remove-uninstall-cropped

همان طور که می دانید یکی از نکات مثبت در ویندوز ۱۰ افزایش سرعت و راحتی امور است. یکی از این موارد وجود گزینه ی Uninstall است که به واسطه آن کاربران قادر اند به سرعت اپلیکیشن مورد نظر خود را از روی سیستم حذف کنند. اما اگر به هر دلیلی می خواهید از نمایش این گزینه در منوی استارت جلوگیری کنید در ادامه با ما در وینفون همراه باشید. 

برای حذف گزینه ی Uninstall از منوی استارت می بایست تغییراتی را در رجیستری ویندوز ۱۰ سیستم خود اعمال کنید. توجه کنید که عواقب هرگونه مشکل در سیستم به عهده کاربر می باشد. برای شروع با فشردن کلید های ترکیبی Windows + R وارد ابزار Run شده و عبارت regedit را تایپ کنید. سپس بر روی OK کلیک کنید تا وارد فضای رجیستری ویندوز شوید. حال در سمت چپ صفحه به آدرس زیر بروید.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows
remove-unistall-1

حال بر روی پوشه ویندوز کلیک راست نموده و پوشه جدیدی به نام Explorer ایجاد کنید. سپس به پوشه جدید رفته و کلید جدید (DWORD (32-bit با نام NoUninstallFromStart ایجاد کنید و مقدار آن را یک قرار دهید.

remove-unistall-3

پس از اتمام کار سیستم خود را Restart کنید تا تغییرات انجام شوند. در صورت دلخواه و عدم آشنایی با تغییر در رجیستری می توانید از طریق این فایل گزینه ی Uninstall را از منوی استارت حذف کنید.

منبع :

HOWTOGEEK

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,