به تو مشخصه درضمن
    توسعه دهنده برای قدرت به سمت سی ابجکتیو رفتن جک تعریف میکنی

parviz
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

سلام تورو خدا یکی کمک کنه.من ۶۴۰xl با ویندوز۸.۱ دارم.بی نهایت مشکل تاچ دارم.طوری که گوشی بلا استفاده شده.کیبرد که یه حرف رو ده بار تایپ میکنه،صفحه رو که اصلا نمیشه اسکرول کرد،تو مرورگر هم که نمیشه رفت،هی زوم میکنه و بالا پایین میشه.اگه مشکل سخت افزاریه گوشیمو عوض کنم.راستی گلس هم داره.ممنون

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

  پرویز جان زودی پسش بده ‎:|‎

  میلاد
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  گلس رو از روی صفحه بردار عزیزم,پدر تاچ رو در میاره اگر مرغوب نباشه,که غالبا هم نیست,گوشی من هم مثل شما ۶۴۰XL هست و تا وقتی گلس داشتم یکم تاچ کند عمل میکرد,احتمالا مال شما هم داستانش همینه

  CYRUS2
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  دوست عزیز احیانا از شارژر دیگری به غیر از شارژر خودش استفاده نمیکنی یا شارژر گوشی تقلبی نیست؟

  sp90084168
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  سلام پرویز ما ۳تا ۶۴۰xl داریم تو خونه هیچکدومم این مشکلو ندارن
  پسش بده

محمدرضا
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

ممنون دمت گرم داداش
ویندوز۱۰ رو ۵۲۰م نصب کردم

arminfaa
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

آقاااااا تورو خدا کمکم کنید…ویندوز ۱۰ دارم نسخه ۱۰۵۷۲
لومیا ۹۲۰
این ارور رو میده و باز نمیشه :
this device has been locked for security reasons.Connect your device to a power source at least two hours, and then restart it to try again
خدایی کمکم کنید :))

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  چون کسی کمک نمیکنه از مترجمی خودم برات مایه میزارم ‎:/‎
  گوشیت قفل شده ‎:|‎
  میگه دو ساعت بزار تو شارژ و بعد ریستارتش کن ‎:|‎
  اعتراض ممنوع 😂

  H@med
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  خب بیچاره خودش گفته دیگه! ” این دستگاه به دلایل امنیتی قفل شده ، دستگاه خود را حداقل به مدت دو ساعت به یک منبع تغذیه متصل و سپس مجددا راه اندازی نمایید و دوباره سعی کنید ” همین کاری که گفته بکن شاید درست شد .

parviz
پاسخ دهید یکشنبه 11 آبان 1394

جواد جان خیلی وقته خریدم.هیچ راهی نداره درستش کنم؟

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  برو تو تنظیمات،،تاچ،،حساسیت تاچ رو بزار نرمال باید بهتر بشه

parviz
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

یعنی مشکل سخت افزاریه؟؟؟ به نظرتون مشکل از گلس نیست یا باگ سیستم نیست؟ تورو خدا کمک کنید دیگه دیونه شدم.

parviz
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

تو تنظیمات،تغیرحساسیت تاچ نداره

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  معمولاً این مشکل برای ۵۳۵ بود!
  یعنی ۶۴۰ xl حساسیت تاچ نداره؟؟ ‎:|‎

   arminfaa
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   داش جواد الان دو ساعت شده..نمیدونم چیکار کنم دیگه

    جواد رنجبر
    پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

    پرویز و امین عزیز این مشکلات شما برای من پیش نیومده اما چون کسی جوابی بهتون نداد گفتم یه همفکری کوچیک کرده باشم باهاتون
    امین جان دوست دارم بگم فلش کن اما دست نگه دار شاید کسی راه بهتری بلد بود

   حامد
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   فک کنم از رو گوشیا جدیدش کلا حساسیت تاچ رو ور داشته 😐
   منم ۵۳۲ دارم نداره اونو

parviz
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

نه اصلا.بدبخت شدم بخدا روانی شدم،دیگه اعصاب برام نمونده.از اومدن ویندوز۱۰ هم نا امید شدم.مایکروسافت واقعا با این گوشی هاش نا امیدم کرد.

