نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل به زودی برای کاربران ویندوز فون ۸.۱ به صورت رایگان عرضه خواهد شد و برخلاف کاربران ویندوز فون ۷ که نمی توانستند ویندوز فون ۸ را دریافت کنند، دارندگان گوشی های مبتنی بر ویندوز فون ۸.۱ می توانند به راحتی به ویندوز ۱۰ موبایل به روز رسانی کرده و از آن استفاده کنند. اما جهت دریافت این به روز رسانی بایستی یک سری نکات را رعایت کنید که در این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت.

شاید شما که از دیرباز کاربر ویندوز فون بوده اید با این نکات آشنایی داشته و از شیوه دریافت به روز رسانی ها مطلع باشید اما ممکن است که یکسری از دوستان به تازگی به جمع ویندوز فونی ها آمده باشند و از شیوه دریافت به روز رسانی های این سیستم عامل و شرایط آن آگاهی نداشته باشند. بنابراین ما سعی کرده ایم تا در این مطلب تمامی آن چه را که لازم است برای دریافت به روز رسانی های سیستم عامل ویندوز فون بدانید را گرد هم آوریم. در ادامه نکاتی که لازم است پیش از دریافت نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل رعایت شوند را بررسی می کنیم، پس با وینفون همراه باشید.

حداقل ۸ گیگابایت حافظه داخلی نیاز است

یکی از نکات اصلی که باید جهت دریافت موفقیت آمیز به روز رسانی ها رعایت کنید همین است. مایکروسافت پیشنهاد داده است که برای دریافت نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل، ۸ گیگابایت حافظه داخلی تلفن شما نیاز است. بخشی از این حافظه ۸ گیگابایتی توسط فایل های سیستمی اشغال می شوند و به هنگام به روز رسانی با فایل های جدید جایگزین خواهند شد. اگر تلفن شما حداقل ۸ گیگابایت حافظه داخلی نداشته باشد به هنگام دریافت و نصب به روز رسانی ها دچار مشکل خواهد شد و نمی تواند بسته های به روز رسانی را نصب کند و از شما می خواهد که حافظه تلفن را خالی کنید و یا ممکن است این به روز رسانی ها مجدداً از اول دانلود شوند که هم وقت کاربر را می گیرند و هم حجم اینترنت را. پس حتماً پیش از دریافت به روز رسانی نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل، بررسی میزان حافظه خالی تلفن را در اولویت قرار دهید.

از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر کاربری رخ دهد، عدم نصب موفقیت آمیز به روز رسانی ها و در نتیجه بالا نیامدن تلفن است. این مشکل تنها یک راه حل دارد و آن هم استفاده از نرم افزار Windows Device Recovery Tool و بازگشت به نسخه قبلی سیستم عامل است، اما این کار باعث می شود هر آن چه که بر روی حافظه تلفن بوده (مانند اطلاعات شخصی، تصاویر، پیام ها و…) از بین بروند. اگر شما پیش از دریافت به روز رسانی ها نسخه پشتیبان از اطلاعات خود تهیه کرده باشید، مشکلی در خصوص از بین رفتن ناگهانی اطلاعات نخواهید داشت و می توانید هر زمانی که بخواهید آن ها را مجدداً بازیابی کنید. در ویندوز فون ۸.۱ برای تهیه نسخه پشتیبان به مسیر (Settings>Backup) بروید و در آن جا می توانید از موارد مختلفی همچون تصاویر و ویدیو ها، پیام های متنی، تنظیمات برنامه ها و… نسخه پشتیبان تهیه کنید. اما پیشنهاد می شود که پیش از دریافت به روز رسانی ها فایل های چند رسانه ای مانند تصاویر، ویدیو ها و فایل های صوتی را به رایانه منتقل کنید. دلیل این که چنین راه حلی پیشنهاد می شود صرفه جویی در هزینه اینترنت است. همان طوری که می دانید نسخه های پشتیبان تهیه شده در گوشی ویندوز فونی به حافظه ابری وان درایو منتقل می شوند و از آن جایی که فایل های چند رسانه ای و صوتی حجم بالایی دارند می توانند ترافیک اینترنت شما را مصرف کنند و فرآیند آپلود آن ها در وان درایو نیز وقت گیر است. بنابراین پیشنهاد می شود که خودتان این گونه فایل ها را به رایانه منتقل کنید تا هم در وقت صرفه جویی کرده باشید و هم در هزینه های اینترنت.

