نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل به زودی برای کاربران ویندوز فون ۸.۱ به صورت رایگان عرضه خواهد شد و برخلاف کاربران ویندوز فون ۷ که نمی توانستند ویندوز فون ۸ را دریافت کنند، دارندگان گوشی های مبتنی بر ویندوز فون ۸.۱ می توانند به راحتی به ویندوز ۱۰ موبایل به روز رسانی کرده و از آن استفاده کنند. اما جهت دریافت این به روز رسانی بایستی یک سری نکات را رعایت کنید که در این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت.

شاید شما که از دیرباز کاربر ویندوز فون بوده اید با این نکات آشنایی داشته و از شیوه دریافت به روز رسانی ها مطلع باشید اما ممکن است که یکسری از دوستان به تازگی به جمع ویندوز فونی ها آمده باشند و از شیوه دریافت به روز رسانی های این سیستم عامل و شرایط آن آگاهی نداشته باشند. بنابراین ما سعی کرده ایم تا در این مطلب تمامی آن چه را که لازم است برای دریافت به روز رسانی های سیستم عامل ویندوز فون بدانید را گرد هم آوریم. در ادامه نکاتی که لازم است پیش از دریافت نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل رعایت شوند را بررسی می کنیم، پس با وینفون همراه باشید.

حداقل ۸ گیگابایت حافظه داخلی نیاز است

یکی از نکات اصلی که باید جهت دریافت موفقیت آمیز به روز رسانی ها رعایت کنید همین است. مایکروسافت پیشنهاد داده است که برای دریافت نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل، ۸ گیگابایت حافظه داخلی تلفن شما نیاز است. بخشی از این حافظه ۸ گیگابایتی توسط فایل های سیستمی اشغال می شوند و به هنگام به روز رسانی با فایل های جدید جایگزین خواهند شد. اگر تلفن شما حداقل ۸ گیگابایت حافظه داخلی نداشته باشد به هنگام دریافت و نصب به روز رسانی ها دچار مشکل خواهد شد و نمی تواند بسته های به روز رسانی را نصب کند و از شما می خواهد که حافظه تلفن را خالی کنید و یا ممکن است این به روز رسانی ها مجدداً از اول دانلود شوند که هم وقت کاربر را می گیرند و هم حجم اینترنت را. پس حتماً پیش از دریافت به روز رسانی نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل، بررسی میزان حافظه خالی تلفن را در اولویت قرار دهید.

از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر کاربری رخ دهد، عدم نصب موفقیت آمیز به روز رسانی ها و در نتیجه بالا نیامدن تلفن است. این مشکل تنها یک راه حل دارد و آن هم استفاده از نرم افزار Windows Device Recovery Tool و بازگشت به نسخه قبلی سیستم عامل است، اما این کار باعث می شود هر آن چه که بر روی حافظه تلفن بوده (مانند اطلاعات شخصی، تصاویر، پیام ها و…) از بین بروند. اگر شما پیش از دریافت به روز رسانی ها نسخه پشتیبان از اطلاعات خود تهیه کرده باشید، مشکلی در خصوص از بین رفتن ناگهانی اطلاعات نخواهید داشت و می توانید هر زمانی که بخواهید آن ها را مجدداً بازیابی کنید. در ویندوز فون ۸.۱ برای تهیه نسخه پشتیبان به مسیر (Settings>Backup) بروید و در آن جا می توانید از موارد مختلفی همچون تصاویر و ویدیو ها، پیام های متنی، تنظیمات برنامه ها و… نسخه پشتیبان تهیه کنید. اما پیشنهاد می شود که پیش از دریافت به روز رسانی ها فایل های چند رسانه ای مانند تصاویر، ویدیو ها و فایل های صوتی را به رایانه منتقل کنید. دلیل این که چنین راه حلی پیشنهاد می شود صرفه جویی در هزینه اینترنت است. همان طوری که می دانید نسخه های پشتیبان تهیه شده در گوشی ویندوز فونی به حافظه ابری وان درایو منتقل می شوند و از آن جایی که فایل های چند رسانه ای و صوتی حجم بالایی دارند می توانند ترافیک اینترنت شما را مصرف کنند و فرآیند آپلود آن ها در وان درایو نیز وقت گیر است. بنابراین پیشنهاد می شود که خودتان این گونه فایل ها را به رایانه منتقل کنید تا هم در وقت صرفه جویی کرده باشید و هم در هزینه های اینترنت.