HaDi
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

حس میکنم مایکروسافت چندان علاقه و امیدی به ویندوز ۱۰ موبایل نداره
وقتی میبینم پشتیبانی و خدمات دهی مایکروسافت از اسکایپ، اوتلوک و آفیس و لانچر جدیدش تو اندروید و آی او اس چقد بهتر از ویندوزه، عصبی میشم.
دلمون خوشه که آفیس یونیورسال داریم. آفیس پریویو. آفیس پریویو به هیچ دردی نمیخوره. یه چیزی مث ادوب ریدر که فایل word میتونی توش بخونی
آفیس یونیورسال تو اندروید و آی او اس هم همین جوریه
تازه رایگان هم هست
واقعا نمیدونم چی بگم

parviz
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

جواد جون دمت کردم.خیلی ممنون.

parviz
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

ببخشید اشتباه شد.دمت گرم خیلی خیلی ممنون.

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  خواهش میکنم 😓

bahareh69
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

ی سوال
تو تقویم سیمبین وقتی تولد ثبت میکردی خودش هرسال تکرار میشد تو ویندوز کلا نمیشه تفکیک کرد ایونت هارو؟

Yasuo
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

سلام بچه ها من یه ۶۴۰ xl داشتم میتونستم از بخش استور برم فایل ها رو install from strog بزنم , گوشی و فروختم چون خیلی بزرک بود و lumia 640 خریدم این گزینه رو نداره چک آپدیت زدم یه آپدیت پیدا کرده ولی آپدیت نمیکنه همینجوری رو ۰% مونده چند بار ریست کردم گوشی رو حتا ۲ بار هم ریست فکتوری کردم ولی درست نمیشه…آندروید سال بوق که داشتم اینقدر که ویندوز فون اذیتم کرده ,خداییش اصلا اذیت نکرده بود,من بودا نیستم که عصبانی نشم…خیلی دوست داشتم تو این کامنت فوش بدم به مایکروسافت…ولی..

  H@med
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  چی رو میخوای آپدیت کنی شما ؟ منظورتون install local app هست یا چیز دیگه ای ؟

  H@med
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  مشکلات استور به مایکروسافت بدبخت ربطی نداره، مال اینترنت و نظارت بر اینترنت تو این مملکته ، از ماست که بر ماست 😂

Yasuo
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

زبان واسه کیبورد راحت دانلود شد,تمام نر افزار هام update شد ولی این update فون درست نمیشه..ویندوز ۱۰ هم صبر کردم نسخه نهاییشو نصب کنم

  H@med
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  اگه نرم افزار سیستمی phone براتون مشکل داره فکر کنم باید پاکش کنی و دوباره نصبش کنی ، دقیق یادم نیست ولی فکر کنم تاریخ گوشیو چند سالی ببری جلو بتونی پاکش کنی ، بعد با نرم افزار sysapp pusher دوباره نصبش کن .

Yasuo
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

منضورم install local app هست ولی مثل اینکه به این آپدیت واسه فعال شدن نیاز داره

  H@med
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  یه ریست بکن و یکمی صبر کن میاد ، همیشه برای من بعد انتقال فایل به مموری این گزینه نمیاد ولی بعد ریست میاد .

Yasuo
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

این آپدیت اومده واسه گوشی ولی نمیشه گرفت رو ۰ گیر میکنه اگه این آپدیت رو بگیرم اون گزینه فعال میشه اگه نت مشکل داشت بقه برنامه هام یا زبان کیبورد هم نمیتونستم دانلود کنم

