پس از به روز رسانی جدید، تمامی کنسول های اکس باکس وان دارای گزینه ای برای ضبط با کیفیت ۱۰۸۰p هستند، به این معنی که تمام ضبط های آینده انتظارات یک ضبط با کیفیت را بر آورده می کنند. این یک قاعده قابل توجه نسبت به محدودیت Game DVR است که اجازه ضبط فقط با کیفیت ۷۲۰p و با ۳۰ فریم در ثانیه را می داد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

برای کسانی که جزء حلقه آلفا اکس باکس وان هستند، این ویژگی اکنون در دسترس است، اما باید آن را به صورت دستی فعال کنید که در ادامه مراحل کار را به شما نشان می دهیم.

نحوه فعال کردن ویژگی ضبط کلیپ با کیفیت ۱۰۸۰p در اکس باکس وان

برای ضبط کلیپ های بازی با رزولوشن بالاتر، باید به برنامه تنظیمات کنسول خود بروید و این قابلیت را به صورت دستی فعال کنید. با انجام این کار زمان ضبط موقت از ۵ دقیقه به ۲ دقیقه کاهش می یابد.

  • کلید Xbox را برای باز کردن Guide فشار دهید.
  • تب System را باز کنید.
  • روی All settings کلیک کنید.
  • به پایین بروید و بخش Preferences را باز کنید.
  • Broadcast & capture را انتخاب کنید.
  • Game clip resolution را پیدا کنید.
  • ۱۰۸۰p SDR را انتخاب کنید.

پس از فعال کردن این گزینه، تمام فیلم هایی که از طریق Game DVR ضبط می شوند، در وضوح ۱۰۸۰p ثبت می شوند. برای کاهش کیفیت، با استفاده از مراحل قبلی به تنظیمات بروید و گزینه “۷۲۰p SDR” را انتخاب کنید.

کنسول Xbox One X مایکروسافت همچنین پیشرفت های منحصر به فردی در Game DVR دارد؛ پشتیبانی از کیفیت ۴K، ضبط HDR و ۳۰ فریم بر ثانیه. همچنین هنگامی که کنسول را راه اندازی کنید، گزینه هایی برای پیکربندی تنظیمات ضبط در اختیار شما خواهد بود.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,