باتری گوشی را کامل شارژ کنید

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است نصب به روز رسانی ها با خطا مواجه کند، تمام شدن شارژ باتری موبایل است. اگر شارژ گوشی کم باشد ولی به روز رسانی ها را با موفقیت دریافت کنید، به هنگام نصب به شما هشدار داده می شود که ابتدا گوشی خود را شارژ کنید تا به روز رسانی ها را بتوان نصب کرد. اگر پس از مشاهده این پیغام گوشی خود را شارژ کنید به روز رسانی ها بدون هیچ مشکلی نصب خواهند شد اما ممکن است دوباره از اول دانلود آن ها آغاز شود. اگر به روز رسانی ها با موفیت آماده نصب شوند و گوشی نیز ری استارت شود و به هنگام نصب (مراحل چرخ دنده) باتری گوشی شما به اتمام برسد ممکن است که با مشکلات جدی تری نظیر بریک شدن تلفن مواجه شوید. بنابراین برای این که هیچ یک از مشکلات گفته شده را در هنگام نصب به روز رسانی ها تجربه نکنید، حتماً در هنگام به روز رسانی یا گوشی را به شارژر متصل کنید و یا مطمئن شوید که باتری گوشی بالای ۷۰ درصد شارژ دارد.

از یک اینترنت پر سرعت استفاده کنید

گاهی کاربران مشاهده می کنند که به روز رسانی ها به هنگام نصب با خطا مواجه می شوند و یا پیغام های عجیبی می دهند، تمامی مشکلات از این دست به دانلود ناقص بسته های به روز رسانی باز می گردند. اگر در حین دریافت به روز رسانی ها اینترنت شما دچار افت کیفیت و سرعت شود ممکن است که بر روی بسته های به روز رسانی تاثیر گذار باشد. بنابراین برای دریافت به روز رسانی ها حتماً از وای فای نسبتاً پرسرعت و با کیفیت استفاده کنید و سعی کنید گوشی را تا جایی که امکان دارد نزدیک مودم نگه دارید تا مشکلاتی نظیر پرش آنتن وای فای و… به روز رسانی ها را خراب نکنند. بسیاری از کاربران از اینترنت به اشتراک گذاشته شده سیم کارت جهت دانلود به روز رسانی ها استفاده می کنند که می تواند مشکلات به مراتب بیشتری را به وجود بیاورد زیرا سیگنال و نوع شبکه اینترنت تلفن همراه مدام در حال تغییر بوده و در بیشتر مناطق مقدار ثابتی ندارد و می تواند بر روی دانلود تاثیر گذار باشد.

در هنگام دریافت به روز رسانی ها صبور باشید

بسیاری از کاربران به هنگام دریافت به روز رسانی ها مشاهده می کنند که فرآیند دانلود بر روی یک عدد خاص که بیشتر ۰ درصد است گیر می کند و تا مدت زمان نسبتاً طولانی در این حالت می ماند، کاربران معمولاً کار هایی نظیر سافت ریست و یا ری استارت کردن تلفن و… را انجام می دهند اما این کار ها هیچ گونه تاثیری ندارند و تنها دریافت به روز رسانی را مختل می کنند. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا مطمئن شوید که Battery Saver خاموش باشد و اگر مشاهده کردید باز هم بر روی درصد خاصی گیر کرده، صبور باشید زیرا بار ها مشاهده شده است که به صورت ناگهانی شروع به حرکت می کند و یا این که به یکباره به روز رسانی ها را آماده نصب می کند. پس صبور باشید. توصیه دیگری که می توان داشت این است که به روز رسانی ها را شب دانلود کنید زیرا در این بازه زمانی شما معمولاً خواب هستید و وقتی بیدار می شوید مشاهده می کنید که به روز رسانی ها آماده نصب هستند.

