High-efficiency image formats یک نوع جدید از فرمت برای تصاویر هستند که در هنگام ذخیره سازی کارایی بیشتری دارند. برای مصرف کنندگان، آن‌ها با انتشار سیستم عامل iOS 11 در سال گذشته گسترده شده بودند، زیرا به عنوان فرمت فایل پیش فرض برای عکس‌های آیفون به وسیله HEIC اپل (High Efficiency Image Container) مورد استفاده قرار گرفت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در حالی که مایکروسافت این کار را با تبدیل HEIF‌ها مانند HEIC به فرمت فایل JPEG انجام می‌داد، البته اگر از طریق برنامه وان درایو آن‌ها را آپلود می‌کردید، اما برنامه فوتوز ویندوز هیچ راهی برای دیدن فایلهای HEIF را نداشت.

در حال حاضر، با به‌روزرسانی برنامه فوتوز، مایکروسافت به شما اجازه می‌دهد که فرمت‌های فایل HEIF را با استفاده از این برنامه باز کنید.

در صورتی که فایل‌های HEIF را در گالری خود بطور صحیح داشته باشید، در برنامه فوتوز یک صفحه پاپ آپ مشاهده می‌کنید که به شما اخطار می‌دهد افزونه جدید HEIF را از استور دریافت کنید.

در صورتی که به هر دلیلی این صفحه ظاهر نشد، می‌توانید با استفاده از این لینک افزونه مورد بحث را دریافت کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

827 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,