شاید برای شما هم پیش آمده است که گاهی به سلامت سخت افزاری گوشی خودتان شک کنید. یا این که قصد دارید یک گوشی دست دوم را خریداری کنید اما از صحت حرف های فروشنده در مورد سلامت کامل گوشی اطمینان ندارید. حال ما در ادامه به بیان روشی بسیار ساده و کم دردسر می پردازیم که در این امر به شما کمک شایانی خواهد کرد. توجه داشته باشید که این آموزش رفرش بودن گوشی را معلوم نمی کند و تنها جهت اطمینان از سلامت سخت افزاری می باشد.

پیش از هر چیزی از آقای سینا سعادت عزیز بابت تهیه این آموزش کمال تشکر را داریم


توجه:

سایت وینفون و نویسنده ی مطلب هیچ مسئولیتی بابت استفاده ی ناصحیح و یا نادرست از آموزش قرار داده شده ندارد و مسئولیت و عواقب تمام کارهای انجام شده بر عهده ی شخص انجام دهنده است.


برای انجام این کار به یک نرم افزار به نام Nokia Care Suite احتیاج داریم که نرم افزار رسمی خود کمپانی نوکیا جهت فلش کردن، ریکاوری و آپدیت firmware گوشی های نوکیا می باشد.

پیش از این که آن را از لینک زیر دانلود کنید مطمئن شوید که گوشی شما توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود یا نه، تا از مصرف شدن حجم اینترنت خود جلوگیری کنید. این برنامه از گوشی های لومیا 520، 525، 620، 625، 630، 635، 720، 820، 920، 925، 930، 1020 ،1320 و 1520 پشتیبانی می کند. همچنین در زیر کد (RM) گوشی های پشتیبانی شده توسط این نرم افزار را مشاهده می کنید:

Capture

اگر مطمئن شدید که نرم افزار Nokia Care Suite از گوشی شما پشتیبانی می کند، می توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید.

برای دانلود نرم افزار با حجم 245 مگابایت کلیک کنید

پس از اتمام دانلود برنامه را نصب کرده و سپس nokia care suite را اجرا کنید. پس از نصب و اجرا، ابتدا با پنجره زیر مواجه می شوید:

1

مانند تصویر بر روی Product Support Tool For Store 5 دو بار پشت سر هم کلیک کنید تا نرم افزار اجرا شود. در پنجره باز شده بر روی Work offline کلیک کنید تا وارد محیط نرم افزار شوید. حالا گوشی خود را از طریق رابط USB به کامپیوتر متصل کنید. مانند تصویر زیر، تیکی که با کادر قرمز بیضی شکل مشخص شده (Automatic product selection) را فعال کنید تا گوشی شما به صورت خودکار شناسایی شود.

2

همچنین شما می توانید به صورت دستی گوشی خود را به نرم افزار بشناسانید. به منظور انجام این کار از منوی File بر روی گزینه Open product کلیک کنید سپس در پنجره باز شده مدل گوشی خود را تایپ کنید (به عنوان مثال لومیا 520) تا لیست موجود محدود شده و انتخاب مدل گوشی از لیست آسان شود. پس از شناسایی شدن گوشی، مانند تصویر زیر Product mode را از Normal به حالت Test تغییر دهید (در صورتی که گوشی شما به درستی توسط برنامه شناسایی نشده باشد این قسمت غیرفعال است):

3

حالا صبر کنید تا پنجره ی Set Product mode ناپدید شده و تصویر زیر بر روی گوشی شما نمایان شود:

5

اگر تصویر فوق نمایان شد یعنی گوشی آماده تست کردن است. پس می رسیم به انواع تست ها و آزمون ها:

Self test یا خود آزمایی:

در این تست یک سری آزمون های حرفه ای از پیش تعیین شده توسط نرم افزار بر روی گوشی انجام می شود. روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده self test را انتخاب کنید.

6

حال اگر در نظر دارید موارد خاصی را تست کنید، کلید Ctrl را نگه دارید و سپس از کادری که زیر overview قرار دارد، روی هر مورد دلخواه کلیک کرده و سپس بر روی Run selected tests کلیک کنید تا موارد انتخاب شده مورد تست و آزمون قرار گیرند. در غیر این صورت روی Run all tests کلیک کنید تا همه ی موارد مورد تست قرار گیرند (این مورد پیشنهاد می شود). هر کدام از این تست ها اگر با موفقیت انجام شود کنار آنها یک تیک زده می شود و در غیر این صورت با علامت ضربدر مشخص می گردد که نشان دهنده ایراد سخت افزاری آن مورد خاص می باشد. در قسمت کادر Results هم توضیحات هر تست ذکر می شود. برای توضیحات بیشتر در مورد قطعه خرابی که با ضربدر نشان داده شده، روی آن کلیک کنید تا در کادر Results توضیحات آن نشان داده شود.

Touch Display Test یا تست صفحه لمسی:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده گزینه Touch Display Test را انتخاب کنید. سپس گوشی خود را برداشته و با انگشت خود روی صفحه گوشی بکشید و همزمان به پنل نرم افزار نگاه کنید و بررسی کنید که عملکرد تاچ روان است یا اینکه در برخی نقاط پرش می زند یا اصلا کار نمی کند. همچنین می توانید از کادر Draw Style را از dot (نقطه) به line (خط) تغییر دهید و دوباره تاچ گوشی خود را مورد بررسی قرار دهید و از وضعیت سلامت آن مطلع شوید. هر وقت صفحه از خطوط پر شد بر روی clean panel کلیک کنید تا پنل به حالت اول بازگردد.

Display Test یا تست صفحه نمایش:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Display Test را انتخاب کنید. حالا می توانید الگو های موجود را تک به تک انتخاب کرده و صفحه نمایش گوشی خود را از لحاظ رنگ و پیکسل مورد ارزیابی قرار دهید.

Vibra Test، تست ویبره یا ارتعاش گوشی:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Vibra Test را انتخاب کنید. اکنون می توانید میزان ویبره یا لرزش گوشی خود را در سطوح مختلف مورد آزمایش قرار دهید. برای انجام این کار نشانگر را روی مقدار مورد نظر قرار دهید و سپس بر روی دکمه ی start کلیک کنید. برای توقف آزمون بر روی دکمه ی stop کلیک کنید. همچنین شما قادر هستید تا حین آزمون مقدار لرزش را بین مقادیر 2 تا 22 کم و زیاد کنید.