در هنگام نصب به روز رسانی ها هیچ کاری انجام ندهید

یکی از مراحل زمان بر به روز رسانی، نصب آن است که در ویندوز فون با مرحله معروف چرخ دنده شناخته می شود. فرآیند تکمیل این مرحله برای همه کاربران یکسان نیست و ممکن است که برای برخی تنها چند دقیقه و برای برخی دیگر چند ساعت طول کشد. بسیاری از کاربران وقتی این حرکت کند را مشاهده می کنند اقداماتی نظیر سافت ریست و… را انجام می دهند که اصلاً درست نیست. زیرا مانند این است که یک رایانه را هنگامی که ویندوز بر روی آن در حال نصب است خاموش کنیم! بنابراین در این مرحله هیچ کاری انجام ندهید و صبر کنید تا خودش کار ها را انجام دهد.

و اما اینسایدر ها

گفته شده است که برای دریافت به روز رسانی نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل باید حتماً به روز رسانی لومیا دنیم ویندوز فون ۸.۱ بر روی گوشی نصب باشد. بنابراین اینسایدر هایی که نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل را هم اکنون دارند دو راه پیش رو خواهند داشت: اول این که به لومیا دنیم دانگرید کنند و دوم این که نسخه RTM ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کرده و سپس یک هارد ریست انجام دهند و بعد از طریق نرم افزار ویندوز اینسایدر از پروژه اینسایدر انصراف دهند. بنابراین انتخاب با شما است هم می توانید نسخه نهایی را با دانگرید دریافت کنید و هم می توانید بدون انجام دانگرید، نسخه RTM ویندوز ۱۰ موبایل را داشته باشید.


تمامی نکاتی که در این مطلب ذکر شدند باید در هنگام نصب به روز رسانی ها رعایت شوند، ما نیز سعی کردیم تا جایی که ممکن است این نکات مهم را ساده بیان کنیم تا کاربران عزیزی که به تازگی به جمع ویندوز فونی ها آمده اند نیز بتوانند به راحتی آن ها را متوجه شده و انجام دهند. نظرات خود را در خصوص این مطلب با ما در میان بگذارید.

منبع :

وینفون

990 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
milad ayoubzadeh
💔 14 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

حالا بذار سال دیگه شایدم دو سال دیگه ویندوز ۱۰ بیاد بعد من خودمو آماده میکنم واسش
#صبر ایوب

  hamed
  💔 2 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  سلام من اینسایدرم اگه گوشیمو ریست فکتوری کنم برمیگرده به ویندوز ۸.۱؟؟؟ یه بار که دنیم داشتم کردم دنیم پرید میخاستم بدونم ویندوز ۱۰ هم میپره اینجوری؟؟

   H@med
   💔 2 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

   نه ، باید با windows recovery tool به ۸.۱ برگردی .

  mohammad Saadatmand
  💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  راست می گه دیگه چرا با گذاشتن این مطالب، با احساسات مردم بازی می کنید؟

مسعود شهبازی
💔 7 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

نسخه ی RTM رو از کجا نصب کنیم ؟! RTM مگه اومده ؟ مگه داریم ؟!!