باتری گوشی را کامل شارژ کنید

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است نصب به روز رسانی ها با خطا مواجه کند، تمام شدن شارژ باتری موبایل است. اگر شارژ گوشی کم باشد ولی به روز رسانی ها را با موفقیت دریافت کنید، به هنگام نصب به شما هشدار داده می شود که ابتدا گوشی خود را شارژ کنید تا به روز رسانی ها را بتوان نصب کرد. اگر پس از مشاهده این پیغام گوشی خود را شارژ کنید به روز رسانی ها بدون هیچ مشکلی نصب خواهند شد اما ممکن است دوباره از اول دانلود آن ها آغاز شود. اگر به روز رسانی ها با موفیت آماده نصب شوند و گوشی نیز ری استارت شود و به هنگام نصب (مراحل چرخ دنده) باتری گوشی شما به اتمام برسد ممکن است که با مشکلات جدی تری نظیر بریک شدن تلفن مواجه شوید. بنابراین برای این که هیچ یک از مشکلات گفته شده را در هنگام نصب به روز رسانی ها تجربه نکنید، حتماً در هنگام به روز رسانی یا گوشی را به شارژر متصل کنید و یا مطمئن شوید که باتری گوشی بالای ۷۰ درصد شارژ دارد.

از یک اینترنت پر سرعت استفاده کنید

گاهی کاربران مشاهده می کنند که به روز رسانی ها به هنگام نصب با خطا مواجه می شوند و یا پیغام های عجیبی می دهند، تمامی مشکلات از این دست به دانلود ناقص بسته های به روز رسانی باز می گردند. اگر در حین دریافت به روز رسانی ها اینترنت شما دچار افت کیفیت و سرعت شود ممکن است که بر روی بسته های به روز رسانی تاثیر گذار باشد. بنابراین برای دریافت به روز رسانی ها حتماً از وای فای نسبتاً پرسرعت و با کیفیت استفاده کنید و سعی کنید گوشی را تا جایی که امکان دارد نزدیک مودم نگه دارید تا مشکلاتی نظیر پرش آنتن وای فای و… به روز رسانی ها را خراب نکنند. بسیاری از کاربران از اینترنت به اشتراک گذاشته شده سیم کارت جهت دانلود به روز رسانی ها استفاده می کنند که می تواند مشکلات به مراتب بیشتری را به وجود بیاورد زیرا سیگنال و نوع شبکه اینترنت تلفن همراه مدام در حال تغییر بوده و در بیشتر مناطق مقدار ثابتی ندارد و می تواند بر روی دانلود تاثیر گذار باشد.

در هنگام دریافت به روز رسانی ها صبور باشید

بسیاری از کاربران به هنگام دریافت به روز رسانی ها مشاهده می کنند که فرآیند دانلود بر روی یک عدد خاص که بیشتر ۰ درصد است گیر می کند و تا مدت زمان نسبتاً طولانی در این حالت می ماند، کاربران معمولاً کار هایی نظیر سافت ریست و یا ری استارت کردن تلفن و… را انجام می دهند اما این کار ها هیچ گونه تاثیری ندارند و تنها دریافت به روز رسانی را مختل می کنند. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا مطمئن شوید که Battery Saver خاموش باشد و اگر مشاهده کردید باز هم بر روی درصد خاصی گیر کرده، صبور باشید زیرا بار ها مشاهده شده است که به صورت ناگهانی شروع به حرکت می کند و یا این که به یکباره به روز رسانی ها را آماده نصب می کند. پس صبور باشید. توصیه دیگری که می توان داشت این است که به روز رسانی ها را شب دانلود کنید زیرا در این بازه زمانی شما معمولاً خواب هستید و وقتی بیدار می شوید مشاهده می کنید که به روز رسانی ها آماده نصب هستند.

