در کل سه نوع فست تراول در Red Dead Redemption 2 داریم که هر یک به شیوه‌ای متفاوت عمل می‌کنند. قسمت سوم از راهنمای بازی را به نحوه باز کردن فست تراول و اینکه چگونه پیشرفت خود را به صورت دستی ذخیره کنید، اختصاص داده‌ایم. با من و وینفون همراه باشید.

فست تراول

اولین بخش از این راهنما به شما آموزش خواهد داد که چگونه سه نوع متفاوت فست تراول (یا همان مسافرت) را باز کنید و در دسترس خود قرار دهید. این سه نوع از این قرارند:

  • فست تراول دائمی رایگان: با ارتقا دادن اردوگاه می‌توانید به این نوع دسترسی داشته باشید.
  • فست تراول با بلیط قطار: بلیط قطار را می‌تواند با مبلغی کم در اداره پست خرید اما از هر شهر نمی‌توان به همه ایستگاه‌های قطار مسافرت کرد.
  • فست تراول با کالسکه: در اکثر شهرها می‌توان یک کالسکه رو صدا زد تا به شهری دیگر بازیکن را نقل مکان کند. جنبه منفی این نوع فست تراول این است که اگر بازیکن روی سر خود باونتی داشته باشد، نمی‌تواند از کالسکه برای رفتن به شهری دیگر استفاده کند.

به علاوه این سه نوع، می‌توانید با اسب و بدون دخالت دست به مکانی بروید. برای این کار، روی نقشه هر مکان راکه خواستید بروید، علامت گذاری کنید، سپس سوار اسب خود شوید و با دکمه X پلی استیشن 4 / A ایکس باکس وان شروع به سواری کنید، در آخر تاچ‌پد پلی استیشن 4 / View-Button ایکس باکس وان را نگه دارید تا صحنه سینماتیک مربوطه نمایش داده شود و پس از آن دستتان روی از روی تمام دکمه‌ها بردارید تا اسب به طور اتوماتیک و بدون دخالت دست به مکان علامت گذاری شده برود. این روش همان فست تراول نیست اما تقریبا بسیاری شبیه به هم هستند. اشاره کنم که باید روی خیابان‌ها این روش از مسافرت را انجام دهید تا به درستی جوابگو باشد.

باز کردن فست تراول اردوگاه

برای باز کردن و دسترسی پیدا کردن به فست تراول اردوگاه قدم‌های پایین را طی کنید.

قدم اول: گزینه ارتقا اردوگاه را باز کنید؛ در فصل دوم، ماموریت داستانی مربوط به استراوس (Strauss) یعنی <<Money Lending and other Sins>> را کامل کنید. استراوس از شما می‌خواهد سه بدهکار را پیدا کنید که از گروه شما وام گرفته‌اند. تنها کافیست یکی از این بدهکارها را پیدا کنید و سپس پول را از او گرفته و به صندوق اردوگاه بیاندازید. این کار تخته (لجر) کناری صندوق را در دسترس شما قرار می‌دهد که به شما اجازه ارتقا اردوگاه‌تان را می‌دهد.

قدم دوم: فست تراول را باز کنید؛ در دسته lodging، دوتا ارتقای اول یعنی “First Things First” و “Next in Line” را خریداری کنید. برای خرید اولی 220 و برای خرید دومی 325 دلار باید هزینه کنید که در مجموعه 545 دلار از پول شما صرف خواهد شد. دومین ارتقا، نقشه فست تراول را پشت خیمه آرتور باز می‌کند.

اکنون شما می‌توانید نقشه پشت خیمه آرتور را برای فست تراول رایگان مشاهده کنید. اشاره کنم که تنها می‌توانید به شهرهایی که قبلا یک بار ملاقات کرده‌اید (به عبارتی کشف کرده‌اید)، با فست تراول به آن جا بروید و نمی‌توانید از شهر به اردوگاه فست تراول (سریع جا به جا) شوید. به زبانی ساده‌تر، فست تراول اردوگاه مانند بلیط یک طرفه است نه بلیط رفت و برگشت. برای بازگشت به اردوگاه دو گزینه در پیش روی دارید؛ یا با اسب خود تا اردوگاه سواری کنید یا اینکه با یکی از گزینه‌های پایین مسافرت به نزدیک شهر به اردوگاه بروید و سپس با اسب خود تا اردوگاه سواری کنید. تصویری که در پایین مشاهده می‌کنید، نقشه فست تراول نشان می‌دهد.

