حالا که افزونه ها به مایکروسافت اِج آمده اند، آن را به مرورگری مناسب تر از همیشه تبدیل کرده اند. یکی از ویژگی هایی که برخی از مردم آن را بسیار دوست دارند و برخی دیگر از آن متنفّر هستند این است که با بردن نشانگر موس بر روی برگه ها یک پیش نمایش از آن ها دیده می شود. اگر شما جزو دسته دوم هستید، در این مقاله آموزش چگونگی خاموش کردن آن را با یک دستکاری کوچک در رجیستری، آموزش می دهیم.

توجه کنید که ابزار رجیستری بسیار کارآمد است و هرگونه دست کاری اشتباه در آن می تواند سیستم عامل را ناپایدار نماید. پس در پیروی در آموزش هایی که به وسیله این ابزار انجام می شود نهایت دقت را به کار گرفته و از دستکاری قسمت های دیگر به شدت خود داری کنید. این آموزش بسیار ساده است و با یک تغییر کوچک می توانید از شر پیش نمایش برگه ها رها شوید.

ابتدا ویرایش گر رجیستری را با تایپ کلمه Regedit در نوار جست و جوی ویندوز باز کنید. رایانه از شما می پرسد که آیا اجازه تغییر را به آن می دهید یا خیر؟ گزینه “Yes” را انتخاب کنید.

Regeditدر رجیستری مسیر زیر را دنبال کنید:

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\AppContainer

\Storage\microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe\MicrosoftEdge\TabbedBrowsing

TabbedBrowsingحالا باید در کلید TabbedBrowsing یک متغییر جدید ایجاد کنید. بر روی فلدر TabbedBrowsing راست کلیک کرده و گزینه New > DWORD (32-bit) Value را انتخاب کنید. مقدار جدید را TabPeekEnabled نام گذاری کنید و بر روی آن دبل کلیک کنید تا پنجره properties باز شود.

TabPeekEnabled در کادر Value data مقدار ۰ را بدهید و Ok را بزنید.

Value dataاکنون اگر مایکروسافت اِج را باز کنید دیگر خبری از پیش نمایش برگه ها نیست. اگر در حین انجام این کار مرورگر باز بوده آن را بسته و مجددا باز کنید تا تغییر اعمال شود. اگر مجددا می خواهید این قابلیت بازگردد، به مسیر قبلی رفته مقدار TabPeekEnabled را به عدد ۱ تغییر دهید.

هک رجیستری با یک کلیک

one click hackاگر حال و حوصله سرو کله زدن با رجیستری را ندارید، ما برای شما فایل های رجیستری هک را آماده کرده ایم. کافی است آن ها را از اینجا دریافت کرده و با یک کلیک بر روی هر کدام تغییر در رجیستری شما انجام می شود و می توانید قابلیت پیش نمایش تب را روشن یا خاموش کنید.

منبع :

HOW TO GEEK

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sayan
پاسخ دهید شنبه 5 شهریور 1395

راه حلی برای باطریهایی که زود شارژ تموم می کنند یا کاربرانی که باطری گوشیشان زود تخلیه می شود .
باطری خود را یک ساعت بیرون بیاورید و سپس باطری رو به گوشی وصل کرده و تا آخر شارژ استفاده نمایید و بعد شارژ نمایید .
من چند روز پیش اتفاقی یک ساعت باطری رو درآوردم و حالا با تخلیه شارژ مواجه نشدم قبلا” شب بالای ۷۰ درصد شارژ بود بدون استفاده صبح شارژش به ۲۰ درصد میرسید .

محمد
پاسخ دهید شنبه 5 شهریور 1395

دوستان میشه بگید چه ویژگی هایی به بروزرسانی سالگرد اضافه شده؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,