_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

قیمت Xbox One s تماما دیجیتال چقدر است؟ اکس باکس بدون دیسک به نفع مردم و مایکروسافت

مایکروسافت در حال آماده‌سازی برای انتشار بی عیب و نقص Xbox One S نسخه تماما دیجیتالی و بدون دیسک است که به احتمال زیاد در نمایشگاه Inside Xbox در تاریخ 16 آوریل 2019 منتشر خواهد شد. سایت آلمانی Winfuture.de اطلاعاتی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد پیش بینی ما صحیح بوده است.

 یکی از این موارد صحیح نمایش جعبه ما از کمی قبل بود. به نظر می‌رسد که انتشار Xbox One S تمام دیجیتال در اوایل ماه مه 2019 خواهد بود، با نسخه‌هایی از Minecraft، Sea of Thieves، Forza Horizon 3  که در جعبه قرار داده شده است. همچنین به نظر می‌رسد که ما تایید تمام قیمت‌های مهم را داریم که در ایالات متحده آمریکا حدود 249.99 دلار و 229.99 یورو در اروپا است.

Xbox One S تماما دیجیتالی به طور موثری با همان کنسول Xbox One S مشابه خواهد بود، با اینکه درایو دیسک حذف شده است. این دستگاه قادر نخواهد بود دیسک‌های Blu-ray 4K UHD مورد علاقه شما را اجرا کند اما محتوای 4K از طریق پلتفرم‌ Movies And TV مایکروسافت و همچنین برنامه‌هایی مانند Netflix عرضه خواهد شد. با این حال، بازی ها به صورت 4K اجرا نخواهند شد، فقط حداکثر  کیفیت 1080p باقیمانده است.

Xbox One S مبتنی بر دیسک دارای قیمت 299.99 دلاری است، اما در واقع فروش بسیار پایین‌تر است. جالب خواهد بود ببینیم آیا خرده فروشان نسخه تمام دیجیتال را با قیمت بالاتر از مدل‌های مبتنی بر دیسک می‌فروشند یا خیر، با توجه به این واقعیت که انتظار می‌رود قیمت آن ارزان تر باشد، از آنجایی که شما درایو دیسک را از دست می‌دهید برای یک امتیاز  بهتر از این که در واقع بازی‌های ارزان‌تر است. بازی‌های موجود در Xbox One S تمام دیجیتال نیز می‌تواند برای Xbox Game Pass بسیار ارزان‌تر باشد. اگر قیمت شایعه درست باشد (و ما آن را شنیدیم)، برای بسیاری، این نسخه ممکن است کمی برای فروش سخت باشد.

ما شنیده‌ایم نسخه Xbox One S تمام دیجیتال در تاریخ 7 مه 2019 در دسترس خواهد بود، با پیش سفارشات که در اوایل این هفته آغاز می‌شوند.

نظر خود را راجع به اکس باکسی که دیسک نمیخورد و قیمت آن شرح دهید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

82 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده مهندس شبکه و مسیر یابی 21 ساله از مشهد. علاقه مند به بازی های رایانه ای، زبان های خارجی و تکنولوژی های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,