  عرفان مرادی
  💔 3 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  بیلد ۱۰۵۸۶.۲۹ همون نسخه RTM هست

   marmoolak90
   💔 20 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

   نسخه rtm مصرف باتریش افتضاحه. من که دیگه از گوشیم فقط واسه زنگ و اس ام اس استفاده می کنم. مایکروسافت شورشو دراورده. لا اقلن اندروید میگه که اپدیت نیست عاقا منتظر نمونید. اینا یک سال شایدم بیشتره که لا پروژه اینسایدر ملتی رو سرگرم کردن تا وقت بخرن واسه خودشون.
   اینسایدر هستم و چند تا فید بک دادم اصلن توجه نکردن. هرچیزی که خودشون خواستن رو اضافه کردن. یک سال بود که تعصبی از وینفون حمایت میکردم پیش دوستام ولی دیگه بسه. ادم یه پراید داشته باشه بهتره تا اینکه فقط موتور مرسدس بنز مک لارن رو داشته باشه.
   به اینده مایکروسافت امیدوارم ولی ما داریم تو حال زندگی میکنیم و صبر کردن تا این حد واقعا مسخرس.
   منفیارو بزنید:-)

   H@med
   💔 2 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

   فرض کنید بیلد ۱۰۵۸۶.۲۹ رو نگه داریم و ریست هم بکنیم و از اینسایدر بودن هم انصراف بدیم ، حالا بین این و نسخه ی اصلی تفاوتی وجود داره یا نه ؟ اگه برای نسخه اصلی آپدیت بیاد برای RTM هم میاد ؟ یا کلا آخرش بازم مجبور به دانگرید میشیم ؟

Saeed_777
💔 9 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

مال ما که حافظه اش ۸ گیگه چیکار کنیم
من فکر می کردم فقط روی چهار گیگا مثل ۵۳۰ نمی یاد ولی………….

  عرفان مرادی
  💔 3 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  شما مشکلی در دریافت ندارید

   Hassanove
   💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

   اقا عرفان ، اشتباه نوشتی
   ۸ گیگ حافظه خالی اصلا غیر ممکنه برای ۹۸ ٪ لومیا ها
   باید بگی ۸ گیگ حافظه داخلی که حدود ۳ گیگش خالی باشه

    عرفان مرادی
    💔 10 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

    اشتباه نیست عزیز. در وب سایت مایکروسافت هم این موضوع ذکر شده
    https://www.microsoft.com/en-us/mobile/support/product/lumia1520/faq/?action=singleTopic&topic=FA144485

     hamiti
     💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

     شما همین لینکی ک دادی رو مطالعه بفرما. گفته ۸ گیگ داخلی لازمه نگفته ۸ گیگش باید خالی باشه، هنگام نصب ۸ گیگ لازمه ک فایل های سیستمی پاک و فایلای جدید نوشته میشن،

     عرفان مرادی
     💔 3 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

     من الان این پست رو ویرایش میکنم و توضیحی در این خصوص میدم که امیدوارم شک رو برطرف کنه

     mohammad Saadatmand
     💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

     بچه ها برین تو همین لینک پایینش نوشته آیا اطلاعت کافی هست یا نه بگنید نه و اطلاعات کافی نبود بعد بنویسسد:
     when I will be able to install final windows 10 mobile on my lumia phone????
     یا یه چیزی تو همین مایه ها

امیر ناظریه
💔 3 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

متشکرم بابت پست آقا عرفان

ali
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام
فکر کنم این اشتباه باشه
حداقل ۸ گیگابایت از حافظه داخلی تلفن خالی باشد
چون گوشی مثل ۶۴۰ خودش ۸ گیگ هست و فقط حدود ۵ گیگ در دسترس هست
اگه اینطور باشه اصلا این گوشی ویندوز ۱۰ رو دریافت نمیکنه

mohammad
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

آقا ما کلا حافظه داخلیمون ۸ گیگابایته. چجوری کلشو خالی کنیم آخه؟؟؟
لومیا ۱۳۲۰

انصاری
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

لومیا ۵۲۰ بطور کلی ۸ گیگ حافظه داخلی داره چطور ممکنه ۸ گیگ خالی کنه برای نصب شاید منظور اینه که ۸ گیگ حافظه داخلی داشته باشه نه فضای خالی