در هنگام نصب به روز رسانی ها هیچ کاری انجام ندهید

یکی از مراحل زمان بر به روز رسانی، نصب آن است که در ویندوز فون با مرحله معروف چرخ دنده شناخته می شود. فرآیند تکمیل این مرحله برای همه کاربران یکسان نیست و ممکن است که برای برخی تنها چند دقیقه و برای برخی دیگر چند ساعت طول کشد. بسیاری از کاربران وقتی این حرکت کند را مشاهده می کنند اقداماتی نظیر سافت ریست و… را انجام می دهند که اصلاً درست نیست. زیرا مانند این است که یک رایانه را هنگامی که ویندوز بر روی آن در حال نصب است خاموش کنیم! بنابراین در این مرحله هیچ کاری انجام ندهید و صبر کنید تا خودش کار ها را انجام دهد.

و اما اینسایدر ها

گفته شده است که برای دریافت به روز رسانی نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل باید حتماً به روز رسانی لومیا دنیم ویندوز فون ۸.۱ بر روی گوشی نصب باشد. بنابراین اینسایدر هایی که نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل را هم اکنون دارند دو راه پیش رو خواهند داشت: اول این که به لومیا دنیم دانگرید کنند و دوم این که نسخه RTM ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کرده و سپس یک هارد ریست انجام دهند و بعد از طریق نرم افزار ویندوز اینسایدر از پروژه اینسایدر انصراف دهند. بنابراین انتخاب با شما است هم می توانید نسخه نهایی را با دانگرید دریافت کنید و هم می توانید بدون انجام دانگرید، نسخه RTM ویندوز ۱۰ موبایل را داشته باشید.


تمامی نکاتی که در این مطلب ذکر شدند باید در هنگام نصب به روز رسانی ها رعایت شوند، ما نیز سعی کردیم تا جایی که ممکن است این نکات مهم را ساده بیان کنیم تا کاربران عزیزی که به تازگی به جمع ویندوز فونی ها آمده اند نیز بتوانند به راحتی آن ها را متوجه شده و انجام دهند. نظرات خود را در خصوص این مطلب با ما در میان بگذارید.

997 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
milad ayoubzadeh
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

حالا بذار سال دیگه شایدم دو سال دیگه ویندوز ۱۰ بیاد بعد من خودمو آماده میکنم واسش
#صبر ایوب

  hamed
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  سلام من اینسایدرم اگه گوشیمو ریست فکتوری کنم برمیگرده به ویندوز ۸.۱؟؟؟ یه بار که دنیم داشتم کردم دنیم پرید میخاستم بدونم ویندوز ۱۰ هم میپره اینجوری؟؟

   H@med
   پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

   نه ، باید با windows recovery tool به ۸.۱ برگردی .

  mohammad Saadatmand
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  راست می گه دیگه چرا با گذاشتن این مطالب، با احساسات مردم بازی می کنید؟

مسعود شهبازی
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

نسخه ی RTM رو از کجا نصب کنیم ؟! RTM مگه اومده ؟ مگه داریم ؟!!