SIM card test یا تست سیم کارت:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده SIM card test را انتخاب کنید. اکنون روی دکمه ی  Read (خواندن) کلیک کنید. اگر SUCCESS نمایان شد یعنی تست موفقیت آمیز بوده در غیر این صورت سیم کارت یا چیپ reader سیم کارت دارای ایراد است.

Keyboard Test یا تست صفحه کلید:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Keyboard Test را انتخاب کنید. در این تست صفحه کلید فیزیکی مورد آزمون قرار می گیرد که لومیا ها فاقد این مورد هستند. در واقع در لومیاها صفحه کلید درون سیستم عامل قرار دارد.

Memory Card Test یا تست کارت حافظه:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Memory Card Test را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه ی Read کلیک کنید. در اینجا دو مورد وجود دارد:

1: memory card switch check یا بررسی تعویض کارت حافظه:

در این مورد اگر پیغام test not supported by phone (آزمون توسط گوشی پشتیبانی نمی شود) نمایش داده شد مشکلی نیست. این پیام نشان از وجود مشکل خاصی ندارد. پس نگران نباشید.

2: memory card test تست کارت حافظه:

در این مورد اگر پیغام SUCCESS نمایش داده شد یعنی تست موفقیت آمیز بوده و در غیر این صورت مشکلی وجود دارد.

Microphones یا میکروفون:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Microphones را انتخاب کنید. در این بخش شما قادر هستید میکروفون ها و پورت خروجی صدای گوشی را مورد آزمون قرار دهید. برای تست پورت خروجی، Headset (هدست) را به گوشی متصل کرده و سپس بر روی دکمه ی Read (خواندن) کلیک کنید. اگر SUCCESS نمایان شد یعنی تست موفقیت آمیز بوده است.

برای تست میکروفون و بلندگو از بخش Audio recording (ضبط صدا) اگر گوشی شما دارای چند میکروفون می باشد یکی از آن ها را انتخاب کنید سپس روی دکمه ی Rec (ضبط کردن) کلیک کنید و بلافاصله گوشی خود را نزدیک دهان خود آورده و یک جمله بگویید تا ضبط شود. حالا از بخش Audio playback (باز پخش صدا) یکی از گزینه ها را که در تصویر زیر در مورد هر کدام توضیح داده شده انتخاب کرده و در نهایت بر روی دکمه ی Play کلیک کنید. به صدای آن گوش دهید و بررسی کنید که بلندگو سالم است یا خیر.

7Accelerometer Test یا تست شتاب سنج:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Accelerometer Test را انتخاب کنید. این آزمون درباره سه محور x و y و z می باشد. وقتی گوشی را در جهت ها و حالت های مختلف مانند به پشت یا روی صفحه یا از بغل قرار می دهیم، این محورها با علامت های + و – تغییر می کنند. برای شروع تست هم روی start  کلیک کنید. در توضیحات خود نرم افزار هم ذکر شده: دستگاه را در سه بعد بچرخانید تا تغییرات مختصات گرانش را ببینید. همین تغییرات کفایت می کنند.

Audio Output Test یا تست خروجی صدا:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Audio Output Test را انتخاب کنید. حالا در بخش Audio Outputs یکی از خروجی ها “Earpiece ،IHF ،Headset” را انتخاب کنید. سپس Volume (میزان صدا)  را بر روی یکی از حالات low (کم)، Normal (عادی) و یا High (بالا) قرار دهید و  بر روی دکمه ی Start کلیک کنید تا تست در فرکانس های مختلف اجرا شود. برای توقف هم بر روی stop کلیک کنید.

Proximity Sensor Test یا تست حسگر مجاورت:

این سنسور معمولا در کنار بلندگو گوشی قرار دارد و در بیشتر موارد از اشعه مادون قرمز استفاده می کند. بیشترین کاربرد آن زمان مکامله می باشد به طوری که وقتی گوشی را نزدیک صورت خود می برید صفحه ی گوشی به صورت خودکار خاموش می شود و پس از اتمام مکالمه، صفحه ی گوشی مجددا روشن می شود.
برای انجام این تست بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Proximity Sensor Test را انتخاب کنید. برای شروع تست بر روی Start کلیک کنید. حالا کف دست خود را بر روی سنسور قرار دهید. آن گاه مشاهده می کنید که در قسمت Sensor status (وضعیت حسگر) عبارت covered به معنای پوشیده نوشته می شود همچنین مقدار crosstalk (تداخل) افزایش می یابد. اکنون اگر دست خود را را از روی سنسور بردارید status (وضعیت) به uncovered (آشکار) تغییر می کند و مقدار crosstalk هم کاهش می یابد. در پایان تست بر روی stop کلیک کنید.

Proximity Sensor Calibration یا کالیبره کردن حسگر مجاورت:

برای انجام این تست بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Proximity Sensor Calibration را انتخاب کنید. گوشی خود را در مکانی قرار دهید که جلوی سنسور آن چیزی نباشد (تا 4 سانتی متری سنسور چیزی نباشد). با کلیک کردن بر روی دکمه ی measure (اندازه گیری) مقدار crosstalk را بررسی کنید و مطمئن شوید که حداقل ممکن است. حال بر روی دکمه ی Calibrate کلیک کنید. چند ثانیه صبر کنید تا عملیات به اتمام برسد. در نهایت یک سری اطلاعات در پایین نمایش داده می شود که هر چقدر اختلاف بین مقادیر Near to Far و Far to Near بیشتر باشد سنسور شما با دقت بیشتری کالیبره شده است.

ALS Test یا تست حسگر روشنایی محیط:

ALS مخفف سه واژه ی Ambient Light Sensor به معنی سنسور نور محیط می باشد. در بعضی از گوشی ها از این سنسور به جای سنسور مجاورت نیز استفاده می شود که البته اکثر گوشی ها هر دو این سنسور ها را دارا می باشند. گوشی هایی که فاقد سنسور روشنایی هستند، در قسمت تنظیمات مربوط به روشنایی و صفحه نمایش (در سری لومیا به نام brightness)، نمی توان روشنایی صفحه نمایش را بر روی خودکار (اتوماتیک) قرار داد.