مجید
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

من ۷۳۵ دارم کلا ۸ گیگ حافظه داخلی دارم که ۳ گیگ خود سیستم اشغال کرده چطور ۸ گیگو خالی کنم ؟ مگه میشه؟

  عرفان مرادی
  💔 4 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  مشکلی نداره عزیز، برای این گفته شده ۸ گیگ که دیگه هیچ گونه مشکلی پیش نیاد

   hamiti
   💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

   بزرگوار میشه بگی چ مشکلی مثلا؟؟

moein007
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

من ک وای فای ندارم چیکار کنم؟!!!!!!! یعنی با ۳g نمیشه آپدیت کرد؟؟؟
در ضمن حافظه داخلی من کلا ۸ گیگه….چجوری ۸ گیگ خالی کنم؟؟؟!!!!!!!!!!!

  H@med
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  ۸ گیگ حافظه خالی نمیخواد ، ۸ گیگ حافظه ی داخلی میخواد که هر چقدرش که بیشتر خالی باشه بهتر ، یعنی چیز اضافه ای روش هست بریز بیرون .
  با اینترنت ۳جی فکر کنم تو دریافت آپدیت به مشکل بخوری ، بهتره که با اینترنت پر سرعت انجام بشه ، کلا داشتن یه گوشی هوشمند با هر سیستم عاملی نیاز به اینترنت پر سرعت هم داره دیگه .

pezhman
💔 2 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

من الان اینسایدر هستم برای اینکه ویندوز ده نهایی رو دریافت کنم چیکار کنم درست حسابی توضیح ندادید؟

  hamiti
  💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  فعلا معلوم نیست ولی اگه تو بیلد اخر (rtm هستید قطع ب یقین باید دانگرید کنید )البته قابل ذکره ک نسخه رسمی همون rtm هست ،

mahmodbeigy
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

آقا نگی بزودی بهتره. خوده مایکروسافتم نمیدونم بزودی کیه

میلااد
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

یعنی من که ۵۳۵ دارم و کلا ۴.۵ گیگش در دسترسه نمیتونم وین ده رو بگیرم
اهای اینسایدر های ۵۳۵ دار من چه کار باید بکنم

  hamiti
  💔 9 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  داداش من متن اشتباهه،نمیدونم دوستمون وقتی مطلب رو نگارش میکردن تحت چ فازی بودن،همه گوشیایی ک وین ۸.۱ دارن اپدیت میشن،خیالت راحت، اینا هم ک نوشته فول شارژ و نمیدونم حافظه خالی کن و این حرفا واس محکم کاریه ، شما ی گیگ خالی داشته باشی اپدیت میکنه،ضمن اینکه وسط اپدیت خاموش شه گوشیت هیچی نمیشه،واس محکم کاری گفتن

behzad3
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

شاید امسال بیاید شاید…

Faroogh
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

این آپدیت واسه همه لومیاها هستش یا فقط اون پایین رده ها ؟؟؟؟

  عرفان مرادی
  💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  برای همه لومیا ها

محمد محسن
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

کار ما از امادگی گذشته
ما به درجه فنا فی الماکروسافت و ازادگی رسیدیم

الان فقط ارزوی وصال داریم
هیچ چی دیگه نمی فهمیم !!!

saeed_bagery
💔 3 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام،گوشی من لومیا۵۲۰است.آیا ویندوز فون ۱۰برای گوشی من که رم۵۱۲دارد منتشر میشود؟ممنون

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  بله عزیز منتشر میشه

hamiti
💔 7 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

اصلاح کنید ۸ گیگابایت حافظه خالی اشتباهه،من نمیدونم قضیه این ۸ گیگ چیه هی مطرح میکنید عزیز من وقتی لومیا ۴۳۰ با چهار گیگ وین ۱۰ رو گرفته چرا شایعه درست میکنید، در ضمن اکثر گوشا حافظه داخلیشون هشت گیگه ک سه چهار گیگ خالی بیشتر ندارن،،

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  عزیز شایعه نیست. در این بخش از وب سایت مایکروسافت می تونید خودتون بخونید.

