پهنای باند اصطلاح مورد استفاده برای تعیین مقدار اولویت اتصال به یک فعالیت در حال اجرا بر روی کامپیوتر شما است. شما می‌توانید سرعت پهنای باند را در هنگام به‌روزرسانی‌های استور و ویندوز کنترل کنید. در ادامه با این آموزش همراه وینفون باشید.

مایکروسافت یک ویژگی جدید در به‌روزرسانی فال کریترز به ویندوز 10 اضافه کرده است که به شما امکان می‌دهد تا بر سرعت پهنای باند در پس زمینه در هنگام آپدیت ویندوز و آپدیت استور کنترل داشته باشید.

بسیاری از کاربران دوست دارند در هنگام به‌روزرسانی ویندوز یا به‌روزرسانی برنامه‌های استور سرعت دانلود بیشتری داشته باشند و البته کاربرانی نیز هستند که سرعت پهنای باند برای آن‌ها مهم نیست، فقط می‌خواهند بر آن کنترل داشته باشند.

چگونه سرعت پهنای باند ویندوز را کنترل کنیم؟

  • تظیمات را باز کنید و به قسمت Update and Security بروید.
  • Advanced options را پیدا و روی آن کلیک کنید.

  • در این صفحه گزینه Delivery Optimisation را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.

  • در بخش Delivery Optimisation قسمت Advanced options را پیدا و روی آن کلیک کنید.

  • منوی زیر را مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی گزینه Limit how much bandwidth is used for downloading updates in the background می‌توانید سرعت پهنای  باند برای به‌روز‌رسانی های ویندوز را کنترل کنید. هم‌چنین با کلیک بر روی گزینه Limit how much bandwidth is used for downloading updates in the foreground امکان این وجود دارد که میزان دانلودهای بروز رسانی ویندوز 10 را در پس زمینه محدود کنید. سپس می‌توانید آن را به دلخواه خود تغییر دهید. مایکروسافت این میزان را بین 45 و 90 درصد تنظیم کرده است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

828 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هومن
پاسخ دهید چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

عکس های که برای توضیح گزاشتین ویندوز قدیمی هستن و در اپدیت های جدید تغییر کرده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,