cortana-su-xbox-one

تقریبا یک هفته پیش مایکروسافت انتشار به روز رسانی سالگرد اکس باکس وان را با عنوان به “روز رسانی تابستان” را آغاز کرد. هیچ به روز رسانی دیگری منتشر نشده است اما اخیرا یک به روز رسانی جهت رفع باگ برای اکس باکس وان منتشر شده است. با وینفون همراه باشید.

لَری هرایب در حساب توییتر خود انتشار این به روز رسانی کوچک را خبر داد. این به روز رسانی ویژگی خاصی با خود به همراه ندارد و فقط حهت رفع باگ منتشر شده است.

 امروز یک به روز رسانی سیستمی برای کنسول اکس باکس وان منتشر می کنیم. ویژگی جدید ندارد و تنها چند باگ پشت پرده[سیستمی] رفع شده است.

احتمالا تا بحال از ویژگی های جدیدی که به روز رسانی سالگرد به اکس باکس وان اضافه کرده خبر دارید. استور جدید، تغییر در رابط کاربری، کرتانا، پخش موسیقی در پس زمینه و.. از این قابلیت های هستند.  به روز رسانی جدید به طور خودکار در کنسول شما برای نصب نمایان می شود اما می توانید به صورت دستی از قسمت به روز رسانی ها آن را دریافت و نصب کنید. با رفتن به قسمت Guid وارد تنظیمات شوید سپس وارد All settings شده و در قسمت System  وارد Console info & updates شوید تا به روز رسانی ها را ببینید.


آیا شما هم به روز رسانی سالگرد و این به روز رسانی جدید را دریافت کردید؟

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
سهیل
پاسخ دهید شنبه 15 مرداد 1395

اقا این واتس بتا امکان نصبش برا عموم اومده من الان دوتا واتس همزمان دارم رو گوشیم هردو هم رسمی و خووب واتس بتا هم خشگل شده فقط برداشته عکسارو گرد کرده دور محاطبینو

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,