hp-elite-x3_03_0

به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ موبایل برای تمامی گوشی های HP EliteX3 منتشر شد. در این به روز رسانی مشکلاتی که کاربران با این گوشی داشته اند رفع شده است و تجربه بهتری را رقم خواهد زد. با وینفون همراه باشید.

فروش این گوشی قرار بود تا هفته های آینده معلق باقی بماند اما به نظر می رسد که این برنامه تغییر یافته و گوشی ها دوباره برای خرید موجود هستند. به دلیل مشکلاتی نظیر کرش کردن دوربین و عملکرد کند گوشی فروش گوشی موقتاً موقف شده بود.

هر چند دیر اما بالاخره به روز رسانی سالگرد با بهبود های قابل توجه برای این گوشی منتشر شده است. این به روز رسانی در قالب یک به روز رسانی Firmware با شماره ساخت ۰۰۰۲.۰۰۰۰.۰۰۰۶۷.۰۰۸۸ برای کاربران Elite X3 منتشر شد. Windows central هم تایید کرده که مشکل کرش کردن دوربین که پیش‌تر وجود داشت هم اکنون رفع شده است.

این به روز رسانی در تاریخی که پیش بینی شده بود و در  هنگام برگزاری همایش Ignite مایکروسافت منتشر شده است. گوشی Elite X3 هم اکنون در فروشگاه مایکروسافت با قیمت ۷۹۹ دلار به فروش می رسد.

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,