اگر تاکنون به پروژه آزمایشی آلفا Sea of Thieves که از سال گذشته آغاز شده، هنوز دعوت نشده‌اید مایکروسافت موقعیت بسیار خوبی را برای شما درنظر گرفته است. Sea of Thieves قرار است تا در سال آتی میلادی به‌صورت عمومی عرضه شود، اخیرا استودیو توسعه‌دهنده این بازی عنوان داشته که گیمرهایی که پیش از اول دسامبر به برنامه اینسایدر این بازی ملحق شوند قادر هستند تا در مرحله بعدی پروژه آزمایشی آلفا بازی شرکت کنند.

Sea of Thieves از انحصاری‌های ایکس باکس وان است که طبق برنامه‎‌ریزی‌های استودیو Rare در سال 2018 به‌صورت عمومی عرضه خواهد شد. این استودیو برای گیمرها این امکان را از سال گذشته ایجاد کرده که با عضویت در پروژه آزمایشی بازی پیش از انتشار آن با روند توسعه آن آشنا شوند و به تجربه آن بپردازند. تاکنون تعداد محدودی از کاربران با دریافت دعوت‌نامه‌هایی فرصت بازی نسخه آزمایشی پیدا کرده‌اند.

چندی پیش استودیو Rare که از زیر مجموعه‌های مایکروسافت به‌حساب می‌آید اعلام داشت که با الهام از پروژه ویندوز اینسایدر مایکروسافت تصمیم گرفته تا برنامه مشابهی را برای توسعه بازی تدارک بیند. پیش از آغاز برنامه اینسایدر Sea of Thieves تعداد گیمرهای نسخه آزمایشی بازی صرفا 1000 نفر بود، اکنون به‌لطف برنامه اینسایدر تعداد کاربران از 1000 نفر به بیش از 200.000 نفر افزایش یافته که رشد بسیار چشمگیری به‌حساب می‌آید.

بنابراین اگر مایل به تجربه بازی و حتی نظر دادن در مورد آن هستید، تا آخر ماه نوامبر یعنی حدودا یک هفته دیگر فرصت دارید تا به این پروژه ملحق شده و امکان آزمایش نسخه آلفای بازی که شباهت زیادی به نسخه نهایی خواهد داشت را پیدا کنید. در ادامه باید اشاره کنیم که ملحق شدن به برنامه اینسایدر این بازی کاملا رایگان بوده و تنها لازم است تا گیمر 18 سال به بالا بوده و اکانت ایکس باکس لایو را ایجاد کرده باشد.

نظر شما در مورد این اقدام استودیو Rare چیست؟ دوست دارید که این اقدام توسط دیگر استودیو‌های سازنده بازی نیز اجرایی شود؟ در بخش نظرات مانند همیشه منتظر شما عزیزان هستیم.

منبع :

MSPU

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,