همان طور که کمی پیش به شما اطلاع دادیم، مایکروسافت در حال آغاز برنامه نسخه بتای وبسایت اوتلوک است. این کمپانی قصد دارد رابط کاربری این وبسایت را عوض کند و قابلیت ها و ویژگی های جدیدی را در آن بگنجاند. همچنین، این شرکت برای نسخه بتای اوتلوک از بتا تستر ها نیز استقبال می کند. پس برای پیوستن به تیم بتا تستر های اوتلوک چه باید کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

وبسایت Outlook.com مایکروسافت قرار است تغییر کند. اوتلوک جدید قرار است سریع تر، بهینه تر و کاربردی تر باشد. اما، این امکان تنها برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است.

البته، یک ترفند زیرکانه نیز توسط وبسایت THE VERGE پیدا شده است که به سادگی برای هر شخص امکان استفاده از بتای جدید را فراهم می کند. برای این کار تنها کافیست وبسایت اوتلوک را باز کنید و آدرس سایت را به: “https://outlook.live.com/owa to https://outlook.live.com/mail/#/inbox” تغییر دهید. زمانی که آدرس را تغییر دادید قادر خواهید بود به نسخه بتای اوتلوک دسترسی داشته باشید و ویژگی های جدید سایت را تجربه کنید.

مشکلی که در ترفند بالا وجود دارد این است که، هر بار که می خواهید وارد وبسایت اوتلوک شوید، باید آدرس را از اول کپی کنید. با این ترفند شما به عضویت تیم بتا در نمی آیید و تنها به صفحه آن ها وارد می شوید. این امکان نیز وجود دارد که مایکروسافت در آینده این صفحه را مسدود کند.

تنها راه چاره نیز، استفاده از ری دایرکتر است. این ابزار ها بر روی مرورگر شما نصب می شوند و پس از یک بار تنظیم، هر بار که صفحه مشخصی را باز کنید شما را به آدرس دلخواهتان منتقل می کند.

این نسخه آزمایشی اوتلوک قطعا کمتر از دوره قبل طول خواهد کشید. زمانی که مایکروسافت نسخه بتای قبل را راه اندازی کرد، یک سال طول کشید تا وبسایت جدید راه اندازی شود. و از آن جایی که به روز رسانی جدید چیزی را در هسته این وبسایت تغییر نمی دهد، انتظار می رود تا زودتر روند تکمیل آن طی شود.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
یوسف
پاسخ دهید چهارشنبه 18 مرداد 1396

طرفند = ترفند

    احسان رستمی پور
    پاسخ دهید پنجشنبه 19 مرداد 1396

    مرسی D:

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,