برای انجام این تست بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده ALS Test را انتخاب کنید. سپس بر روی Start کلیک کنید. هر چه مقدار lux (لوکس: واحد روشنایی) کمتر باشد یعنی نور دریافتی توسط سنور کم است (در جای تاریکی قرار دارد) و بالعکس. اگر کف دست خود را بر روی این سنسور بگذارید باید مقدار آن 2 شود و اگر گوشی را در جای روشنی مثلا در نور افتاب بگذارید باید مقدار آن به حداکثر ممکن برسد. در پایان تست بر روی stop کلیک کنید.

ALS Calibration یا کالیبره کردن سنسور روشنایی:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده ALS Test را انتخاب کنید. بر طبق گفته های خود نرم افزار باید به صورت زیر عمل کرد که برای اکثر کاربران اینکار انجام پذیر نمی باشد:

1: لطفا مطمئن شوید که دو گوشی مشابه (مدل یکسان) به کامپیوتر متصل شده اند.

2: هر دو گوشی باید در حالت تست (test mode) قرار گرفته باشند.

3: لطفا هر دو گوشی را در کنار یکدیگر در روشنایی یکسان قرار دهید.

بعد از محیا کردن شرایط بالا Reference phone را تنظیم کنید و بر روی calibrate کلیک کنید.

Charging Test یا تست شارژ شدن گوشی:

بر روی گزینه Test کلیک کرده و از منوی ظاهر شده Charging Test را انتخاب کنید. بسته به نوع شارژ شدن گوشی، یکی از حالات Wireless (بی سیم) یا USB را انتخاب کنید. سپس بر روی start کلیک کنید. اگر که در پایان نتایج تست با عبارت Passed مواجه شدید یعنی مشکلی وجود ندارد.

در پایان کار جهت باز گرداندن گوشی از حالت تست به حالت عادی، در بالا سمت چپ جایی که عکس مدل گوشی شما نشان داده شده، زیر آن عبارت Product mode را به Normal تغییر دهید و سپس صبر کنید تا پنجره ی Set Product Mode ناپدید و گوشی بوت شده و بالا بیاید. حالا همه تست ها به پایان رسید اگر در همه ی این موارد گوشی شما سربلند بیرون آمد گوشی سالم است.

به روز رسانی

به هنگام رفتن به حالت test mode، عده ای از کاربران که اکثرا دارندگان گوشی نوکیا لومیا 930 بودند گزارش دادند که با خطای Cannot Locate Proper test mode Package For RM-xxxx مواجه شده اند. برای رفع این خطا، کافیست فایل زیر که حجمی کمتر از یک کیلوبایت دارد را دانلود کرده و آن را از حالت Zip خارج کنید.

جهت دانلود فایل کلیک کنید

سپس فایل استخراج شده را در مسیر C:\Program Files (x86)\Nokia\Nokia Care Suite\Product Support Tool For Store 5 کپی کرده و با فایل اصلی جایگزین کنید.

با انجام این کار شما قادر خواهید بود به صورت آنلاین در نرم افزار Join کنید (وارد شوید). نرم افزار را اجرا کرده و سپس به جای کلیک بر روی Work Offline، باید از منوی کشویی Sign in to، یوزر (کاربر)ِ winphone.ir را انتخاب کرده و بر روی Sign in کلیک کنید. (مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید).
حال گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید و پس از شناسایی توسط نرم افزار، گوشی را به حالت test mode ببرید. پس از نمایش پیغام Switching to test mode، پیغام …Downloading test image, please wait نمایش داده می شود حالا باید صبر کنید تا حجمی در حدود 330 مگابایت دانلود شود.
پس از دانلود، شما قادر خواهید بود مانند سایر لومیا ها به تست و آزمون های مختلف بر روی لومیای خود بپردازید.

در پایان امیدواریم که این آموزش مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد. لطفا نظرات خود را درباره این آموزش با ما در میان بگذارید.

تهیه شده در وینفون

منبع : وینفون
1008 پست
عرفان مرادی
دبیر بخش آموزش وینفون، علاقه‌مند به سرویس‌های شرکت مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
white beard
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

سینا سعادت:حاضری با هم مسابقه بدیم؟من میخوام فعالیت خودم رو تو بخش پرسش و پاسخ شروع کنم،اگه حاضری بزن قدش ،اگه هم نه که هیچی!راستی من تو بخش معرفی بازی و برنامه هم رقیب میطلبم،کسی نیست؟
اگه بچه دیگه ای هست و حاضره بگه یا علی،فقط مسابقه صلح امیز و پاک.
دیوان؟ ابوالفضل؟ارسطو؟به بقیه بچهای معروف
ما هم هنوز زنده هستیم
خخخ

  Amirdz
  پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

  white beard:
  سینا سعادت:حاضری با هم مسابقه بدیم؟من میخوام فعالیت خودم رو تو بخش پرسش و پاسخ شروع کنم،اگه حاضری بزن قدش ،اگه هم نه که هیچی!راستی من تو بخش معرفی بازی و برنامه هم رقیب میطلبم،کسی نیست؟
  اگه بچه دیگه ای هست و حاضره بگه یا علی،فقط مسابقه صلح امیز و پاک.
  دیوان؟ ابوالفضل؟ارسطو؟به بقیه بچهای معروف
  ما هم هنوز زنده هستیم
  خخخ

  الو سلام.ببخشید ما یه نفر تو ویندوزفون داریم بیان ببرینش.

   white beard
   پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

   ویندوزفون؟
   باو باید بگی سایت وینفون نه تو ویندوزفون
   به تازگی حدود۲۰تا بازی و برنامه ارسال کردم برای سایت
   اگه تو هم باژی یا برنامه داری ارسال کنم
   ببینم چند تا هستی
   خخخ

    Amirdz
    پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

    white beard:
    ویندوزفون؟
    باو باید بگی سایت وینفون نه تو ویندوزفون
    به تازگی حدود۲۰تا بازی و برنامه ارسال کردم برای سایت
    اگه تو هم باژی یا برنامه داری ارسال کنم
    ببینم چند تا هستی
    خخخ

    من حرفی ندارم 😐

    hojjat
    پاسخ دهید یکشنبه 6 اردیبهشت 1394

    lotfan bazi clash of clanso bezarin.kheyli gashtam.mamnoon.