محمود
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

لطفاً راهنمایی کنید
ارور۸۰۰۷۰۴cf

he8362
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

ما نوه نتیجه هامون فکر کنم به ویندوز ۱۰ نهایی برسن خخخخخ

hamidtaha
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام من یه htc 8x دارم منم میتونم ۱۰ رو بگیرم؟

  عرفان مرادی
  💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  به احتمال زیاد بله

دایا
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

چرا ۹۵۰xl یه دکمه ی اضافی داره؟ اولیش واسه چیه؟ زیرش واسه وولوم و زیر اون واسه ی لاک کردن. آخری هم که شاتر دوربینه…

  H@med
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  دکمه ی اضافی ؟؟؟ دو تاش مال ولوم ، لاک و دوربین ، اضافیش کدومه ؟ سه تایی که کنار همن ؛ وسطی دکمه ی قفل و پاوره ، بالا و پایینش دکمه های صدا و اون تکی پایین هم دوربین .

سعید
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

دوستان من الان بیاد اخر رو دارم .باید برای نسخه نهایی دانگرید کنم؟یا از همین اینسایدر میشه نسخه نهایی رو گرفت.بعد نسخه ار تی ام شماره بیلدش با نسخه نهایی فرق داره؟من تازه اینسایدر شدم و اینترنت درستی ندارم که بخوام یک و نیم گیگ دیگه دانلود کنم.راهنمایی کنید لطفال

ALI
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

نویسنده مطلب ماذا فاذا؟ وات د فاز؟wtf?فازت چیه؟؟؟

الان ۸۰ درصد لومیا ها حافظشون ۸ گیگه حتی لومیاهایی ک ۴ گیگ هستن میتونن راحت دریافت کنن یکم اطلاعاتتو ببر بالا
😐

AliRezaDK
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام
اقای مرادی اپدیت دوم سه ماه اوله یا سه ماه سوم؟

ramin
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

“چگونه برای دریافت ویندوز ۱۰ موبایل آماده شویم؟”
عمر نوح، صبر ایوب

elghar
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

منظور از ۸ گیگ فضای خالی همون هایی که ۸ گیگ حافظه داخلی دارن ، که مقدار بیشترش توسط فایلهای سیستمی اشغال شده ، به جز اون بهتره هیچ چیز اضافی حافظه داخلی رو اشتغال نکنه … فایلهای سیستمی جایگزین میشن

علی
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

۷گیگ ازون ۸گیگ بخاطر otg یه…خخخخ

ارش
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

یه مسلمونی بگه حدودا چند روز دیگه میاد اقا به حدودشم من راضیم ۶۴۰xl دیگه کفگیر صبرمان به ته دیگ رسید

  H@med
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  حالا فعلا ته دیگشم بخور تا ببینیم چی میشه 🙂 حدودش تو همین ماه نوامبر تا دسامبر بود که فعلا خبری نیست ، احتمالا تو همین ماه میلادی میاد دیگه .

میلاد صحرایی
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

ببخشید ولی قسمت ( و اما اینسایدر ها ) رو اصلا متوجه نشدم ؟! حالا باید دانگرید بکنیم یا نه ؟ شصت بار به شخصه دانگرید کردم . دنیم رو گرفتم . دوباره ۱۰ رو کرفتم . چه کاریه دیگه ؟ این حرفو کی زده ؟

ahmad
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

والا داد همه داره در میاد،از طرفدارای دوآتیشه ویندوزفون گرفته تا عادیاش! خود من اگه تاحالا وفادار موندم فقط بخاطر این یادگار قدیمی نوکیای کبیر (لومیا ۱۵۲۰ ) بوده و گرنه مدتا پیش از ویندوزفون میرفتم. واقعا صبر هم حدی داره

Lumia 730
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام
آیا راهی وجود دارد که بر روی تبلت سرفیس ۲ با ویندوز ۸.۱ RT بشه ویندوز ۱۰ یا ویندوز ۱۰ موبایل ریخت ؟
ممنون میشم جواب بدین دوستان …

miladv
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

ملت ریختن سر شرایط دریافت بحث میکنن.
اخه بذارین ببینیم کلا میاد یا نه. بعدش سر شرایط دریافت هم بحث میکنیم.