فست تراول با قطار

بلیط‌های قطار را می‌توانید در هر اداره پستی تهیه کنید. قیمت بلیط‌ها بسته به مکانی که می‌خواهید سفر کنید، متغیر است؛ هر چقدر مسافت شما دورتر باشد، پول پرداختی شما برای دریافت بلیط بیشتر خواهد بود. البته قیمت بلیط‌ها معمولا بین 5 تا 15 دلار است. جنبه منفی این نوع مسافرت این است که همه ایستگاه‌های قطار به هم متصل نیستند، بنابراین گاهی اوقات برای اینکه به مقصد خود برسید باید سوار چندین قطار شوید. اما جنبه مثبت آن این است که اگر روی سر خود باونتی هم داشته باشید، می‌توانید از این نوع مسافرت برای نقل مکان استفاده کنید. مسافرت با قطار بسیار سریع است.

اداره‌های پست با آیکون  روی نقشه مشخص شده‌اند. به خاطر داشته باشید که تنها اداره‌های پست نزدیک ایستگاه‌ها می‌توانند بلیط قطار را به شما بفروشند.

فست تراول با کالسکه

با کالسکه‌ها (Stagecoaches) می‌توان به شهرهایی مسافرت کرد که پست Stagecoach دارند. درست همانند بلیط قطار، مسافرت با کالسکه‌ها بین 5 تا 15 دلار خرج روی دست شما می‌گذارد. جنبه منفی این نوع مسافت این است که اگر شما روی سر خود در هر جای جهان بازی باونتی داشته باشید، نمی‌توانید از کالسکه برای رفتن به شهری دیگر استفاده کنید. اگر باونتی روی سر خود دارید، ابتدا باید مبلغ باونتی را به جامعه پرداخت کنید (در جریان برخی از ماموریت‌های داستانی، بدون دخالت شما، باونتی روی سر آرتور گذاشته خواهد شد) سپس با کالسکه به شهری دیگر مسافرت کنید. مسافرت با کالسکه بعد از کامل کردن داستان بازی منطقی‌تر است. به این دلیل که گیم‌پلی بازی در غرب وحش جریان دارد و قاعدتا بسیاری از شما می‌خواهید بدون توجه به باونتی که روی شما گذاشته شده، قانون شکنی کنید، بنابراین اگر بخواهید از کالسکه برای مسافرت استفاده کنید باید هر بار مبلغی گاها هنگفت به جامعه پرداخت کنید تاکه باونتی از بین رود و بتوانید با کالسکه به مکانی بروید.

از جنبه مثبت این نوع مسافرت باید بگویم که نسبت به قطار، با کالسکه می‌توانید به مکان‌های بیشتری مسافرت کنید. کالسکه‌ها با آیکون  روی نقشه علامت گذاری شده‌اند.

این‌ها سه نوع مسافرتی (فست تراول) بودند که در رد دد ریدمپشن 2 می‌توانید با آن‌ها به مکان‌های مختلف جا به جا شوید. پیشنهاد می‌کنم که در ابتدای بازی فست تراول رایگان اردوگاه را باز کنید. این مسافرت بسیار مفید خواهد بود و از هدر دادن زمان شما به مقدار قابل توجهی جلوگیری خواهد کرد. همان طور که اشاره کردم، برای بازگشت به اردوگاه، یا با اسب خود تا اردوگاه سواری کنید یا اینکه با یکی از گزینه‌های پایین مسافرت به نزدیک شهر به اردوگاه بروید و سپس با اسب خود تا اردوگاه سواری کنید. پس از اینکه داستان بازی را کامل کردید، باونتی‌های خود را به جامعه پرداخت کنید و سپس استفاده از مسافرت با کالسکه را در نظر بگیرید.