Denim ۸.۱۰.۱۵۱۴۸.۱۶۰ ۲۱۷۷.۰.۱۵۱۸۴.۳۶۰۱۶

Yasuo
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

Denim ۸.۱۰.۱۵۱۴۸.۱۶۰
۲۱۷۷.۰.۱۵۱۸۴.۳۶۰۱۶

SayyidAli Fallah
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

مایکروسافت نباید دیزاین ویندوز هشت رو تغییر میداد من از روز اولی که ویندوزفون گرفتم همه از دیدن منوها و کاشیهای گوشیم و طراحی بزرگ و فلتش به وجد میان

ehsan
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

بنده آخرین بیلد از ویندوز ۱۰ اینسایدر حلقه فست رو گوشی لومیا ۹۳۰ نصب کردم
اما مشکلی بزرگی که دارم در زمینه هات اسپاته گوشیه که پس از وصل شدن به لپ تاپ و دانلود فایل از طریق لپ تاپ, وای فاوی لپ تاپ اخطار Limited میده همون مثلث زرد رنگ رو معروف روی شکل وای فای
برای همین مجبور کانکت و دیسکانت کنم تا باز مشکلم برطرف بشه ولی پس از مدتی که میخوام فایلی رو دانلود کنم باز پس از چند دقیقه چنین مشکلی دارم و دانلود متوقف میشه
راه حل چیه؟
آیا در ویندوز ۱۰ قابلیت usb تترینگ هم وجود داره؟

Yasuo
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

کاشی های رنگی رنگیش جالب نیست باید کلی روش کار کنی شیک بشه مثل این مثلا یا بهتر
http://4dm7pi3anfms2bn7sk7u16h1.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/04/concept_lumia_940_xl_c.jpg

Yasuo
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

این جمله رو نگم خوابم نمیبره ,توف تو روی مسئولین مخابراط ایران-وقتی هر چیزی میره واسه دانلود ping خیلی میره بالا تا جایی که Timeout میده…واسه همینه که نمیشه راحت آپدیتو دانلود کرد تو لود گیر میکنه یا ارور میده
این کد ها رو توی قسمت start windows و در قسمت search یا run وارد کنید موقعی که گوشی رو گذاشتین تو دانلود یا آپدیت سیستم نباید بالا تر از ۳۵۰ و ۴۰۰ بره یا Timeout بده واسه اینه که مشکل بوجود میاد…
کدهایی که باید وارد کنید ایناس تو هر دو سرور چک کنید
Ping 4.2.2.4 -t

ping 8.8.8.8 -t
اگه بالای ۱۰۰۰ یا بیشتر بره مشکل از اپراتورری که دارین نت میگیرین شرکت من که پارس آفلاین ترجیح دادم اسمشو بزارم آفلاین

  shahram
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  موافقم،تف منم توووووشووووون

cyrus.1984
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

ویندوز موبایل ۱۰ داره عالی پیش میره. فقط یک چیزی هنوز معلوم نیست. اینکه در عمل توسعه دهنده چقدر راحتر میتونه کار کنه توی ویندوز ۱۰ . در مورد ۸.۱ امیدواری زیادی بود که .net دیگه کتابخانه هاش برای این ورژن کامل شدن و متد ها با ورژن دسکتاپ یکی شدن و api ها تکامل یافتن ولی در عمل تغییرات کمتر از چیزی بود که انتظار میرفت و هنوز پیاده سازی یک سری متد ها مشکل بود ، در مورد ۱۰ شنیدم کامل شده رفرنس ها که مطالعه میکنم به نظر اوضاع خوبه ولی هنوز عملی باهاش کار نکردم. اگر توقع توسعه دهنده براورده بشه مطمئن باشید نتیجه نهایی بی نظر خواهد بود و دیگه حرفی از شکست نخواهید شنید.

goudzila
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

انقدر پرچمدار پرچمدار نکنید.لومیا ۱۵۲۰ ندارید میگید پرچمدار…
فبلت ۳ سال پیش نوکیا هنوز که هنوز تمام تستهای جدید و روش انجام میدن و باز کم نمیاره
لومیا ۱۵۲۰ بهترین گوشی که تا به حال تولید شده (من خودم هم ایفون ۶ دارم هم ۱۵۲۰)
خواهشا ۹۳۰ و این ایکس الارو به عنوان پرچمدار معرفی نکید که غیر قابل باور.
سخت افزاری که ۱۵۲۰ داره تا ۲۰۲۰ هم بالاست.
الانم که بیلد اخر روش نصب شده فوق العاده شده
اینفینیتی،پرچمدارلومیا ۱۵۲۰

  نیلوفر فرجی
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  اولا ۱۵۲۰ گوشی نیست فبلته. دوما تمام آزمایشاتی که داره صورت میگیره فعلا روی ۹۳۰ هستش.سوما ۱۵۲۰ سال ۲۰۱۳ معرفی شده و ۹۳۰ سال ۲۰۱۴ قطعا بهتره.