Lumia 730
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

جناب عرفان مرادی عزیز ؛
سلام
آیا راهی وجود دارد که بر روی تبلت سرفیس ۲ با ویندوز ۸.۱ RT بشه ویندوز ۱۰ یا ویندوز ۱۰ موبایل ریخت ؟
ممنون میشم جواب بدین

alii gorgan
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

دوستان سلام.
من الان میخواستم اینسایدر بشم و آپدیت گوشی تا ۸٪ رفت ولی وقتی خوندم که باید اینسایدرها دانگرید کنن ویندوز اینسایدرو پاک کردم ولی گوشی داره آپدیت میشه و رو ۸ ٪ مونده،باید چیکار کنم
گوشیم هم ۶۴۰ xl

HaMeD Siavashi
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام عزیزان
من۷۳۵ دارم، ۸گیگ حافظه ی داخلیشه، بجز برنامه های خودش فقط واتس اپ رو ریختم روش، با این حال میگه ۱.۵گیگ فضای آزاد داره، ۴.۵ مال سیستمه
اینکه توی این مقاله اومده که باید ۸گیگ فضا خالی داشته باشیم یعنی چی، متوجه نشدم من
ممنون میشم اگه جواب بدین✋

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  مشکلی نداره عزیز. من متن رو هم باز ویرایش کردم و توضیح دادم که اون ۴.۵ گیگ فایل سیستمی مجدداً به روز رسانی میشن و دیگه حافظه اضافی اشغال نمیشه

آشوب
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

من که ویندوز ده رو دارم و کلا نمیتونم دانگیر کنم چرا؟چون اصلا وصل نمیشه به پی سی

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

  پویا جان خودمم همین مشکل رو دارم، اصلاً خیلی از کاربرایی که ۱۵۲۰ دارن و بیلد ۱۰۵۸۶.۲۹ رو نصب کردن همین مشکل رو دارن

   آشوب
   💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

   نمیدونید وقتی برگشتم به این پست و اینو دیدم چه حالی شدم و خوشحال از اینکه مشکل از گوشیم نیست. خداروشکر. بقیش دیگه با ماکروسافته و درستش میکنه با تمام مشکلات جنگیدیم اینم روش. ولی تو بلید اخری کلی فیدبک دادم بهشون. اسکایپ باز مزاحمتون میشم اقا عرفان

میثم باقری
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

این مشکل رو من هم دارم
آقا مایی که گوشیمون رو کامپیوتر اصلا نمیشناسه چیکار کنیم؟
چرا در مورد این مشکل مهم کسی حرف نمیزنه؟؟؟

jalal
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام خسته نباشید من لومیا۵۲۰ دارم گفتم الان من عضو اینسایدر هم هستم بیلد جدید هم نصب کردم(۱۰۵۸۶.۲۹) تو متن بالایی گفتن برای اینسایدر ها هارد ریست کنیم یعنی چی اگه منظورتون سافت ریسته این هیچی چون بعد گفتید از پروژه هم انصراف دهید گفتم اگه منظورتون اینه که هیچی ولی اگه هارد ریست باشه یعنی باید برگردم دوباره به همون ۸.۱ این خیلی اعصاب خوردکنه در ضمن کی این بیلد نهایی میاد ممنون میشم هر کی جوابمو بده

احسان
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام
من تازه وینفون شدم وخیلی خیلی این مطلب به دردم خورد
ممنون

