امروز مایکروسافت برای آن‌دسته از کاربرانی که فورتزا موتوراسپرت ۷ را پیش‌خرید کنند جایزه‌ای را در نظر گرفته است. بنابراین اگر از پیش‌خرید کنندگان این بازی باشید می‌توانید به Hoongian Car Pack دسترسی داشته باشید. همچنین این Car Pack علاوه بر فورتزا موتوراسپرت ۷ در اختیار دارندگان فورتزا هورایزون ۳ نیز قرار خواهد گرفت. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

این بسته‌ی ماشینی که در تاریخ ۱۵ آگوست در دسترس قرار می‌گیرد تنها برای پیش‌خرید کنندگان فورتزا موتوراسپرت ۷ رایگان خواهد بود و افراد دیگر برای دریافت آن باید مبلغ ۶.۹۹ دلار را پرداخت کنند.

این بسته در کل دارای هفت خودرو است که از این هفت خودرو یکی منحصرا برای موتوراسپرت ۷ و یکی منحصرا برای هورایزون ۳ در دسترس قرار دارد. ۵ خودروی باقی مانده به‌صورت مشترک در اختیار هر دو بازی قرار دارد. خودروی مشهوری که در این بسته قرار دارد موستانگ Hoonicorn مدل ۱۹۶۵ است.

برای دارندگان فورتزا هورایزون ۳ قضیه به همین‌جا ختم نمی‌شود و آن‌ها علاوه بر خودروهای بالا Achievementsهای جدیدی را نیز دریافت خواهند کرد. شما می‌توانید آن‌ها را در تصویر زیر مشاهده کنید.

دیدگاه خود را درباره‌ی این مطلب با ما به اشتراک بگذارید. پشتیبانی تیم سازنده‌ی از این سری بازی چگونه است؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

382 پست
كيان زرعكانی
دبیر بخش اکس‌باکس در وب‌سایت وینفون
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,