اچ پی دوروز پیش فراخوانی برای تعویض باتری‌های چند سری از لپ تاپ‌هایش که مشکل بیش از حد داغ شدن داشتند را منتشر کرد. داغ کردن باتری این سری بسیار خطرناک می‌باشد و باید سریعا برای تعویض آن اقدام کرد. برای اطلاع از مدل لپ‌تاپ‌هایی که مشکل باتری دارند با وینفون همراه باشید.

مشکل باتری لپ‌تاپ‌های اچ پی در مدل هایی که در تصویر زیر آمده بسیار خطرناک است و دارندگان باید سریعا اقدام به تعویض آن‌ها کنند، مشکل این باتری به قدری حاد است که حتی امکان احتراق و انفجار لپ تاپ نیز وجود دارد. در تصویر زیر می‌توانید لیست لپ‌تاپ‌هایی که از این مشکل رنج می‌برند را ببینید.

متاسفانه برخی از مدل‌های بالا دارای باتری غیرقابل جدا شدن هستند و شما نمی‌توانید خودتان آن‌را تعویض کنید، اما اچ پی کار تعویض باتری برای تمامی مدل‌ها را به رایگان انجام خواهد داد. همچنین اچ پی اخیرا آپدیتی برای بایوس این مدل‌ها عرضه کرده که به کاربر اجازه می‌دهد لپ‌تاپ را در حالتی استفاده کند که باتری در حالت safe mode قرار گیرد و فقط از برق آداپتور استفاده شود تا کسانی که فعلا نمی‌توانند باتری خود را تعویض کنند نیز به مشکلی نخورند.

همچنین اچ پی یک برنامه مخصوص باتری لپ‌تاپ‌هایش منتشر کرده که می‌توانید با نصب آن متوجه شوید باتری شما مشکل دارد یا خیر که از این صفحه قابل دسترسی است.

برای اطلاعات بیشتر راجع به این فراخوان به این صفحه بروید.

منبع :

MSPOWERUSER

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,