مایکروسافت ظاهر سفارشی Chainsmokers را به عنوان بخشی از مجموعه جدید سلبریتی نمایان کرد.اکس‌باکس وان‌اس با مقداری از ویژگی سلبریتی‌ها(مشاهیر) چه ظاهری خواهد داشت؟ مایکروسافت با یک مجموعه جدید از کنسول‌های سفارشی به این سوال پاسخ می‌دهد. مایکروسافت با Chainsmokers برای اولین بار در مجموعه‌ای از پشتیبانی سلبریتی، برای ساخت یکی از انواع کنسول‌های سفارشی اکس‌باکس وان‌اس همکاری کرد. در ادامه با کافه اکس‌باکس همراه باشید.

در اولین تلاش، مایکروسافت از لوگوی Chainsmokers پشتیبانی می‌کند و کنسولی را تولید کرده است که با نور‌های نئونی روی سطح کنسول لوگو را نمایش می‌دهد. نورهای کنسول ثابت و ساکن نیستند بلکه روی صفحه‌ی کنسول با رقص نور کوچکی به صداها واکنش نشان می‌دهند. مایکروسافت این‌گونه شرح می‌دهد:

برای ساخت کنسول، تیم اکس‌باکس از یک میکروپردازنده مینیاتوری یواس‌بی استفاده کرده که در وقت مناسب شروع به کارکردن می‌کند و صدا را به نور‌های پویا و متغیر تبدیل می‌کند. شصت عدد پیکسل کوچک صفحه نمایش چند لایه‌ای اکریلیک کنسول را روشن کرده و تولید رقص نوری سه بعدی می‌کنند که همین موضوع اکس‌باکس وان‌اس را منحصربه‌فرد می‌کند.

کنسول‌های سفارشی آن‌چیزی نیستند که مایکروسافت قصد تولید انبوه آن‌ها را داشته باشد. همچنین مایکروسافت توضیح داده است که  در 17 سپتامبر چگونه می‌توانید با پاسخ به توئیت Chainsmokers در صفحه توئیتر آن‌ها شانس برنده شدن خود را امتحان کنید.

ظاهرا این اولین کنسول از سری کنسول‌های سفارشی سلبریتی است. مایکروسافت می‌گوید که انتظار موارد بیشتری از موسیقی، ورزش، تلوزیون و شخصیت های مد و فشن را در باقی سال دارد. همچنین به عنوان دومین کنسول سفارشی که تیم اکس‌باکس در ماه‌های آینده  ازآن رونمایی میکند، همکاری با “دی جی خالد” است که این مجموعه گیم‌پلی سفارشی از ماه آگوست شروع به کار کرده است.

 

منبع :

WINDOWSCENTRAL

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,