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  بیلد ۱۰۵۸۶.۲۹ همون نسخه RTM هست

   marmoolak90
   پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

   نسخه rtm مصرف باتریش افتضاحه. من که دیگه از گوشیم فقط واسه زنگ و اس ام اس استفاده می کنم. مایکروسافت شورشو دراورده. لا اقلن اندروید میگه که اپدیت نیست عاقا منتظر نمونید. اینا یک سال شایدم بیشتره که لا پروژه اینسایدر ملتی رو سرگرم کردن تا وقت بخرن واسه خودشون.
   اینسایدر هستم و چند تا فید بک دادم اصلن توجه نکردن. هرچیزی که خودشون خواستن رو اضافه کردن. یک سال بود که تعصبی از وینفون حمایت میکردم پیش دوستام ولی دیگه بسه. ادم یه پراید داشته باشه بهتره تا اینکه فقط موتور مرسدس بنز مک لارن رو داشته باشه.
   به اینده مایکروسافت امیدوارم ولی ما داریم تو حال زندگی میکنیم و صبر کردن تا این حد واقعا مسخرس.
   منفیارو بزنید:-)

   H@med
   پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

   فرض کنید بیلد ۱۰۵۸۶.۲۹ رو نگه داریم و ریست هم بکنیم و از اینسایدر بودن هم انصراف بدیم ، حالا بین این و نسخه ی اصلی تفاوتی وجود داره یا نه ؟ اگه برای نسخه اصلی آپدیت بیاد برای RTM هم میاد ؟ یا کلا آخرش بازم مجبور به دانگرید میشیم ؟

Saeed_777
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

مال ما که حافظه اش ۸ گیگه چیکار کنیم
من فکر می کردم فقط روی چهار گیگا مثل ۵۳۰ نمی یاد ولی………….

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  شما مشکلی در دریافت ندارید

   Hassanove
   پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

   اقا عرفان ، اشتباه نوشتی
   ۸ گیگ حافظه خالی اصلا غیر ممکنه برای ۹۸ ٪ لومیا ها
   باید بگی ۸ گیگ حافظه داخلی که حدود ۳ گیگش خالی باشه

    عرفان مرادی
    پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

    اشتباه نیست عزیز. در وب سایت مایکروسافت هم این موضوع ذکر شده
    https://www.microsoft.com/en-us/mobile/support/product/lumia1520/faq/?action=singleTopic&topic=FA144485

     hamiti
     پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

     شما همین لینکی ک دادی رو مطالعه بفرما. گفته ۸ گیگ داخلی لازمه نگفته ۸ گیگش باید خالی باشه، هنگام نصب ۸ گیگ لازمه ک فایل های سیستمی پاک و فایلای جدید نوشته میشن،

     عرفان مرادی
     پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

     من الان این پست رو ویرایش میکنم و توضیحی در این خصوص میدم که امیدوارم شک رو برطرف کنه

     mohammad Saadatmand
     پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

     بچه ها برین تو همین لینک پایینش نوشته آیا اطلاعت کافی هست یا نه بگنید نه و اطلاعات کافی نبود بعد بنویسسد:
     when I will be able to install final windows 10 mobile on my lumia phone????
     یا یه چیزی تو همین مایه ها

امیر ناظریه
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

متشکرم بابت پست آقا عرفان

ali
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام
فکر کنم این اشتباه باشه
حداقل ۸ گیگابایت از حافظه داخلی تلفن خالی باشد
چون گوشی مثل ۶۴۰ خودش ۸ گیگ هست و فقط حدود ۵ گیگ در دسترس هست
اگه اینطور باشه اصلا این گوشی ویندوز ۱۰ رو دریافت نمیکنه

mohammad
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

آقا ما کلا حافظه داخلیمون ۸ گیگابایته. چجوری کلشو خالی کنیم آخه؟؟؟
لومیا ۱۳۲۰

انصاری
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

لومیا ۵۲۰ بطور کلی ۸ گیگ حافظه داخلی داره چطور ممکنه ۸ گیگ خالی کنه برای نصب شاید منظور اینه که ۸ گیگ حافظه داخلی داشته باشه نه فضای خالی

مجید
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

من ۷۳۵ دارم کلا ۸ گیگ حافظه داخلی دارم که ۳ گیگ خود سیستم اشغال کرده چطور ۸ گیگو خالی کنم ؟ مگه میشه؟

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  مشکلی نداره عزیز، برای این گفته شده ۸ گیگ که دیگه هیچ گونه مشکلی پیش نیاد

   hamiti
   پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

   بزرگوار میشه بگی چ مشکلی مثلا؟؟

moein007
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

من ک وای فای ندارم چیکار کنم؟!!!!!!! یعنی با ۳g نمیشه آپدیت کرد؟؟؟
در ضمن حافظه داخلی من کلا ۸ گیگه….چجوری ۸ گیگ خالی کنم؟؟؟!!!!!!!!!!!