ذخیره دستی

در دومین بخش این راهنما، روش ذخیره دستی بازی را یاد خواهید گرفت. رد دد ریدمپشن 2 دارای عملکرد ذخیره دستی است. این بخش از راهنما به شما می‌گوید که سیستم ذخیره این بازی چگونه کار می‌کند. برای ذیهره کردن دستی بازی قدم‌های پایین را انجام دهید:

  1. منوی Pause را با کنید.
  2. روی گزینه Story کلیک کنید.
  3. بازی را با انتخاب Save Game ذخیره کنید.

در کل 15 اسلات (اتاق) برای ذخیره کردن بازی در اختیار دارید. به شدت توصیه می‌شود که در ابتدا و انتهای هر فصل بازی را به صورت دستی ذخیره کنید. همچنین شما در هر زمان می‌توانید ماموریت‌ها را تکرار کنید. برای این کار وارد منوی Pause شوید و زیر گزینه Progress ماموریت مدنظر را انتخاب کنید. این نکته را هم اشاره کنم که شاید در آغاز فصل اول نتوانید بازی را به صورت دستی ذخیره کنید. اگر این اتفاق برای شما رخ داد، فصل اول بازی را کامل کنید تا گزینه ذخیره دستی برای شما در دسترس قرار گیرد.

به طور پیش فرض، بازی در برخی از چک‌پوینت‌ها عمل ذخیره خودکار را انجام می‌دهد. مراقب باشید که خارج شدن از بازی در طول ماموریت معمولا باعث می‌شود که کل ماموریت را از نو آغاز کنید. مخصوصا هنگامی که از فصلی به فصل دیگر انتقال می‌یابید، به هیچ عنوان از بازی خارج نشوید. گاهی اوقات، وقتی یک فصل جدید شروع می‌شود، شما را سریعا در آغاز یک ماموریت اصلی جدید قرار می‌دهد و ذخیره خودکار انجام نمی‌شود. همیشه تا زمانی که قادر به ذخیره دستی نیستند، بازی خود را ادامه دهید، سپس که توانستید ذخیره سازی دستی را انجام دهید، می‌توانید از بازی بدون هیچ نگرانی خارج شوید.

این تمام اطلاعاتی بود که باید در رابطه با سیستم ذخیره سازی (چه خودکار، چه دستی) رد دد ریدمپشن 2 بدانید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
عرفان
پاسخ دهید سه شنبه 16 بهمن 1397

آقا من برای سیو میرم اونجا ولی قفل هست پایینشم نوشته currently unable to manually save

AMB
پاسخ دهید دوشنبه 13 فروردین 1398

رمز زدی ؟

mersad
پاسخ دهید دوشنبه 27 فروردین 1398

اره

Arsam
پاسخ دهید یکشنبه 3 تیر 1398

سلام میخام توی بازی رد دد 2 بدونم که بازی چطور ذخیره میشه برای ذخیره باید بخوابیم یا کمپ بزنیم ؟. و اگر این کار هارو نکنیم بازی خودکار ذخیره میشه

محمد
پاسخ دهید چهارشنبه 3 مرداد 1398

برای من قفله چرا

MANI
پاسخ دهید جمعه 5 مرداد 1398

آقا من chapter 5 هستم آیا میتونم دستی سیو کنم ؟؟

علیرضا شفیعی
پاسخ دهید جمعه 12 مرداد 1398

سلام
من برای سیو میرم اونجا ولی قفل هست پایینشم نوشته currently unable to manually save

Sadra
پاسخ دهید شنبه 20 مرداد 1398

ببخشید من تو بازی رد دد 2 گلیچ انجام دادم نمیدونم چرا از اون موقع هار وقت میرم تو بازی از اول اونجایی میاد که تازه میخواستم گلیچ کنم.لطفن کمک کنید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,