  ۱۵۲۰ پرچمدار خوبیه اما دیگه نه در حد ۹۳۰.

   shahram
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   خانم فرجی در کل اسپیکرای با قدرتی توی لومیاها وجود نداره متاسفانه،بعدشم ۹۳۰ عالیه ولی ۱۵۲۰ از لحاظ باتری فوقالعادس،راستی مگه قرار نبود ۱۱ ابان ویندوز موبایل۱۰ رسمی بیاد؟؟

    نیلوفر فرجی
    پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

    امروز ۹۵۰ قراره بیاد تو بازار والا دقیقا مشخص نیست چه سیستم عاملی روش نصبه. قطعا پیش نمایش نمیتونه باشه

   محمد محسن
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   من که ۱۵۲۰ رو با ده تا ۹۳۰ عوض نمی کنم ، شایدم عوض کردم فروختم چن تا ۱۵۲۰ نو گرفتم

Os
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

بهتر بود مینوشتین چه بر سر کاربران امد!
اوه اوه چی کشیدن هنوزم دارن میکشن!

doctor
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

سلام دوستان،آیا ویندوز ۱۰ روی لومیا۵۲۰ نصب میشه؟؟؟

نیلوفر فرجی
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

دوستان ما هر کار کردیم نفهمیدیم آخرش مشکل اسپیکر ۹۳۰ چیه. هیچ کس در این باره نظر خاصی نداره؟

  محمد محسن
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  دانگرید کردید دوباره بیلد نصب کنید ؟
  شاید اثر کنه
  در کل نتایج ثابت و یکسان نیستن ، یعنی تکرار یک عمل ممکنه نتایج متفاوتی داشته باشه ، البته ریسک بریک شدن هم هست

shahram
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

ویندوز موبایلاگه بخاد با این رابط کاربری و گرافیکیش هم توی سیستم عامل هم توی استور و برنامه هایی که براش وجود داره پیش بره نمیتونه جا بیفته،چون از لحاظ گرافیکی خدایی کیفیت برنامه هایی که توی اندروید و ای او اس هست کلی فرق داره با همون برنامه توی ویندوز موبایل،وقتی مایکی اسکایپشو واسه بقیه شیک میسازه و واسه خودش بجوووووری دیگه چه انتظاری از توسعه دهنده ها داریم ما

  نیلوفر فرجی
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  متاسفانه مایکی داره میره سراغ اندروید.اصلا نا امیدانه داره روی ویندوز ۱۰ موبایل کار میکنه

   faceless void
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   باور‌ کن نمیفهمم چرا حرف حالیت نمیشه :s

   محمد محسن
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   منطقی نیست مایکی بره سراغ اندروید
   من فکر می کنم برنامه ده ساله برای بازار داشته باشن که نابود کردن نفوذ اندروید هم جزیی از اونه

    نیلوفر فرجی
    پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

    ببینید سونی که داشت ورشکست میکرد الان هفته ای یه گوشی میده بیرون با تمام امکانات.
    مایکی که این همه پول داره و غوله خب چرا تو بخش موبایل سرمایه گذاری نمیکنه؟
    کاملا مشخصه بازار موبایل برای مایکی سودآور نیست.

     محمد محسن
     پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

     خب سیاست سونی اشتباهه ، ذهن بازار رو در نظر نمیگیره
     و برتری خاصی در موارد کاربردی ایجاد نکرده
     در نتیجه فروشی هم نداره
     ماکرو دنبال ایجاد برتری های خاص مثل اپله و یکیش همین فوق کاربردی بودن سیستم عاملشه ، که دنبالشه
     البته فکر می کنم سرعتشون واقعا پایینه (اطلاعی از حجم و جزییات کارشون ندارم )

     mahdi233
     پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

     دوست عزیز حرفی‌ که شما دارید میزنید یعنی‌ مایکروسافت بره زیر دست گوگل بشه.