  H@med
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  ۸ گیگ حافظه خالی نمیخواد ، ۸ گیگ حافظه ی داخلی میخواد که هر چقدرش که بیشتر خالی باشه بهتر ، یعنی چیز اضافه ای روش هست بریز بیرون .
  با اینترنت ۳جی فکر کنم تو دریافت آپدیت به مشکل بخوری ، بهتره که با اینترنت پر سرعت انجام بشه ، کلا داشتن یه گوشی هوشمند با هر سیستم عاملی نیاز به اینترنت پر سرعت هم داره دیگه .

pezhman
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

من الان اینسایدر هستم برای اینکه ویندوز ده نهایی رو دریافت کنم چیکار کنم درست حسابی توضیح ندادید؟

  hamiti
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  فعلا معلوم نیست ولی اگه تو بیلد اخر (rtm هستید قطع ب یقین باید دانگرید کنید )البته قابل ذکره ک نسخه رسمی همون rtm هست ،

mahmodbeigy
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

آقا نگی بزودی بهتره. خوده مایکروسافتم نمیدونم بزودی کیه

میلااد
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

یعنی من که ۵۳۵ دارم و کلا ۴.۵ گیگش در دسترسه نمیتونم وین ده رو بگیرم
اهای اینسایدر های ۵۳۵ دار من چه کار باید بکنم

  hamiti
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  داداش من متن اشتباهه،نمیدونم دوستمون وقتی مطلب رو نگارش میکردن تحت چ فازی بودن،همه گوشیایی ک وین ۸.۱ دارن اپدیت میشن،خیالت راحت، اینا هم ک نوشته فول شارژ و نمیدونم حافظه خالی کن و این حرفا واس محکم کاریه ، شما ی گیگ خالی داشته باشی اپدیت میکنه،ضمن اینکه وسط اپدیت خاموش شه گوشیت هیچی نمیشه،واس محکم کاری گفتن

behzad3
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

شاید امسال بیاید شاید…

Faroogh
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

این آپدیت واسه همه لومیاها هستش یا فقط اون پایین رده ها ؟؟؟؟

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  برای همه لومیا ها

محمد محسن
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

کار ما از امادگی گذشته
ما به درجه فنا فی الماکروسافت و ازادگی رسیدیم

الان فقط ارزوی وصال داریم
هیچ چی دیگه نمی فهمیم !!!

saeed_bagery
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام،گوشی من لومیا۵۲۰است.آیا ویندوز فون ۱۰برای گوشی من که رم۵۱۲دارد منتشر میشود؟ممنون

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  بله عزیز منتشر میشه

hamiti
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

اصلاح کنید ۸ گیگابایت حافظه خالی اشتباهه،من نمیدونم قضیه این ۸ گیگ چیه هی مطرح میکنید عزیز من وقتی لومیا ۴۳۰ با چهار گیگ وین ۱۰ رو گرفته چرا شایعه درست میکنید، در ضمن اکثر گوشا حافظه داخلیشون هشت گیگه ک سه چهار گیگ خالی بیشتر ندارن،،

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  عزیز شایعه نیست. در این بخش از وب سایت مایکروسافت می تونید خودتون بخونید.

