HP_Elite_X3win10-mobile-build-14328

حدود سه ماه از معرفی پرچمدار خوش ساخت شرکت HP ، می گذرد، شرکتی که در زمان ضعف دیگر شرکای سخت افزاری مایکروسافت ، وفاداری خود را به این شرکت نشان داد و با Elite X3، روزهای خوشی را با ویندوز در سر می پروراند. گوشی قدرتمند ویندوزی است که می توانند نقش تبلت و کامپیوتر را برای شما ایفا کند. شرکت HP با عرضه ی این گوشی ، در مقابل مایکروسافت نیز عرض اندام کرد و حالا در زمینه پشتیبانی نیز حرفی برای گفتن دارد.همانطور که از قدرت و زیبایی گوشی ویندوزی این کمپانی مشخص بود ، به راحتی این محصول رها نخواهد شد و حال منابع خبری از فعالیت اچ پی بر روی نرم افزارهایی برای این گوشی خبر داده اند و به نظر می رسد برنامه های ویژه ای در سر مسئولان اچ پی برای افزایش فروش و استفاده کاربران دارند. کاری که شرکتی مثل HTC نتوانست به خوبی از پس آن بر بیاید.

HP-Voice-Recorder1

براساس بررسی های مایکروسافت اینسایدر اسپانیا ، دو نرم افزار HP در حال تست در استور ویندوز هستند، این دو نرم افزار به صورت یونیورسال در دسترس قرار خواهند گرفت. دو برنامه HP Voice Recorder و HP Device Hub اکنون درحال تست هستند. نرم افزار ضبط صدای اچ پی، ظاهری جالب به همراه رابط کاربری آسان دارد که می تواند رقیبی برای نرم افزار مایکروسافت باشد. همچنین دیگر برنامه این شرکت به کاربر اجازه میدهد تا گارانتی، پشتیبانی و تنظیمات را چک نماید.

HP-Device-Hub

بر اساس گزارش مایکروسافت اینسایدر اسپانیا، این شرکت بر روی چند نرم افزار دیگر نیز کار می کند و برنامه های آن ها به این دو نرم افزار ختم نخواهد شد. بدین ترتیب این پشتیبانی ، نوید روزهایی خوب از همکاری اچ پی و مایکروسافت می دهد و امیدواریم که این همکاری مدت طولانی صورت بگیرد و موفقیت آمیز باشد.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
pezhman
پاسخ دهید پنجشنبه 19 خرداد 1395

خیلی باهاش حال میکنم امکان داره بیاد ایران؟

عبود فلافل فروش
پاسخ دهید پنجشنبه 19 خرداد 1395

عجب ظاهری داره انگار ۱۰۰ ساله Hp گوشی ساز بوده

سام
پاسخ دهید پنجشنبه 19 خرداد 1395

عمرا بیاد اگ بیاد با قیمت دوبراربر میفروشنش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,