  حمید هستم
  پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

  دوستان دقت کردین توی دنیم مشکل limit شدن وای فای و no internet acsess رفع شده؟ خدایی واسه من که خیلی رو مخ بود.

   مهدی اخلاقی
   پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

   حمید هستم:
   دوستان دقت کردین توی دنیم مشکل limit شدن وای فای و no internet acsess رفع شده؟ خدایی واسه من که خیلی رو مخ بود.

   تو هم این مشکل رو داشتی فکر کردم گوشی من مشکل داره لومیا 920

   عباس
   پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

   من که هنوز دریافت نکردم‎):‎

   سیاوش
   پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

   دیگه لیمیت نمیزنه ولی همون حالت که بوده هست
   دیر کانکت میشه هر چند وقت اینترنت در حالی که وصله هیچ سایتی رو باز نمیکنه و باید وای فای رو قطع و وصل کنی دقیقا مث حالت لیمیت ینی فقط ماسمالیش کردن

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

  white beard:
  سینا سعادت:حاضری با هم مسابقه بدیم؟من میخوام فعالیت خودم رو تو بخش پرسش و پاسخ شروع کنم،اگه حاضری بزن قدش ،اگه هم نه که هیچی!راستی من تو بخش معرفی بازی و برنامه هم رقیب میطلبم،کسی نیست؟
  اگه بچه دیگه ای هست و حاضره بگه یا علی،فقط مسابقه صلح امیز و پاک.
  دیوان؟ ابوالفضل؟ارسطو؟به بقیه بچهای معروف
  ما هم هنوز زنده هستیم
  خخخ

  راستش من 24 ساعت نمی تونم تو سایت فعالیت کنم بخاطر دانشگاه و اینا.عید نوروزم که همش خونه تکونیه و مهمونی و سفر و اینجور چیزاس :D.حالا تو فعالیتت رو شروع کن بقیه بچه ها هم وقتی دیدن اینقدر با جنب و جوشی میان کمکت 🙂
  شاید خودمم هر از گاهی بیام یه سر 😀

داود
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

برای لومیا 735 نمیشه استفاده کرد ؟!!!!

Amirdz
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

اقا مرادی اگه گوشیم خراب بشه من از چشم تو میبینم،گفته باشم …میام اونجا خفت میکنم. 🙂

اكبر
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

بسيار عالي . در اولين فرصت يه امتحانش مي كنم . ممنون

PBTECo
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

بسیار خوب، جالبه lumia 830 تو لیست وجود نداره!!!

  hossein
  پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

  1320 هم تو لیست نیست ولی من همین الان تست کردم خیلی خوب و بدون مشکل جواب داد.

  Quf
  پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

  لومیا۸۳۰ هم تولیست هست.rm-984 ته لیست هست

محمدرضا
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

یهو گوشی خاموش شد و موقع روشن شدن پیام unable to find a bootable optin.peres any key to shut don میده لطفا کمک کنید چیکار کنم و خواستم رامش و عوض کنم تو برنامه nokia care suite حالت فلش مد نشون میده نه نرمال و تست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

  محمدرضا:
  یهو گوشی خاموش شد و موقع روشن شدن پیام unable to find a bootable optin.peres any key to shut don میده لطفا کمک کنید چیکار کنم و خواستم رامش و عوض کنم تو برنامه nokia care suite حالت فلش مد نشون میده نه نرمال و تست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  من قبلا توی همین حالت فلش مود هم گوشیم رو فلش کردم.دوباره مراحل فلش کردن رو تست کنید نشد ببر واست با باکس فلشش بزنن.

ahmad
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

سلام کسی میدونه چجوری از ایمیل های این سایت unsubscribe کنم؟

  ahmad
  پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

  ahmad:
  سلام کسی میدونه چجوری از ایمیل های این سایت unsubscribe کنم؟

  پیداش کردم :))

sub zero
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

من قبلا امتحانش كردم.ولي از وقتي دنيم گرفتم دیگه جواب نمیده

erfan
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

baraye man lumia 1520 RM-937 hast vali mizanam mige poshtibani nemikone

مجید
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

سلام
برای تست cpu گوشی از چه نرم افزاری باید استفاده کرد ؟؟؟

اكبر
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

فقط تست ميكنه كه باتري شار‍ژ ميشه يا نه ، يا كلا وضعيت سلامت باتري رو هم مشخص ميكنه ؟

efe
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

salam,sharmande ke soalamo inja miporsam…
lumia1520 daram,chand vaghtie ke extras+info ro update nemikoneo tu setting bekhatere inke vasate update shodanesh ghat shode,bazesh nemikone,chetori extras+info ro update konam pas?
zemnan be denim update kardam,hanuz apps cornero hey cortanaro nadaram,tabieiye?e

ایمان
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

اقا تو متن 1320 نبود من تست کردم شد رام ایتالیا دنیم

اشکان بوشهری
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

سلام دوستان من میخام لومیا 930 بگیرم …اینجا جنوب بهم گفتن اخرش برام میاره 1میلیون و 150 هزارتومن به نظر شما اینقد ارزون هست مشکلی نداره ؟البته 1 میلیون و 200 تومن هم هست ولی خوب کلا ارزونه گوشی اینجا …
930 فقط ساخت چین تو بازار هست ؟ یا کشور دیگه ایی هم میزنه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید که گوشی که میخام بگیرم چجوری تست کنم
48 ساعت هم مهلت تست داره

  رضا مهدویان
  پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

  اشکان بوشهری:
  سلام دوستان من میخام لومیا ۹۳۰ بگیرم …اینجا جنوب بهم گفتن اخرش برام میاره ۱میلیون و ۱۵۰ هزارتومن به نظر شما اینقد ارزون هست مشکلی نداره ؟البته ۱ میلیون و ۲۰۰ تومن هم هست ولی خوب کلا ارزونه گوشی اینجا …
  ۹۳۰ فقط ساخت چین تو بازار هست ؟ یا کشور دیگه ایی هم میزنه ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید که گوشی که میخام بگیرم چجوری تست کنم
  ۴۸ ساعت هم مهلت تست داره