محمود
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

لطفاً راهنمایی کنید
ارور۸۰۰۷۰۴cf

he8362
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

ما نوه نتیجه هامون فکر کنم به ویندوز ۱۰ نهایی برسن خخخخخ

hamidtaha
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام من یه htc 8x دارم منم میتونم ۱۰ رو بگیرم؟

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  به احتمال زیاد بله

دایا
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

چرا ۹۵۰xl یه دکمه ی اضافی داره؟ اولیش واسه چیه؟ زیرش واسه وولوم و زیر اون واسه ی لاک کردن. آخری هم که شاتر دوربینه…

  H@med
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  دکمه ی اضافی ؟؟؟ دو تاش مال ولوم ، لاک و دوربین ، اضافیش کدومه ؟ سه تایی که کنار همن ؛ وسطی دکمه ی قفل و پاوره ، بالا و پایینش دکمه های صدا و اون تکی پایین هم دوربین .

سعید
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

دوستان من الان بیاد اخر رو دارم .باید برای نسخه نهایی دانگرید کنم؟یا از همین اینسایدر میشه نسخه نهایی رو گرفت.بعد نسخه ار تی ام شماره بیلدش با نسخه نهایی فرق داره؟من تازه اینسایدر شدم و اینترنت درستی ندارم که بخوام یک و نیم گیگ دیگه دانلود کنم.راهنمایی کنید لطفال

ALI
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

نویسنده مطلب ماذا فاذا؟ وات د فاز؟wtf?فازت چیه؟؟؟

الان ۸۰ درصد لومیا ها حافظشون ۸ گیگه حتی لومیاهایی ک ۴ گیگ هستن میتونن راحت دریافت کنن یکم اطلاعاتتو ببر بالا
😐

AliRezaDK
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام
اقای مرادی اپدیت دوم سه ماه اوله یا سه ماه سوم؟

ramin
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

“چگونه برای دریافت ویندوز ۱۰ موبایل آماده شویم؟”
عمر نوح، صبر ایوب

elghar
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

منظور از ۸ گیگ فضای خالی همون هایی که ۸ گیگ حافظه داخلی دارن ، که مقدار بیشترش توسط فایلهای سیستمی اشغال شده ، به جز اون بهتره هیچ چیز اضافی حافظه داخلی رو اشتغال نکنه … فایلهای سیستمی جایگزین میشن

علی
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

۷گیگ ازون ۸گیگ بخاطر otg یه…خخخخ

ارش
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

یه مسلمونی بگه حدودا چند روز دیگه میاد اقا به حدودشم من راضیم ۶۴۰xl دیگه کفگیر صبرمان به ته دیگ رسید

  H@med
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  حالا فعلا ته دیگشم بخور تا ببینیم چی میشه 🙂 حدودش تو همین ماه نوامبر تا دسامبر بود که فعلا خبری نیست ، احتمالا تو همین ماه میلادی میاد دیگه .

میلاد صحرایی
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

ببخشید ولی قسمت ( و اما اینسایدر ها ) رو اصلا متوجه نشدم ؟! حالا باید دانگرید بکنیم یا نه ؟ شصت بار به شخصه دانگرید کردم . دنیم رو گرفتم . دوباره ۱۰ رو کرفتم . چه کاریه دیگه ؟ این حرفو کی زده ؟

ahmad
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

والا داد همه داره در میاد،از طرفدارای دوآتیشه ویندوزفون گرفته تا عادیاش! خود من اگه تاحالا وفادار موندم فقط بخاطر این یادگار قدیمی نوکیای کبیر (لومیا ۱۵۲۰ ) بوده و گرنه مدتا پیش از ویندوزفون میرفتم. واقعا صبر هم حدی داره

Lumia 730
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام
آیا راهی وجود دارد که بر روی تبلت سرفیس ۲ با ویندوز ۸.۱ RT بشه ویندوز ۱۰ یا ویندوز ۱۰ موبایل ریخت ؟
ممنون میشم جواب بدین دوستان …

miladv
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

ملت ریختن سر شرایط دریافت بحث میکنن.
اخه بذارین ببینیم کلا میاد یا نه. بعدش سر شرایط دریافت هم بحث میکنیم.

