امروز مایکروسافت برای آن‌دسته از کاربرانی که فورتزا موتوراسپرت ۷ را پیش‌خرید کنند جایزه‌ای را در نظر گرفته است. بنابراین اگر از پیش‌خرید کنندگان این بازی باشید می‌توانید به Hoongian Car Pack دسترسی داشته باشید. همچنین این Car Pack علاوه بر فورتزا موتوراسپرت ۷ در اختیار دارندگان فورتزا هورایزون ۳ نیز قرار خواهد گرفت. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

این بسته‌ی ماشینی که در تاریخ ۱۵ آگوست در دسترس قرار می‌گیرد تنها برای پیش‌خرید کنندگان فورتزا موتوراسپرت ۷ رایگان خواهد بود و افراد دیگر برای دریافت آن باید مبلغ ۶.۹۹ دلار را پرداخت کنند.

این بسته در کل دارای هفت خودرو است که از این هفت خودرو یکی منحصرا برای موتوراسپرت ۷ و یکی منحصرا برای هورایزون ۳ در دسترس قرار دارد. ۵ خودروی باقی مانده به‌صورت مشترک در اختیار هر دو بازی قرار دارد. خودروی مشهوری که در این بسته قرار دارد موستانگ Hoonicorn مدل ۱۹۶۵ است.

برای دارندگان فورتزا هورایزون ۳ قضیه به همین‌جا ختم نمی‌شود و آن‌ها علاوه بر خودروهای بالا Achievementsهای جدیدی را نیز دریافت خواهند کرد. شما می‌توانید آن‌ها را در تصویر زیر مشاهده کنید.

دیدگاه خود را درباره‌ی این مطلب با ما به اشتراک بگذارید. پشتیبانی تیم سازنده‌ی از این سری بازی چگونه است؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,