با ویندوز 10 رداستون 5، مایکروسافت در حال کار روی ساخت کلیپ‌بورد ویندوز 10 بسیار مفیدتر است. همانند اپل در macOS، مایکروسافت اکنون به شما اجازه می‌دهد تا اطلاعات کلیپ‌بورد را بین دستگاه‌های خود با کلیپ‌بورد ابری همگام سازی کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

برای مثال Clipboard Cloud به شما امکان می‌دهد؛ یک شماره تلفن را در یک دستگاه کپی کنید و به یک دستگاه دیگر بروید و آن را به راحتی و بدون نیاز به میانبر جایگذاری کنید. این یک افزایش دهنده بهره‌وری در کارهای روزمره است. مایکروسافت همچنین بر روی کلیپ‌بورد مولتی-کلیپ جدید کار می‌کند، این یکی به شما اجازه می‌دهد تا بیش از یک مورد را در کلیپ‌بورد ذخیره کنید و سپس آن را با انتخاب دستگاه خود همگام سازی کنید. به خصوص با ویژگی Snip screen جدید، این واقعا مفید است.

نحوه پیکربندی کلیپ‌بورد جدید ویندزو 10

  • به مسیر Settings > System بروید.
  • در بخش System، به Clipboard بروید.
  • اول، Save Multiple Items را روشن کنید، این مخصوصا برای زمانی است که شما از میانبر Screen Clipping استفاده می‌کنید که مایکروسافت به اکشن سنتر اضافه کرده است.
  • بعد، همگام سازی را در سراسر دستگاه‌ها انتخاب کنید. از شما خواسته می‌شود تا حساب خود را تأیید کنید.
  • با این تنظیم، مایکروسافت اکنون به شما اجازه می‌دهد داده‌های خود را بین دستگاه‌های مختلف خود را همگام سازی کنید. شما همچنین می‌توانید کلیپ‌بورد را باز کرده و بیت‌هایی را که می‌خواهید همگام سازی کنید را انتخاب کنید. هر دو کامپیوتر باید در حال اجرای ویندوز 10 رداستون 5 یا بالاتر باشند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,