Lumia 730
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

جناب عرفان مرادی عزیز ؛
سلام
آیا راهی وجود دارد که بر روی تبلت سرفیس ۲ با ویندوز ۸.۱ RT بشه ویندوز ۱۰ یا ویندوز ۱۰ موبایل ریخت ؟
ممنون میشم جواب بدین

alii gorgan
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

دوستان سلام.
من الان میخواستم اینسایدر بشم و آپدیت گوشی تا ۸٪ رفت ولی وقتی خوندم که باید اینسایدرها دانگرید کنن ویندوز اینسایدرو پاک کردم ولی گوشی داره آپدیت میشه و رو ۸ ٪ مونده،باید چیکار کنم
گوشیم هم ۶۴۰ xl

HaMeD Siavashi
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام عزیزان
من۷۳۵ دارم، ۸گیگ حافظه ی داخلیشه، بجز برنامه های خودش فقط واتس اپ رو ریختم روش، با این حال میگه ۱.۵گیگ فضای آزاد داره، ۴.۵ مال سیستمه
اینکه توی این مقاله اومده که باید ۸گیگ فضا خالی داشته باشیم یعنی چی، متوجه نشدم من
ممنون میشم اگه جواب بدین✋

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  مشکلی نداره عزیز. من متن رو هم باز ویرایش کردم و توضیح دادم که اون ۴.۵ گیگ فایل سیستمی مجدداً به روز رسانی میشن و دیگه حافظه اضافی اشغال نمیشه

آشوب
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

من که ویندوز ده رو دارم و کلا نمیتونم دانگیر کنم چرا؟چون اصلا وصل نمیشه به پی سی

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

  پویا جان خودمم همین مشکل رو دارم، اصلاً خیلی از کاربرایی که ۱۵۲۰ دارن و بیلد ۱۰۵۸۶.۲۹ رو نصب کردن همین مشکل رو دارن

   آشوب
   پاسخ دهید چهارشنبه 26 آذر 1394

   نمیدونید وقتی برگشتم به این پست و اینو دیدم چه حالی شدم و خوشحال از اینکه مشکل از گوشیم نیست. خداروشکر. بقیش دیگه با ماکروسافته و درستش میکنه با تمام مشکلات جنگیدیم اینم روش. ولی تو بلید اخری کلی فیدبک دادم بهشون. اسکایپ باز مزاحمتون میشم اقا عرفان

میثم باقری
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

این مشکل رو من هم دارم
آقا مایی که گوشیمون رو کامپیوتر اصلا نمیشناسه چیکار کنیم؟
چرا در مورد این مشکل مهم کسی حرف نمیزنه؟؟؟

jalal
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام خسته نباشید من لومیا۵۲۰ دارم گفتم الان من عضو اینسایدر هم هستم بیلد جدید هم نصب کردم(۱۰۵۸۶.۲۹) تو متن بالایی گفتن برای اینسایدر ها هارد ریست کنیم یعنی چی اگه منظورتون سافت ریسته این هیچی چون بعد گفتید از پروژه هم انصراف دهید گفتم اگه منظورتون اینه که هیچی ولی اگه هارد ریست باشه یعنی باید برگردم دوباره به همون ۸.۱ این خیلی اعصاب خوردکنه در ضمن کی این بیلد نهایی میاد ممنون میشم هر کی جوابمو بده

احسان
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام
من تازه وینفون شدم وخیلی خیلی این مطلب به دردم خورد
ممنون

کریم نجفی
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

rtm اش چی بود که رسمیش چی باشه.معلوم نیست با خودش چن چنده ///////

مرتضي ر
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام
من اینسایدر هستم و ۱۳۲۰ دارم ولی توی قسمت آپدیت برای آپدیت نسخه ۱۰.۰.۱۰۶۶.۰ رو برام میاره که دانلود کنم.باید چکار کنم تا بتونم بیلدای جدید رو بگیرم؟
آیا وقتی از ۸.۱ رسمی به بیلد۱۰۵۸۶.۲۹ اپدیت کنم نیاز به هارد ریست هست و اطلاعاتم از بین میره؟

