مایکروسافت از Renault Sport Formula One سفارشی برای اکس‌باکس وان اس رونمایی کرد. چند هفته پیش مایکرسافت از کنسول سفارشی ایکس‌باکس وان اس برای دی جی آمریکایی به نام Chainsmokers رونمایی کرد. در ادامه با کافه اکس‌باکس وینفون همراه باشید.

بازهم مانند قبل مایکروسافت به طرفداران ایکس‌باکس این شانس را داده که بتوانند یکی دیگر از انواع سفارشی کنسول ایکس‌باکس وان اس را برنده شوند- طراحی این کنسول به عهده تیم Renault Sport Formula One بوده است.

ظاهر این کنسول دقیقا مثل ماشینِ Renault Sport Formula One به شکل زرد و مشکی طراحی شده است. همچنین مواد مورد استفاده در طراحی این کنسول همان مواد استفاده شده در Formula 1 United States Grand Prix است که در تاریخ 22 اکتبر کاملا غیرمنتظره منتشر شد.

Cyril Abiteboul سرگروه تیم Renault Formula One، درباره این کنسول و همکاری با تیم مایکروسافت اظهار داشت:

“با عرضه‌ی اخیر از مجموعه‌ی Formula 1 Esport و رشد محبوبیت این ترکیب در Paddock، فرصتی است تا بتوانیم جای پای خودمان را در قلمرو بازی‌ها محکم‌تر کنیم و شراکت در کنسول سفارشی اکس‌باکس برایمان یک چالش هیجان‌انگیز و جالب محسوب می‌شود، خصوصا با دانستن این موضوع که ریلیز آن قرار است قبل از عرضه غیرمنتظره Formula 1 United States Grand Prix باشد… همچنین نقشه و طرح‌های فنی ما مرزهای تولید را تحت فشار قرار می‌دهد، و به نتایجی که به دست آورده ایم افتخار میکنیم.و باید بگویم که برای تبریک به کسانی که این کنسول رو برنده می‌شوند واقعا صبر نداریم.”

از میان طرفداران خوش‌شانس که به صفحه توئیتر اکس‌باکس از امروز تا تاریخ 23 اکتبر مراجعه می‌کنند یک نفر می‌تواند برنده این کنسول باشد. تمام کاری که برای برنده شدن باید انجام دهید این است که صفحه رسمی توئیتر اکس‌باکس را دنبال کنید و پست تبلیغاتی این کنسول را دوباره در صفحه خود توئیت کنید. اگر برای برنده شدن این کنسول زیاد خوش‌شانس نبودید می‌توانید با بازی کردن Forza 7 یا خرید آن از این لینک،از ماشینِ Renault Sport Formula One لذت ببرید.

نظرات خودتان را در اینباره با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

ONMSFT

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,