کریم نجفی
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

rtm اش چی بود که رسمیش چی باشه.معلوم نیست با خودش چن چنده ///////

مرتضي ر
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام
من اینسایدر هستم و ۱۳۲۰ دارم ولی توی قسمت آپدیت برای آپدیت نسخه ۱۰.۰.۱۰۶۶.۰ رو برام میاره که دانلود کنم.باید چکار کنم تا بتونم بیلدای جدید رو بگیرم؟
آیا وقتی از ۸.۱ رسمی به بیلد۱۰۵۸۶.۲۹ اپدیت کنم نیاز به هارد ریست هست و اطلاعاتم از بین میره؟

احسان خسروی
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

تکلیف ما HTC 8s دارا چی میشه؟
آیا امیدی هست؟
چون اخه من یه آپدیت ک مال آمادگی جهت دریافت ویندوز تن بود رو روی گوشیم نصب کردم؟

hesamg59
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

آقا من اگه میدونستم از وین ۱۰ اینسایدر باید دانگرید کنم که اصلا اینسایدر نمیشدم :(((( ۲ گیگم هدر شده پس

reza
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

سلام دوستان من ۹۳۰داریم الان اینسایدرم میخوام دانگرید کنم اما لپ تاپم گوشیُ نمیخونه ،کسی میتونه کمکم کنه؟

لومیا 640 xl
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴

با سلام

من اینسایدر هستم و الان نسخه RTM رو هم رو گوشی نصب کردم
میخاستم بپرسم
الان این نسخه برا من هیچ مشکلی نداره و خیلی خوبه
میخاستم بپرسم الان من دانگرید بکنم یا نه
ینی برام میصرفه یا نه
اگه کسی میدونه جواب بده ممنون

lumia830 green
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

سلام.گفتید اینسایدر ها بعد از دریافت اون نسخه که بهش اشاره کردین باید هارد ریت کنن و بعدش از طریق برنامه ی ویندوز اینسایدر از اینسایدر بودن انصراف بدن.میشه بگین چطور باید انصراف بدیم ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین.

طه
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

دوستان سلام صبح همگی بخیر ، من htc 8x دارم . میخواستم بدونم ویندوزن ۱۰ برا گوشیم اومده یا خیر

مصطفی
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴

سلام
پست مفیدی بود برای من، متشکرم ازشما
انشالله هرچه زود تر نسخه نهایی ویندوز ۱۰ بدون مشکل از راه برسه.
یه سوال داشتم از دوستان
من لومیا ۶۴۰ XL رو دارم با ویندوز ۸.۱ موقع ارسال پیامک برای “گزارش تحویل پیامک” برای من یک پیامک ارسال میشه
آیا در نسخه های ویندوز ۱۰ هم همینطور است.

wizard75
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴

سلام خسته نباشید اقا تا الان دوبار برا من extras+info اپدیت شده و حافظه تلفنمو پر کرده تقریبا حافظه سیستمو زده ۶ گیگ لومیا ۵۲۵ ۸.۱ دارم لطفا بگین چیکار کنم این درسته ؟ عادیه؟ قبلا هم پرسیدم کسی جوابمو نداده ممنون میشم جواب بدین تشکر

توحید
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴

حالا ابنارو بیخیال.من امروز میخواستم بکاپ بگیرم ولی ارور داد که متنش ازین قراربود :
بسمه تعالی 🙂
there was a problem backing up your settings.try again later
اصلأ خیلی بهم برخورد
حالا دلیلشو کسی میدونه؟

توحید
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴

اقا حل شد .باید بکاپ قبلی رو پاک میکردم 🙂
باز هم از مشارکتتون ممنون

wolf
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴

سلام خسته نباشید….
ببخشید دنیم و RTM چیه و چطوری باید انجامش داد؟

winphon
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵

سلام دوستان من که ۳۲گیگ حافظه دارم چی بگم؟الان کی میاد دانگرید کنه به ۸.۱ با همین بیلد میسازم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,