Fortnitemares هالووین فورتنایت، یک سری پاداش‌ها و یک حالت جدید بازی را به ارمغان می‌آورد. این رویداد دارای چهار پارت مختلف است که با کامل کردن آن، می‌توانید پاداش‌های هالووین امسال را دریافت کنید. جایزه پارت اول این رویداد یک ایموت ساده است که در ادامه نحوه دریافت آن را به شما نشان می‌دهیم.

بعد از آپدیت 24 اکتبر کاربران با حالت جدیدی از بازی مواجه می‌شوند. پارت اول این رویداد آسان است که در ادامه نحوه دریافت پاداش آن را به شما نشان می‌دهیم.

چلنج‌های پارت اول:

  • Destroy Cube Fiends (نابود کردن هیولاهای مکعب)
  • Deal damage with Assault Rifles or Pistols to Cube Monsters (وارد کردن دمیج با پیستول و رایفل به هیولاهای مکعب)
  • Visit a Corrupted Area in Different Matches (بازدید از مکان‌های خراب شده توسط مکعب در چندین بازی مختلف)
  • Dance in front of Different Gargoyles (رقص در مقابل Gargoyleهای مختلف)

Destroy Cube Monsters

با به‌روزرسانی 6.2 بازی مکعب هیولاها به بازی اضافه شده‌اند که در اصل زامبی‌هایی هستند که هوش مصنوعی دارند. این مکعب‌ها در اطراف مناطق خراب شده ظاهر می‌شوند، اما ممکن است مکعب‌های کوچک‌تر در هر نقطه‌ای از مپ نیز پدیدار شوند. کشتن 200 عدد از این هیولاها ممکن است کار سختی به نظر بیاید، اما آن‌ها سلامتی زیادی ندارند و به راحتی کشته می‌شوند و برای این زودتر این ماموریت را تمام کنید در اطراف مناطق خراب شده فرود بیایید.

Deal damage with Assault Rifles or Pistols to Cube Monsters

در حالی که شما در حال تکمیل کردن چلنج اول هستید، مطمئن شوید یک پیستول یا رایفل دارید تا با یک تیر دو نشان بزنید. این هیولا به آرامی به سمت شما می‌آیند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را بکشید. البته با کشتن زامبی‌ها، یک سری آیتم، تیر و برخی اوقات اسلحه‌های لجندری دریافت می‌کنید.

Visit a Corrupted Area in Different Matches

شما در طول 7 بازی مختلف باید 7 بار از مناطق خراب شده توسط مکعب بازدید کنید، دقت کنید که لازم نیست از تمام 7 مکان در طول 7 بازی بازدید کنید، شما می‌توانید از یک مکان در 7 بازی بازدید کنید تا این چلنج نیز به پایان برسد.

شما می‌توانید مکان این مناطق را در تصویر زیر پیدا کنید:

Dance in front of Different Gargoyles

علاوه بر تغییرات دیگری که با به‌روزرسانی 6.2 ارایه شد، Gargoyles به قسمت‌های مختلف نقشه افزوده شده است. برای تکمیل این چالش نیاز به رقص در مقابل پنج نفر از آن‌ها دارید. هنگامی که شما در مجاورت آن قرار می‌گیرید، متوجه نواخته شدن یک آهنگ خاص می‌شوید که شما باید در مقابل مجسمه مربوطه برقصید. 6 عدد از این مجسمه‌ها در داخل بازی وجود دارد که فقط باید در مقابل 5 عدد از آن‌ها برقصید.

شما می‌توانید این مکان این مجسمه‌ها را در تصویر زیر مشاهده کنید:

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

828 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید جمعه 4 آبان 1397

سلام خسته نباشید
عالی بود.برای چلنجای هفته ای هم یه پست بذارید♥
ممنون

    پژمان قادرنژاد
    پاسخ دهید یکشنبه 6 آبان 1397

    سلام، از این به بعد به صورت هفتگی راهنمای چلنج های هفتگی رو برای شما قرار می دهیم، اگر سوالی هم در رابطه با چلنج ها دارید، می توانید بپرسید.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,