احسان خسروی
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

تکلیف ما HTC 8s دارا چی میشه؟
آیا امیدی هست؟
چون اخه من یه آپدیت ک مال آمادگی جهت دریافت ویندوز تن بود رو روی گوشیم نصب کردم؟

hesamg59
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

آقا من اگه میدونستم از وین ۱۰ اینسایدر باید دانگرید کنم که اصلا اینسایدر نمیشدم :(((( ۲ گیگم هدر شده پس

reza
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

سلام دوستان من ۹۳۰داریم الان اینسایدرم میخوام دانگرید کنم اما لپ تاپم گوشیُ نمیخونه ،کسی میتونه کمکم کنه؟

لومیا 640 xl
پاسخ دهید سه شنبه 25 آذر 1394

با سلام

من اینسایدر هستم و الان نسخه RTM رو هم رو گوشی نصب کردم
میخاستم بپرسم
الان این نسخه برا من هیچ مشکلی نداره و خیلی خوبه
میخاستم بپرسم الان من دانگرید بکنم یا نه
ینی برام میصرفه یا نه
اگه کسی میدونه جواب بده ممنون

lumia830 green
پاسخ دهید چهارشنبه 26 آذر 1394

سلام.گفتید اینسایدر ها بعد از دریافت اون نسخه که بهش اشاره کردین باید هارد ریت کنن و بعدش از طریق برنامه ی ویندوز اینسایدر از اینسایدر بودن انصراف بدن.میشه بگین چطور باید انصراف بدیم ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

طه
پاسخ دهید چهارشنبه 26 آذر 1394

دوستان سلام صبح همگی بخیر ، من htc 8x دارم . میخواستم بدونم ویندوزن ۱۰ برا گوشیم اومده یا خیر

مصطفی
پاسخ دهید چهارشنبه 26 آذر 1394

سلام
پست مفیدی بود برای من، متشکرم ازشما
انشالله هرچه زود تر نسخه نهایی ویندوز ۱۰ بدون مشکل از راه برسه.
یه سوال داشتم از دوستان
من لومیا ۶۴۰ XL رو دارم با ویندوز ۸.۱ موقع ارسال پیامک برای “گزارش تحویل پیامک” برای من یک پیامک ارسال میشه
آیا در نسخه های ویندوز ۱۰ هم همینطور است.

wizard75
پاسخ دهید شنبه 29 آذر 1394

سلام خسته نباشید اقا تا الان دوبار برا من extras+info اپدیت شده و حافظه تلفنمو پر کرده تقریبا حافظه سیستمو زده ۶ گیگ لومیا ۵۲۵ ۸.۱ دارم لطفا بگین چیکار کنم این درسته ؟ عادیه؟ قبلا هم پرسیدم کسی جوابمو نداده ممنون میشم جواب بدین تشکر

توحید
پاسخ دهید دوشنبه 1 دی 1394

حالا ابنارو بیخیال.من امروز میخواستم بکاپ بگیرم ولی ارور داد که متنش ازین قراربود :
بسمه تعالی 🙂
there was a problem backing up your settings.try again later
اصلأ خیلی بهم برخورد
حالا دلیلشو کسی میدونه؟

توحید
پاسخ دهید دوشنبه 1 دی 1394

اقا حل شد .باید بکاپ قبلی رو پاک میکردم 🙂
باز هم از مشارکتتون ممنون

wolf
پاسخ دهید پنجشنبه 4 دی 1394

سلام خسته نباشید….
ببخشید دنیم و RTM چیه و چطوری باید انجامش داد؟

winphon
پاسخ دهید یکشنبه 29 خرداد 1395

سلام دوستان من که ۳۲گیگ حافظه دارم چی بگم؟الان کی میاد دانگرید کنه به ۸.۱ با همین بیلد میسازم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,