_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

مدیر عامل Ubisoft: پلی استیشن و ایکس باکس های بعدی ؛ کمتر از دو سال آینده بدون نگرانی از آینده کنسول خود را بخرید!

اگر چه ایکس باکس وان ایکس به تازگی آغاز به کار کرده است و پی اس 4 پرو نیز در عمری بیش از یک سال دارد، نسل بعدی کنسول ها ممکن است دور از دسترس نباشند.یواس گیلموت مدیرعامل شرکت Ubisoft در گفتگویی که اخیراً با سرمایه گذاران داشته اعلام کرده است که وی معتقد به ظهور پلی استیشن ها و اکس باکس های جدید تا حداقل دو سال آینده است. در ادامه با وینفون همراه باشید

یواس گیلموت مدیرعامل شرکت Ubisoft با بیان این مطلب که  پلی استیشن ها و اکس باکس های جدید کمتر از دو سال آینده ارایه خواهند شد ، این مسئله را نیز بیان کرد که این تنها اظهار نظری شخصی از اوست و بر اساس اطلاعات محرمانه ای که ممکن است در اختیارش قرار گرفته باشد این حرف ها را نمی زند:

همانطور که سونی سال گذشته پلی استیشن 4 پرو و مایکروسافت نیز امسال اکس باکس یک اکس را منتشر کرده اند، اما ما فکر نمی کنم برای ارائه محصولات جدید نیازی به انتظار بیشتر از دو سال باشد . البته این تنها چیزی است که ما استنباط می کنیم ، نه اطلاعات محرمانه ای که در اختیار داریم.

گیلموت همچنین اظهار داشت که به روزرسانی هایی که برای کنسول های بازی همچون پی اس 4 و اکس باکس وان اکس ساخته می شود در نهایت به این صنعت کمک خواهد کرد. به اعتقاد او این امر موجب قدرت بیشتر برای توسعه دهندگان و در نتیجه تولید بازی های بهتر می شود:

این واقعیت بسیار دوست داشتنی است که مایکروسافت و سونی قدرت فوق العاده ای در دستگاه های خود دارند؛ هر چه فناوری آنها رو به تکامل برود این قدرت به توسعه دهندگان برای ساخت بازی های بهتر برای بازیکنان مان نیز وجود خواهد داشت.این تلاش و کوشش بهتر از تولید لوازم جانبی و یا چیزهای دیگر است. این امر بلاشک به این صنعت نیز کمک زیادی خواهد کرد، چرا که بازی ها در این دستگاه ها از زیبایی خاصی برخوردارند.

شرکت Ubisoft همچنین دریافته است که درآمدهای “نینتندو سوئیچ” بسیار قابل توجه بوده و این درآمد ها بیشتر به سوی کنسول های آینده اش اختصاص پیدا خواهد کرد.این شرکت با ارائه بازی “ماریو+:پادشاهی نبرد” ، که یک استراتژی RPG تاکتیکی مبتنی بر اکتشاف است ستایش بسیاری از منتقدان را به دست آورد. بازی های دیگری را نیز می توان در این زمینه انتظار داشت، اما بهتر آن است که توسعه دهندگان را به سوی “نینتندو سوئیچ” علاقه مند کرد.

منبع :

GAMINGBOLT

41 پست
سینا هنربخش
متخصص شبکه های مایکروسافتی و رفع و عیب یابی سیستم های مایکروسافت هلپ دسک (ادمین) سرور دارای مدرک MCSE2012R2+ علاقمند تخصصی به مباحث مایکروسافت ، به خصوص در زمینه ی ویندوز دسکتاپ و ویندوز فون دارای گوشی 950XL و اینسایدر
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,