  سلام
  والا من 1 و 300 هم قیمت دارم. اینی که شما میگی قیمت خیلی پایین و مناسبه.
  همه چینن. به قول بچه ها گفتنی بری بنز بخری نوشته چین D:
  حتماً این 3 مورد رو تست کن چون خیلی مهمه:
  خوب تست کن. مخصوصاً اتصال پنل صفحه نمایش به بدنه. سری اول 930 اکثراً مشکل داشتن و پنل صفحه نمایش در گوشی ها یه کم از شاسی بدنه فاصله داشت.
  مورد بعدی اینکه تاچ رو خوب تست کن. ببین که در گوشه ها خوب کار میکنه یا نه.
  مورد سوم سنسور مکامله که سری اول خیلی خیلی مشکلش زیاد بود. موقع تماس وقتی گوشی رو میذاری کنار گوش صفحه سیاه میشه و عادیه. ولی وقتی فاصله میدی از گوش اصولا باید صفحه نمایش روشن بشه ولی روی 930 هایی که مشکل سنسور دارن بعضی وقتا خوب عمل نمیکنه. یکی در میون عمل میکنه. اینو مورد رو چند بار تست کن تا مطمئن بشی.

   اشکان بوشهری
   پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

   رضا مهدویان: سلام
   والا من ۱ و ۳۰۰ هم قیمت دارم. اینی که شما میگی قیمت خیلی پایین و مناسبه.
   همه چینن. به قول بچه ها گفتنی بری بنز بخری نوشته چین D:
   حتماً این ۳ مورد رو تست کن چون خیلی مهمه:
   خوب تست کن. مخصوصاً اتصال پنل صفحه نمایش به بدنه. سری اول ۹۳۰ اکثراً مشکل داشتن و پنل صفحه نمایش در گوشی ها یه کم از شاسی بدنه فاصله داشت.
   مورد بعدی اینکه تاچ رو خوب تست کن. ببین که در گوشه ها خوب کار میکنه یا نه.
   مورد سوم سنسور مکامله که سری اول خیلی خیلی مشکلش زیاد بود. موقع تماس وقتی گوشی رو میذاری کنار گوش صفحه سیاه میشه و عادیه. ولی وقتی فاصله میدی از گوش اصولا باید صفحه نمایش روشن بشه ولی روی ۹۳۰ هایی که مشکل سنسور دارن بعضی وقتا خوب عمل نمیکنه. یکی در میون عمل میکنه. اینو مورد رو چند بار تست کن تا مطمئن بشی.

   ممنون رفیق
   بعد رنگ چقدر مهمه تو این لومیا 930 ؟؟سفید رو از نزدیک ددیم خیلی نا بود
   مشکییش چطوره ؟ البته تو بقیه مارکها مشکی پیشم زشته
   نارنجی هم دوستم تو بوشهر برام پیدا کرده بود ؟ نارنجی چطوره ؟

    رضا مهدویان
    پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

    اشکان بوشهری: ممنون رفیق
    بعد رنگ چقدر مهمه تو این لومیا ۹۳۰ ؟؟سفید رو از نزدیک ددیم خیلی نا بود
    مشکییش چطوره ؟ البته تو بقیه مارکها مشکی پیشم زشته
    نارنجی هم دوستم تو بوشهر برام پیدا کرده بود ؟ نارنجی چطوره ؟

    به هیچ وجه دنبال رنگ مشکی نرو. من قبلاً 930 مشکی داشتم و الان 1520 سفید دارم.
    رنگ مشکی 930 خیلی ساییده میشه و به مرور کیفیتشو از دست میده. ولی یک از دوستام رنگ سفید 930 داشت. لامصب خیلی نازه. نارنجی هم خیلی باحاله.
    اگه میخوای بگیری یا سفید بگیر یا نارنجی

ایمان
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

سلام ب همه….. یسوال داشتم..من 630دارم…..میخواستم بدونم این اپدیت دنیم کی براش میاد،؟؟؟؟خسته شدم بس ک منتظر موندم……………..

  mostafa
  پاسخ دهید چهارشنبه 27 اسفند 1393

  ابدیت دنیم برا۶۳۰یک ماه هست امده ،رامت برا کجاس ؟یه چک بکن تو بروز رسان گوشیت

مسعود
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

سلام
من تازه به جمع ویندوز فونی ها پیوستم . چطور میشه فهمید الان به دنیم آپدیت شدم ؟
یه آپدیت اومد نصب کردم نمیدونم چی بود . ممنون میشم راهنمایی کنید

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

  مسعود:
  سلام
  من تازه به جمع ویندوز فونی ها پیوستم . چطور میشه فهمید الان به دنیم آپدیت شدم ؟
  یه آپدیت اومد نصب کردم نمیدونم چی بود . ممنون میشم راهنمایی کنید

  برو تو بخش تنظیمات قسمت extras + info ببین نوشته Denim یا نه اگه نوشته که دنیمه اگه هم ننوشته که …

Sina
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

دوستان گوشی های 830 و 730 و 735 و 535 و … چون جدید اومدن فعلا توسط برنامه ساپورت نمیشه.باید مایکروسافت اپدیت جدید این نرم افزار رو بده بیرون و به لیست گوشی های پشتیبانی شده اضافه کنه.از مایکروسافت بخواین اینکارو انجام بده.

عباس
پاسخ دهید سه شنبه 26 اسفند 1393

اقا دم شما گرم بابت زحمات خیلی عالی بود

محمود دهقان
پاسخ دهید چهارشنبه 27 اسفند 1393

من امتحان کردم
میگه که تو پکیج وجود نداره
1520
چرا؟

محمود دهقان
پاسخ دهید چهارشنبه 27 اسفند 1393

(در صورتی که گوشی شما به درستی توسط برنامه شناسایی نشده باشد این قسمت غیرفعال است):

این یعنی چی ؟
برای من فعال نمیشه 1520

آرش
پاسخ دهید چهارشنبه 27 اسفند 1393

من 1520 دارم به نظرم دوربینش اونقدری که میگن خوب نیست،تست واسه دوربین نداره؟چجوری مطمئن بشم سالمه؟

  Sina
  پاسخ دهید پنجشنبه 28 اسفند 1393

  آرش:
  من ۱۵۲۰ دارم به نظرم دوربینش اونقدری که میگن خوب نیست،تست واسه دوربین نداره؟چجوری مطمئن بشم سالمه؟

