windows-phone-app-store-Top Cropped

همان طور که می دانید بهترین و ساده‌ترین منبع برای دریافت اپلیکیشن در سیستم عامل ویندوز فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت موسوم به Windows Store نام دارد و از طریق یک اپلیکیشن رسمی در دسترس کاربران است. متاسفانه گاهی اوقات این اپلیکیشن دچار مشکلاتی می‌شود که دسترسی کاربران به فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت را غیر ممکن می‌کند. با ما در وینفون همراه باشید.

خوشبختانه رفع مشکلات مربوط به اپلیکیشن ویندوز استور در نسخه دهم از این سیستم عامل به خصوص در به روز رسانی های آتی بسیار آسان تر شده است. چنانچه از جمله کاربران اینسایدر باشید می توانید به راحتی با کمک این آموزش ایرادات اپلیکیشن استور ویندوز ۱۰ سیستم خود را رفع کنید. برای این کار کلید های ترکیبی Window + I را فشار دهید تا وارد منوی تنظیمات ویندوز شوید. سپس بر روی گزینه ی System کلیک کنید. در صفحه جدید ظاهر شده و در نوار سمت چپ صفحه بر روی گزینه ی Apps & features و سپس بر روی Advanced options کلیک کنید. پس از آن بر روی گزینه ی  Reset کلیک کنید. پس از انجام این کار تمامی اطلاعات ذخیره شده در این اپلیکیشن حذف می شوند و شما قادر هستید تا همانند نخستین بار در  برنامه Windows Store ورود و یا ثبت نام کنید.

دقت کنید تنظیمات یاد شده فعلا برای کاربران اینسایدر فعال است و احتمالا در زمان به روز رسانی سالانه ویندوز در اختیار دیگر کاربران قرار خواهد گرفت.

store Cropped

نظر شما چیست؟

منبع : وینفون
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید سه شنبه 28 تیر 1395

نمی دونم چرا رو ویندوز ۱۰ موبایل این ویژگی ساده رو قرار نداد!

علی بینام
پاسخ دهید سه شنبه 28 تیر 1395

برای من که ریست نداره
اینسایدر هستم در حلقه جدید Release Preview

محمدم
پاسخ دهید چهارشنبه 29 تیر 1395

این Windows Store هم داستانی شد برای خودشا
😌

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,