     این یعنی‌ شکسته یه شرکت هیچ وقت یه هم چین اتفاقی‌ نمیفته.

     اگه قرار بود بره سمت آندروید اینهمه وقت خودشو برا ویندوز یک پارچه هدر نمیداد و این همه هزینه برا خودش درست نمیکرد

     با تشکر.

    mahdi233
    پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

    نه دوست عزیز اصلا یه هم چین بحثی‌ وجود نداره این فقط یه شایع هست که متاسفانه ایشون باور کرده و هیّ داره پخش می‌کنه.

hadi1364
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

من که مشکلی ندارم /گلد ساخت ویتنام

حمیدرضا
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

سلام دوستان
من وقتی آخرین بیلد را دانلود میکنم میره برای نصب خطا میده میگه در حال حاضر امکان نصب نیست بعدا امتحان کنید چی کارش کنم؟؟؟
خانم فرجی ۹۳۰ تولیدش متوقف شده و فقط باقیمانده توی بازار هستش
من خودم میخواستم ۹۳۰ بگیرم
الان ۱۵۲۰ دارم و اصلا پشیمون نیستم

  نیلوفر فرجی
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  بحث پشیمونی نیست. من گفتم که هر دو خیلی خوبن. یکی از دلایل خرید گوشی های نوکیا کیفیت ساخته که مد نظر داشتم.
  نوکیا گوشی های بسیار خوبی میزنه

  محمد محسن
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  حمیدرضا توی این بیلدها سیستم بدون ری استارت کمی مشکل داره
  استارتتو از ایکون ها خالی کن
  لازم نیست انینستال کنی فقط کاشیشونو بردار
  روشن بودن صفحتو بذار روی نیم ساعت اگر تونستی کلا نذار خاموش بشه
  گوشیتو ری استارت کن بعدش با هیچ چی کار نکن
  مستقیم برو سراغ اپدیت
  کاملا شارژ و به شارژر باش
  و تا تموم نشده به هیچ چیز دست نزن

  محمد محسن
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  منظورم از کاشی ها ، کاشی های غیر سیستمی بود

Iatn
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

تا چند روز دیگه پرچمدارها به همراه نسخه نهایی روانه بازار میشن و حتی به این فکر هم نکنید که ماکروسافت سراغ چیزی بره که اسمشا گذاشتن سیستم عامل ( اندروید ) و اینم بدونید که غول به این بزرگی منتظر چند تستر سیستم عاملش نمیشینه .سیستم عمل کامل شده پس منتظر خبرهای خوب باشید

a.a
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

دوستان مگه امروز نباید هم لومیا های جدید عرضه بشه هم نسخه نهایی ویندوز موبایل؟

hossein
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

کسی تونست مشکل usb 930 رو حل کنه؟
لطفا راهنمایی کنین

  نیلوفر فرجی
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  اخرین نسخه نرم افزار ریکاوری تولز رو دان کن درایورهاشو اتومات نصب میکنه

نیلوفر فرجی
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

تو این بیلد چرا لومیا کمرا فیلم نمیگیره؟؟؟؟

  محمد محسن
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  خانم فرجی اگر منظورتون ویندوز کمراست ، روی ۱۵۲۰ فیلم میگیره

   نیلوفر فرجی
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   لومیا کمرا منظورمه

    نیلوفر فرجی
    پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

    لومیا کمرا نداره مگه ۱۵۲۰؟

    LUMIA CAMERA

  محمد محسن
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  قبلا تو اولین بیلد نصب نمیشد و فقط ویندوز کمرا بود
  الان استورو چک کردم
  نصب کردم
  و مثل شما فیلم نمیگیره
  ویندوز کمرا رو تست کنید کاملا مشابه هستند و کیفیت ویندوز کمرا بهتر هم شده

   نیلوفر فرجی
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   پس فابریک روی ۱۵۲۰ لومیا کمرا نیست.