  راهی نیست.خودت به صورت دستی با سایر برندا و همرده هات مقایسه کن ببین چطوریاس

ali77
پاسخ دهید چهارشنبه 27 اسفند 1393

من لومیا ۵۲۰ دارم خیلی وقته آپ دونیم نیومده فقط آپ برنامه های استور میاد رامم هم برا خاورمیانه هست کلافه کرده منو چ کنم ؟

محسن
پاسخ دهید پنجشنبه 28 اسفند 1393

سلام. برنامه رو اجرا کردم اما همچین اروری میده:
cannot locate proper test mode package for RM-937

  Sina
  پاسخ دهید پنجشنبه 28 اسفند 1393

  محسن:
  سلام.برنامه رو اجرا کردم اما همچین اروری میده:
  cannot locate proper test mode package for RM-937

  من خودم یه 520 دارم و یه 930 که تازه گرفتن.واسه 520 راحت به محیط تست مد میره ولی 930 همون اروری که تو میگی رو میده نمیدونم چرا.
  الان rm-937 که گفتی مربوط به 1520 هس.بقه دوستان که با 1520 امتحان کردن درست بوده.ولی نمیدونم چرا واسه من و تو این ارور رو میده هر دو گوشی (930 و 1520) هم که تو لیست پشتیبانی هست !!!

   محسن
   پاسخ دهید پنجشنبه 28 اسفند 1393

   قبلا تست کرده بودم و جواب میداد. این دفعه روی یه 1520 دیگه تست کردم که ارور داد!

Sina
پاسخ دهید پنجشنبه 28 اسفند 1393

دوستانی که با ارور cannot locate proper test mode package مواجه میشند :
این ارور واسه بعضی از گوشی هایی هست که به آپدیت 8.1 دنیم مجهز شدند نمایش داده میشه و متاسفانه هیچ راه حلی هم نداره

  Sina
  پاسخ دهید پنجشنبه 28 اسفند 1393

  Sina:
  دوستانی که با ارور cannot locate proper test mode packageمواجه میشند :
  این ارور واسه بعضی از گوشی هایی هست که به آپدیت ۸.۱ دنیم مجهز شدند نمایش داده میشه و متاسفانه هیچ راه حلی هم نداره

  مگه اینکه مایکروسافت دست به کار شه و این نرم افزار رو بروز کنه.

mohammad
پاسخ دهید پنجشنبه 28 اسفند 1393

سلام دوستان من لومیا ۱۵۲۰ رام قزاقستان دارم اما این برنامه برای من تو استور وجود نداره…چیکار کنم؟

  Sina
  پاسخ دهید پنجشنبه 28 اسفند 1393

  mohammad:
  سلام دوستان من لومیا ۱۵۲۰ رام قزاقستان دارم اما این برنامه برای من تو استور وجود نداره…چیکار کنم؟

  محمد جان اصلا نیازی نیست که برنامه اضافی روی گوشیتون نصب کنید.فقط نرم افزار nokia care suite رو از لینک قرار داده شده دانلود و روی کامپیوترتون نصب کنید نه روی گوشی.
  شما درست متوجه نشدید.آموزش رو مجددا مطالعه فرمایید.

ادیب
پاسخ دهید دوشنبه 10 فروردین 1394

برای من موقع تست کردن این ارور رو میده
cannot locate proper test mode package for RM-1045(FROM 0 AVAILABLE

mmm
پاسخ دهید چهارشنبه 12 فروردین 1394

سلام.520من هنوزبراش اپدیت بلکم نیومده چه برسه به دنیم.رامم مال امارات بایدچیکارکنم؟

  Sina
  پاسخ دهید دوشنبه 24 فروردین 1394

  mmm:
  سلام.۵۲۰من هنوزبراش اپدیت بلکم نیومده چه برسه به دنیم.رامم مال امارات بایدچیکارکنم؟

  فلش بزن گوشیتو به یه رام اروپایی مثل ایتالیا یا فرانسه . آموزش مو به موش تو سایت موجوده

سعید فهیمی
پاسخ دهید پنجشنبه 13 فروردین 1394

جواب نمیده…..من روی لومیا 930 تست کردم میگه RM-1045 رو پشتیبانی نمیکنه .چیکار کنم؟

  Sina
  پاسخ دهید شنبه 15 فروردین 1394

  سعید فهیمی:
  جواب نمیده…..من روی لومیا ۹۳۰ تست کردم میگه RM-1045 رو پشتیبانی نمیکنه .چیکار کنم؟

  ظاهرا روی 930 جواب نمیده بعد از آپدیت به دنیم.راهی نیس.باس منتظر آپدیت جدید این نرم افزار باشیم

pesareshoja
پاسخ دهید دوشنبه 17 فروردین 1394

سلام . واسه اینکه روی گوشی های لومیا 1520 درست شه که ارور پکیج میده نرم افزار windows phone recovery tool نصب کنید بعد گوشی رو وصل کنید ی آپدیت میاد آپدیت کنید بعد میشه تست کنید گوشیتونو

amirali
پاسخ دهید جمعه 21 فروردین 1394

سلام خسته نباشید من گوشیم لومیا 530 ـــــه
الان یهویی بعد از یه مدت وای فایش شروع کرد به گفتن Cannot Conect
بعد من هارد ریستش کردم از طریق همین سایت
بعد از فلش و بالا امدن دوباره همینجوری بود موقع تنظیمات اولیه
بعد که تنظیمات رد شد و گوشی بالا امد رفتم تو تنظیمات و میگه
“اکنون نمی توانید این کار را انجام دهید
کمی بعد دوباره امتحان کنید . اگر مشکل ادامه داشت ,تلفن خود را بازنشانی کنید و دوباره امتحان کنید ”
و کلا به وای فای وصل نمیشه لطفا کمکم کنید خیلی ضروریه این وای فای برای من همه چیز گوشی درسته حتی بعد از این پیغام هم چند بار ریست کردم ولی همچنان اینجوریه
با تشکر

