در کنفرانس امسال با لیستی بلند بالا از عناوین پشتیبان کننده از سرویس Play Anywhere رو به رو شدیم. با پیش نمایشی جذاب و درگیر کننده بالاخره تاریخ انتشار مشخصی دریافت کرد.

پس از تجربه نسخه دمو عنوان Crackdown 3 در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۵، این عنوان در سکوت خبری فرو رفت تا این که بالاخره امروز تایید شد این عنوان در تاریخ هفتم نوامبر عرضه خواهد شد.

Crackdown 3 دارای بخش داستانی تک نفره خواهد بود اما قدرت واقعی آن در بخش چند نفره آن نهفته است. با قابلیت تخریب پذیری صد در صدی محیط و به خاکستر تبدیل کردن آسمان خراش های بازی، تجربه ای خیره کننده برای مخاطبین به ارمغان آورده است. لازم به ذکر است که پردازش این حجم از تخریب پذیری به عهده سرور های ابری مایکروسافت خواهد بود و تنها پردازش جلوه های بصری بازی بر روی دوش کنسول می ماند. این بدان معناست که فرصت خلق جلوه هایی خیره کننده در بازی برای توسعه دهندگان هموار تر می شود.

حدود دو سالی می شود که اولین نمایش از Crackdown 3 در کنفرانس مایکروسافت پخش شد و از آن موقع بازیکنان بشدت نسبت به این عنوان هیجان زده بودند. با این که در کنفرانس امسال زمان زیادی به این عنوان اختصاص داده نشد ولی توانست باز هم نظرات را به خود جلب کند.

دعوت می کنیم شاهد ویدئو منتشر شده از Crackdown 3 باشید

منبع :

WindowsCentral

28 پست
سیاوش امامی
زندگی یعنی هنر هفتم. آرامش یعنی موزیک کلاسیک. کمپانی یعنی مایکروسافت .
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,