hp-elite-x3-desk-dock

HP گوشی Elite x3 را به همراه Desk Dock کانتیوم بی نظیری که برای این دستگاه تدارک دیده شده با قیمت ۷۹۹ دلار به فروش می رساند. Desk Dock گوشی HP Elite x3 به صورت جداگانه نیز فروخته می شود، ولی این کار در حال حاضر تنها از طریق HP انجام می گیرد. این دستگاه با قیمت ۱۵۰ دلار به فروش می رسد که ۵۰ دلار بیش تر از چیزی است که مایکروسافت برای Display Dock خود در نظر گرفته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این داک به طور اختصاصی برای Elite x3 طراحی شده است، ولی یک سوال پیش می آید؛ آیا Desk Dock با دیگر گوشی هایی که از کانتینیوم پشتیبانی می کنند، مانند لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال، نیز کار می کند؟

hp-desk-dock-lumia-950xl

پاسخ یک بله ی ساده است!

هر داک کانتینیوم که از USB نوع C استفاده می کند، اساسا تنها یک هاب USB می باشد. این موضوع مانند پرسیدن این سوال است که “آیا فلش درایو USB با کامپیوتر من کار می کند؟”، این یک USB است، البته که کار خواهد کرد. این موضوع از زیبایی های استاندارد ها می باشد.

پاسخ دیگر این است که این دستگاه کار می کند، زیرا HP در مورد نحوه ی ساخت Desk Dock با هوش بوده است. شما ممکن است به آن نگاه کرده و پیش بینی کنید که در سازگاری آن مشکلی وجود داشته باشد – به هر حال این یک داک است که طوری طراحی شده تا Elite x3 به صورت کشویی روی آن جا بخورید، که در مقابل در Display Dock مایکروسافت شما باید به سادگی دستگاه را به داک وصل کنید.

  • پورت ها و کانکتور ها: یک DisplayPort، دو پورت USB-A، یک پورت USB نوع C، یک RJ-45 و یک کانکتور برق AC
  • ابعاد: ۴.۲۵ در ۳.۷۴ در ۱.۲ اینچ (۱۰۸ در ۹۵ در ۳۰.۵ میلی متر)
  • وزن: ۱۵.۸۷ اونس (۴۵۰ گرم)
  • منبع تغذیه: آداپتور برق ۴۵ وات (۵.۲۵ ولت / ۳.۰ آمپر) با طول کابل ۱.۵ متر
  • امنیت: اسلات قفل امنیتی

HP با افزودن چند پوسته ی تعویض پذیر به Desk Dock مشکل را حل کرده است. برای همین است که شما می توانید یک قاب چرمی HP را بر روی Elite x3 انداخته و هنوز هم آن را بر روی داک قرار دهید. همچنین یک پوسته برای قاب مقاوم وجود دارد.

ولی در صورتی که شما نمی خواهید که از HP Desk Dock به عنوان یک نگهدارنده ی برای گوشی خود استفاده کنید چه باید بکنید؟ یک پوسته ی اضافی وجود دارد که پلاگین USB نوع C داک شونده ی عمودی را به یک پلاگین USB نوع C کابلی توسعه می دهد. بنابراین اگر شما ترجیح می دهید که گوشی خود را متصل کنید و آن را بر روی میز رها کنید (شبیه به Display Dock مایکروسافت)، خواهید توانست این کار را انجام دهید! این پوسته تماما مغناطیسی است، بنابراین تعویض حالت بین آن ها یک کار بدون نیاز به ابزار است.

در حالی که HP این داک را برای استفاده بر روی Elite x3 در نظر گرفته است، ولی شما می توانید به راحتی آن را به هر گوشی با قابلیت کانتینیوم وصل کنید، از جمله لومیا ۹۵۰، لومیا ۹۵۰ اکس ال، NuAns NEO و ایسر Jade Primo. ما این داک را با دستگاه های مختلفی به وسیله ی USB تست کردیم و آن بر روی دستگاه های ویندوز ۱۰ موبایل دارای قابلیت کانتینیوم کار کرد.

hp-elite-x3-desk-dock-cable hp-elite-x3-desk-dock-cable2 hp-elite-x3-desk-dock-covers hp-elite-x3-desk-dock-rear

HP Desk Dock همچنین شامل یک پورت اترنت RJ-45 و یک پورت Display برای ویدیو به جای پورت HDMI رایج تر موجود بر روی Display Dock مایکروسافت می باشد.

اگر شما یک کانکتور پورت Display بر روی مانیتور و یا تلویزیون خود ندارید، شما می توانید یک کابل تبدیل پورت Display به HDMI تهیه کنید.

به نظر شما مزیت HP Desk Dock بر Display Dock مایکروسافت چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 7 مهر 1395

http://m.windowscentral.com/microsoft-betting-paradigm-shift-windows-10-mobile-be-competitive
این خبر رو هم منتشر کنید😃

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,