HoloLens

با وجود محصولاتی مانند Iphone ویندوز هنوز توانایی پیشروی به عنوان پلتفرم حاکم در اینترنت اشیا را ندارد. مایکروسافت سعی و تلاش بسیاری در پشتیبانی از AllJoyn در ویندوز ۱۰ انجام می دهد اما توسعه دهندگان علاقه زیادی در اینکه از این استاندارد اینترنت اشیا استفاده کنند، نشان نمی دهند. در ادامه می بینید که چطور می توان با یک دستگاه هالولنز با اشیای متصل به اینترنت تعامل داشت.با وینفون همراه باشید.

از آنجایی که ویندوز ۱۰ سیستم عاملی یونیورسال است و می توان از آن در همه نوع دستگاهی استفاده کرد، می توان از آن با ادغام تکنولوژی های مختلف ابزاری قدرتمند در اختیار داشت. در ویدیو زیر Morton Nielsen ،که یک توسعه دهنده است، به ما نشان می دهد که چطور می شود یک لامپ را با کنترلر های حرکتی هالولنز و با نگاه کردن، کنترل کرد.

 از دمویی که مشاهده کردید می توان چنین برداشت کرد که چه می شد اگر تکنولوژی واقعیت افزوده بین مردم فراگیر می شد اما به نظر می رسد چند سالی باید صبر کرد تا این تکنولوژی را بتوان به راحتی تهیه کرد و قیمت منطقی تری داشته باشد.

امیدواریم که توسعه دهندگان بیشتری از قابلیت های اینترنت اشیای موجود در ویندوز ۱۰ استفاده کنند.

منبع :

MSPOWERUSER

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
حمید
پاسخ دهید دوشنبه 29 فروردین 1395

میشه یه نفر راهنمایی بفرمادکه من دکمه پاور لو۸۳۰ خراب شده کجا ببرم تعمیر ممنون

    -Arash-
    پاسخ دهید دوشنبه 29 فروردین 1395

    سلام، http://repair.winphone.ir/ بخش تعمیرات سایت وینفون.
    نمایندگی های نوکیا هم میتونی ببری گوشیتو.
    کلا کار سختی نیست تعویضش، یه سوئیچ باید عوض بشه، همه ی تعمیرکارا از پسش بر میان

mh
پاسخ دهید دوشنبه 29 فروردین 1395

آقا کسی می دونه مایکروسافت بند دو الان فارسی را پشتیبانی می کنه یا نه؟ یعنی مسیج فارسی بیاد مربع نشون می ده هنوز یا نه درست شده؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,