office store (3)

شاید تا به حال نمی دانستید که در میان فروشگاه های مایکروسافت علاوه بر استور اپلیکیشن، فیلم، آهنگ و … یک استور دیگر تحت استور آفیس وجود دارد. در میان این فروشگاه افزونه های مخصوص برنامه های آفیس به فروش می رود. این افزونه ها مانند اپلیکیشن ها توسط توسعه دهندگان مختلف تولید می شوند. این افزونه ها که تحت عنوان “Add-in” از آن ها یا می شوند، فواید و کاربرد های مختلفی دارند و به این منظور تولید می شوند که کار کردن با برنامه های آفیس را تسهیل ببخشند. با وینفون همراه باشید…

ابتدا باید چند نکته درباره ی افزونه ها بدانید:

  • این افزونه ها به طور اختصاصی برای برنامه های آفیس کار می کنند. یعنی افزونه ای که فقط برای برنامه ی Word ارائه شده را نمی توان در Excel به کار برد. اما برخی افزونه ها می توانند بر روی چند برنامه کار کنند و این بستگی به این دارد که برای آن برنامه ارائه شده باشد یا خیر.
  • به هیچ عنوان افزونه ها دانلود نمی شوند. شما فقط می توانید آن ها را در لیست افزونه های خود قرار دهید. یعنی این که پس از اضافه کردن یک افزونه، این عمل در اکانت شما ثبت می شود و هر جا که بخواهید می توانید از آن استفاده کنید.

 

سوال: پس اگر افزونه ها دانلود نمی شوند، چگونه کار می کنند؟

جواب واضح است، به علت اینکه افزونه ها از حجم بسیار کمی برخوردار هستند و اکثر حجم آن ها را کد های آن تشکیل می دهد، شما نیازی به دانلود فایل خاصی ندارید. در نتیجه شما باید هر وقت که می خواهید از آن ها استفاده کنید به اینترنت و حساب کاربری خود متصل باشید.

دسترسی به استور آفیس:

همانند استور برنامه ها، استور آفیس نیز هم از طریق وب سایت و هم از طریق اپلیکیشن قابل دسترسی است. به منظور دسترسی به وب سایت استور آفیس از کلید زیر استفاده کنید:

office store (1)

همچنین شما می توانید از طریق یکی از برنامه ها به استور آفیس دسترسی داشته باشید:

office store (1)

برای مثال ما می خواهیم از طریق برنامه ی Word وارد استور آفیس شویم. همان طور که در عکس می بینید، باید از طریق منوی Insert دکمه ی نارنجی رنگ Store را کلیک کنید تا وارد استور آفیس شوید. همچنین می توانید از طریق دکمه ی My Add-ins افزونه های اضافه شده ی خود را مشاهده کنید.

وارد هر کدام از این ها (وب سایت یا اپلیکیشن) که شدید، مانند استور اپلیکیشن باید وارد صفحه ی افزونه ها شوید و سپس دکمه ی Add را بزنید.

نتواستید به برنامه های خود افزونه اضافه کنید؟

دقت داشته باشید که اگر از سایت استور آفیس اقدام کرده اید، باید با اکانت مایکروسافت خود وارد سایت شوید، همچنین اگر از برنامه های آفیس استفاده می کنید، باید اکانت خود را وارد آن ها کرده باشید. کافیست یک بار از طریق یکی از برنامه ها وارد شوید تا برای همه ی برنامه اعمال شود.

کدام نسخه از آفیس؟

ممکن است هر افزونه بر روی نسخه ی خاصی از آفیس کار کند. این در صفحه ی هر افزونه، در قسمت Details ذکر شده است. در استور آفیس برای نسخه های زیر افزونه وجود دارد:

  • آفیس ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ PC
  • آفیس ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ Mac
  • آفیس تاچ  iOS – Windows -Android
  • آفیس آنلاین
منبع :

وینفون

237 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
24mmhb@gmail.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
a.m.i.r.e.s
پاسخ دهید پنجشنبه 29 اردیبهشت 1395

سلام
یه نکته تو بیلد اخر هست
گوشیم تو بیلد ۱۴۳۴۲.۱۰۰۱ فضای استفاده شدش ۹.۲۲ گیگ بود
بعد اپدیت به ۱۴۳۴۲.۱۰۰۳ شد ۸.۶۶ گیگ 🙂

amir
پاسخ دهید جمعه 30 اردیبهشت 1395

سلام
آقا یه سوال نمیشه برای آفیس ویندوز۱۰موبایل فرمت اضافه کرد ؟

نورا
پاسخ دهید دوشنبه 2 خرداد 1395

سلام
مدتیه که نمیـتونم از استـور ۸.۱ برنامه ای رو دانلـود ، یا آپدیت کـنم
مشکلـش چـیه ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,