  Sina
  پاسخ دهید دوشنبه 24 فروردین 1394

  amirali:
  سلام خسته نباشید من گوشیم لومیا ۵۳۰ ـــــه
  الان یهویی بعد از یه مدت وای فایش شروع کرد به گفتن Cannot Conect
  بعد من هارد ریستش کردم از طریق همین سایت
  بعد از فلش و بالا امدن دوباره همینجوری بود موقع تنظیمات اولیه
  بعد که تنظیمات رد شد و گوشی بالا امد رفتم تو تنظیمات و میگه
  “اکنون نمی توانید این کار را انجام دهید
  کمی بعد دوباره امتحان کنید . اگر مشکل ادامه داشت ,تلفن خود را بازنشانی کنید و دوباره امتحان کنید ”
  و کلا به وای فای وصل نمیشه لطفا کمکم کنید خیلی ضروریه این وای فای برای من همه چیز گوشی درسته حتی بعد از این پیغام هم چند بار ریست کردم ولی همچنان اینجوریه
  با تشکر

  سیستم عامل گوشیتون ویندو 10 پیش نمایشه ؟ یا نسخه رسمی ویندوز 8.1 ؟ امتحان کن ببین میتونی به بقیه وای فای ها وصل شی ؟ مثلا وای فای خونه دوستتون یا محیط بیرون.
  هارد ریست همونیه که گوشی ریستارت میشه و قسمت چرخ دنده ها میاد و یه چیز سفید بعد از چند دقیقه پر میشهو تمام اطلاعات گوشی پاک میشه و با فلش کردن فرق داره
  آموزش فلش کردن گوشی :
  http://winphone.ir/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%88%DA%A9%DB%8C%D8%A7-%D9%84%D9%88%D9%85%DB%8C%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D9%81%D9%84/

مهدی
پاسخ دهید جمعه 28 فروردین 1394

با سلام
این برنامه گوشی من رو نمیشناسه چکار باید انجام بدم؟؟؟
گوشی من لومیا 1020 رام 875.

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

  مطمن شید که گوشیتون به کامپیوتر متصله و قادر به دیدن اطلاعات درون مموری کارت خود هستید سپس دوباره تلاش نمایید

  مهدی:
  با سلام
  این برنامه گوشی من رو نمیشناسه چکار باید انجام بدم؟؟؟
  گوشی من لومیا ۱۰۲۰ رام ۸۷۵.

   HassaN520
   پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

   Sina:
   مطمن شید که گوشیتون به کامپیوتر متصله و قادر به دیدن اطلاعات درون مموری کارت خود هستید سپس دوباره تلاش نمایید

   بعضی ها بر روی موبایلشون رمز گذاشتن پس هنگام اتصال به کامپیوتر حتما قفل گوشی رو باز کنید که کامپیوتر گوشی رو شناسایی کنه

   مهدی
   پاسخ دهید چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

   من هر کاری کردم نشد امکان داره که نمایندگی اینکارو کرده باشه؟؟
   گوشی وصله به کامپیوتر اما تو برنامه شناسایی نمیشه.

amirdz
پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

عاغا رام ۹۹۶نداره،،پس چرا الکی میگین ۱۳۲۰پشتی بانی میکنه.باید بگین برخی از رام های گوشی۱۳۲۰پشتی بانی میشه..لطفا …

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

  چرا عزیز داره. مجددا لیست رو نگاه کنید. Rm-996 هم پشتیبانی میشه

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

  amirdz:
  عاغا رام ۹۹۶نداره،،پس چرا الکی میگین ۱۳۲۰پشتی بانی میکنه.باید بگین برخی از رام های گوشی۱۳۲۰پشتی بانی میشه..لطفا …

  دوست عزیز عکس زیر رو ببینید :
  http://8pic.ir/images/gcr77nh2mxzemv3prw1r.jpg
  مشاهده می کنید که . از rm-994 , rm-995 , rm-996 پشتیبانی می کنه.
  حتی توی عکس قرار داده در اول متن هم نوشته !! 1320 مگه غیر از این rm ها rm دیگه ای هم داره ؟!

100jad
پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

یا ابرفض از همونی که میترسیدم سرم اومد…فلش گوشیم خرابه اونم سخت افزاری…:|
camera felash test
camera felash strobe test
این دوتا رو ضربدر زده چکار کنم حالا 🙁
نمایندگی نوکیا رو چجوری پیدا کنم؟

siavash
پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

سلام آیا روی 535 جواب میدهد؟

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

  siavash:
  سلام آیا روی ۵۳۵ جواب میدهد؟

  نه متاسفانه ولی شما یه امتحانی بکنید به این صورت که :
  در حالت آنلاین بودن نرم افزار توی بروزرسانی توضیح داده شده گوشیتو به نرم افزار متصل کن شاید یه چیزی دانلود کرد و گوشیتو شناخت

hamidreza-nk
پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

اقا برای گوشی های مایکروسافت برنامه پیسی سویت نیمده ؟

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

  hamidreza-nk:
  اقا برای گوشی های مایکروسافت برنامه پیسی سویت نیمده ؟

  نه متاسفانه ولی شما یه امتحانی بکنید به این صورت که :
  در حالت آنلاین بودن نرم افزار توی بروزرسانی توضیح داده شده گوشیتو به نرم افزار متصل کن شاید یه چیزی دانلود کرد و گوشیتو شناخت

امیر حافظی
پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

گوشی لومیا 1520 من مشکل دیجیتایزر داره. کسی می تونه کمک کنه؟ تماس شبح پیدا کرده. خودش سوآیپ می کنه، خودش برنامه باز می کنه. راه حلی هست؟؟؟؟

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 1 اردیبهشت 1394

  امیر حافظی:
  گوشی لومیا ۱۵۲۰ من مشکل دیجیتایزر داره. کسی می تونه کمک کنه؟ تماس شبح پیدا کرده. خودش سوآیپ می کنه، خودش برنامه باز می کنه. راه حلی هست؟؟؟؟

  قبلا تاچ گوشیت رو عوض کردی ؟ یا تاچ اورجینال خود گوشیته ؟ با دست خیس زیاد باش کردی ؟ یه وقت ضرب نخورده ؟

ali
پاسخ دهید چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

متاسفانه همچنان مشکل در لومیا 1520 پابرجاست و همچنان ارور وجود داره

سعید
پاسخ دهید چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

کاملا سالمه 1020 مالزی

مهدی
پاسخ دهید چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

سلام
شما هم با تغییر نور شدید نمایشگر هنگام کار برخوردین؟؟
مخصوصا تو چک کردن اینستا و وایبر دیده میشه چکار باید انجام بدم تا درست شه؟

