در مایکروسافت اج وقتی یک زبانه جدید را باز می کنید با مواردی شامل اخبار، آب و هوا، ورزش و تبلیغات رو به رو می شوید. من معتقد هستم یک زبانه جدید نباید دارای عناصر اضافی باشد و باید بر آنچه که شما را مجبور به باز کردن تب جدید کرده تمرکز کنید. اج دارای تنظیماتی است که می توانید مشخص کنید چه چیزی در زبانه جدید مشاهده کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

شما می توانید مشخص کنید که در هنگام باز کردن زبانه جدید چه چیزی مشاهده کنید، اگر می خواهید در زبانه جدید سایت های پر طرفدار و فیدهای خود را مشاهده کنید آن را روی حالت Top sites and my feed و یا اگر می خواهید فقط سایت های پرطرفدار برای شما نمایش دهند آن را روی حالت Top sites قرار دهید، اگر هیچکدام از این حالت ها را نمی خواهید و فقط خواستار یک صفحه ی خالی هستید گزینه را روی A blank page بگذارید.

نحوه ی شخصی سازی زبانه جدید در مایکروسافت اج

مایکروسافت اج

  • برگه جدید را در اج باز کنید و روی آیکون چرخ دنده در بالای Top sites کلیک کتید.
  • صفحه تنظیمات به شما اجازه می دهد تا روی برگه جدید کنترل داشته باشید و به شما اجازه می دهد که به طور مثال ویجت های آب و هوا، ورزش و پول را غیر فعال کنید و یا به شما اجازه می دهد که فیدهای خود را شخصی سازی کنید.
  • تمام مواردی را که لازم ندارید خاموش و یا روشن کنید.
  • دوباره زبانه جدید را باز کنید.

حالا، اینجا یه مشکل بسیار کوچک اما مهم وجود دارد که خوشایند به نظر نمی آید، زبانه های جدید هر بار که اج را باز کنید به صورت قبلی نمایش داده می شوند و دوباره باید این تغییرات را انجام دهید. اما مشکلی نیست و همه چیز خوب است چون این تنها انتخاب و یک انتخاب خوب است.

نظرات خود را با ما در مورد این آموزش کوتاه و کابردی در میان بگذارید.

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sab2020
پاسخ دهید شنبه 14 مرداد 1396

در مورد هوش مصنوعی و آمار استفاده از ویندوز ده هم مطلب و خبر بذارید .
تشکر

کوروش
پاسخ دهید شنبه 14 مرداد 1396

الان بزرگترین مشکل من با اج،باگی هست که دیگه اون تنظیمی که مشخص میکنیم وقتی اج باز شد چطور باز بشه،کار نمیکنه.مثلا من میذاشتم اخرین وضعیت تب هایی که قبل از بستن اج باز داشتم رو اجرا کنه.بعد اخرین اپدیت اینجوری شده متاسفانه.من همیشه چندتا تب باز دارم که اگه اج بسته شد دیگه همش پریده.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,