Story Remix این‌بار برای غیراینسایدری‌ها رونمایی می‌شود.چند هفته پیش که همه از تغییر نام Microsoft Photos شوکه شده بودند را به خاطر می‌آورید؟ هنوز عنوان محبوبترین اسم برای اپلیکیشن جدید را به دست نیاورده بود که اولین‌بار در میانه‌ی آگوست اینسایدری‌ها را برای تغییر نام تحت فشار قرار داد، اگرچه مایکروسافت اعلام کرده بود که این نسخه نهایی نبوده و بازخوردهایی را دریافت خواهد کرد.در ادامه با وینفون همراه باشید.

 در یک اتفاق غافلگیر کننده ظاهرا یک به‌روزرسانی جدید برای کاربران معمولی غیر اینسایدر عرضه شده که باعث تغییر نام اپلیکیشن Photos به Story Remix شده است. ما روی تعدادی از کامپیوترهای خود این تغییر را مشاهد کرده ایم، که البته با توجه به کادر تغییرات اعمال شده در این به‌روزرسانی که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، قطعیت آن مشخص شده است.

این موضوع می‌تواند یک اشتباه باشد، می‌تواند عمدی باشد، می‌تواند اسم نهایی باشد، و همه‌ی ما مجبوریم با آن کنار بیایم حتی اگر فکر کنیم که احمقانه است یا نیست. حدس بزنید، به زودی می‌فهمیم.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,