    محمد محسن
    پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

    نه ، توی بیلدها نیست ، ویندوز کمرا هست

hossein
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

من ریکاوری نسخه سه رو نصب کردم ولی میگه گوشی رو ریست کن بعد از ریست آرم نوکیا میاد و باید دو گیگ دان کنه.آیا دانگرید نمیشه؟

  نیلوفر فرجی
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  دو گیگ همون فایله فلشه که میخوای بزنی.باید دان کنه دیگه. میخوای چکار کنی دقیقا؟ دانگرید به ۸.۱ ؟

   hossein
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   نه نمیخام دانگرید بشه.فقط میخام usb رو کامپیوتر بشناسه

    نیلوفر فرجی
    پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

    خب شناخته دیگه. ریکاوری رو ببند

     نیلوفر فرجی
     پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

     الان صفحه موبایلت اومد تو تصویر؟ اگه اومده باشه USB وصله

حمیدرضا
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

منظورت از کاشی های غیر سیستمی نرم افزارهایی که نصب کردمه؟؟؟؟
چون من فقط شب ها میرم خونه جای دیگه وای فای ندارم نمیتونم تا صبح بشینم پاش
گوشی من حداکثر زمان انتظار صفحه ۵ دقیقه هست بیشتر نداره
‎:(‎

  محمد محسن
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  بله

   hr_hamidi68
   پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

   اگر بینش وقفه بیافته بازم مشکل ساز میشه؟؟؟؟
   اینترنت من تایم أوت زیاد میده به هر شرکتی هم زنگ زدم عوض کنم پورتهاشون پره

    محمد محسن
    پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

    بله مشکل ساز میشه

  محمد محسن
  پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

  مرحله اماده سازی مربوط به گوشی شماست نه ماکروسافت
  اگر گوشیتون به اصطلاح سبک نباشه تو این مرحله بازی درمیاره
  اگر رمتون خیلی پره کمی خالی کنید ، هر کاری که به فکرتون میرسه برای سبک کردن انتقال انجام بدید نرم افزارهای غیر ضروری رو پاک کنید

hossein
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

موقعی ک گوشیم ریست میشه میشناسه و رو آرم نوکیا میمونه و نرم افزار هم دوگیگ پکیج باید دانلود کنه.وقی قطع میکنم دانلو و گوشیم میاد بالا تو محیط ویندوز باز نمیشناسه

منصور
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

عجب….

Ehsan
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

slm. man lumia 625 daram va kaaaaamelan azash raziam va be mikrosaft etminan daram 🙂 faghat ye soal daram win 10 baraye lumia 625 oomade? chijoori nasbesh konam mamnoon misham javab bedid

mojtaba jabbari
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

با سلام خدمت همه عزیزان:

من یک مشکل داشتم با گوشیم لومیا ۶۴۰ ایکس ال اون هم یک پوشه بنام othere هم در حافظه گوشی و هم sd رم با حجم قابل ملاحظه بالای ۲۰۰ مگ در هر کدام چطور می تونم به محتویات این پوشه دسترسی داشته باشم یا حذف کنم اطلاعات داخل آنرا خود سیستم عامل میگه برای مدیریت این فایلها به کامپیوتر وصل کنید گوشی رو ولی عملا پس از وصل گوشی به کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز هفت این پوشه در اختیار من نیست و اون رو نمایش نمی دهد کسی هست راهنمایی کنه چه کاری باید انجام بدم؟؟

محمد رشیدی
پاسخ دهید دوشنبه 12 آبان 1394

سلام….بالاخره نسخه رسمی ویندوز موبایل کی میاد 😐 ؟

shahram
پاسخ دهید سه شنبه 13 آبان 1394

پنجاه بار این سوال رو منم پرسیدمو جوابی نگرفتم،هر کی میاد یه پست میزاره و به امون خدا،نه توی بحثا هستن نه توی سوالا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,