  Sina
  پاسخ دهید چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394

  مهدی:
  سلام
  شما هم با تغییر نور شدید نمایشگر هنگام کار برخوردین؟؟
  مخصوصا تو چک کردن اینستا و وایبر دیده میشه چکار باید انجام بدم تا درست شه؟

  راسش من تا حالا همچین چیزی نشندیم و نه دیدم.دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایش کنه.
  با این نرم افزاره تست کردی گوشیو ؟ گوشی رو سالم تشخیص داد ؟ self test رو میگم

mamad
پاسخ دهید جمعه 4 اردیبهشت 1394

سلام من 1520 دارم. بعضی وقتا سنسور تماس گوشی خوب عمل نمیکنه. یعنی وقتی تماس میگیرم صفحه خاموش میشه بدون اینکه گوشی رو به چیزی نزدیک کرده باشم. باید چند بار کلید پاور رو بزنم تا صفحه گوشی روشن بشه. تورو خدا کمکم کنید. مشکل از کجاست.
09398997813

بهروز
پاسخ دهید پنجشنبه 10 اردیبهشت 1394

سلام
دوست عزیز , روشی برای سالم بودن باتری وجود داره ؟؟ چطوری بفهمیم باتری گوشیمون سالمه ؟؟
لطفا توضیح بدید ….

armin
پاسخ دهید جمعه 18 اردیبهشت 1394

بچه هاااا خوااهش میکنم کمک کنید
دوربین گوشیم بالا نمیاد
هر نرم افزاری هم ک مربوط ب دوربینه..تا بازش میکنم میاد بیرون ازش…
قبلا هم فلاش گوشی بعضی وقتا روشن نمیشد…بعد فلاش رو با یکم فشار ئوباره روشن میشد…
یعنی الان دوربینم خراب شده و مشکل سخت افزاری داره؟؟ باید چیکار کنم؟؟کجا میتونه واسم درستش کنه صد در صد..اصن چون سخت افزاریه قابل حل و درست شدن هست یا خیر؟؟
ممنون پیشاپیش از جواب و راهنماییتون…

قاسم
پاسخ دهید جمعه 18 اردیبهشت 1394

با سلام
من يه گوشي لوميا 1520 كاركرده گرفتم از يكي كه يه روز قبل به وينفون 10 اپديت شده
ولي موقع مكالمه صداي من منتقل نميشه… صداي اون طرف مياد ولي صداي من نميره
امكان داره از اپديت به وينفون 10 باشه؟
لطفا كمك كنيد

قاسم
پاسخ دهید شنبه 19 اردیبهشت 1394

در ضمن گوشي رو از 100 درصد باتري كشيدم از برق. در عرض يه ساعت شد 20 درصد . پشت گوشي هم داغه بدون اينكه نرم افزاري فعال باشه
اين مشكلم از همون نسخه پيش نمايشه يا نه؟
توروخدا يكي راهنمايي كنه … ميخوام گوشيو تيكه تيكه كنم از حرص

وحید
پاسخ دهید پنجشنبه 24 اردیبهشت 1394

عصبانی نشو منم 1520 رو به ویندوز 10 آپدیت کردم گوشیم نابود شد با نرم افزار رکاوری که این سایت هم معرفی کرده به همون نسخه 8.1 برگردون .من که عمرا به نسخه 10 آپدیتش کنم .فقط حواست باشه همه عکسا و فیلما و آهنگا همه چیز پاک میشه یه بک اپ بگیر d: البته کسی به من نگفت من داغون شدم آقاااا (((:
در مورد تست سلامت فکر کنم نرم افزار hardware tests تا اندازه ایی کار همه رو راه میندازه این قدر هم دردسر ندارهD:

محمد
پاسخ دهید جمعه 25 اردیبهشت 1394

سلام ایا روی لومیا 535 مایکرو هم جواب میده خیلی لازم دارم ا

  وحید
  پاسخ دهید شنبه 26 اردیبهشت 1394

  محمد:
  سلام ایا روی لومیا ۵۳۵ مایکرو هم جواب میده خیلی لازم دارم ا

  محمد:
  سلام ایا روی لومیا ۵۳۵ مایکرو هم جواب میده خیلی لازم دارم ا

  خب دانلود کن از استور و تست کن امتحانش عیبی نداره دوست عزیز

سینا
پاسخ دهید سه شنبه 12 خرداد 1394

سلام
ببخشید،رم من RM-937 هست که تو این لیست گفته پشتیبانی میشه.اما وقتی تو نرم افزار روی دکمه تست کلیک میکنم میگه not support!!!!!!باید چیکار کنم؟؟روش دیگه ای برا تست گوشی و باطری نیست؟؟

سینا
پاسخ دهید چهارشنبه 13 خرداد 1394

از جوابتون ممنونم…

hossein13502002
پاسخ دهید شنبه 23 خرداد 1394

سلام دوستان.
متاسفانه گوشیهای نوکیا با این همه استقبال ازشون مشکلات خودشونو دارن.من گوشی لومیا 630 و برادرم لومیا 1520 داریم.مال من بعد 10 روز و مال گوشی داداشم بعد چند ماه اسپیکر هندست(قسمتی که باهاش شنود مکالمات داریم نه Loud Speaker) از کار افتاد و الان توی تماسهای تلفنی مشکل داریم.من با همین برنامه مال خودمو تست کردم و متاسفانه صدایی از گوشی درنمیاد.توی سایت مایکروسافت حداقل سه تا تاپیک پیدا کردم در همین عنوان که اونور آبیها هم مشکلاتی اینچنینی دارند و جالب اینکه همه از دست نوکیا شاکی بودند که چرا پاسخگویی نداره در این مورد که البته نوکیا جوابی بهشون نداده.آیا کسی میدونه مشکل از چیه؟راه حلی؟درمانی؟
متشکرم ازتون

bahareh69
پاسخ دهید دوشنبه 19 بهمن 1394

سلام
۷۳۵ تو لیست نیست. ساپورت میکنه؟

امین
پاسخ دهید جمعه 26 خرداد 1396

سلام.من لومیا۱۵۲۰ دارم و مشکل صدا تو میگروفن.صدای طرف مقابل میاد ولی صدای من قابل انتقال نیست.خاهشااگه کسی راه حلی سراغ داره ممنون میشم کمکم کنه.باتشکر

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,