کمپانی هواوی در حدود یک سال قبل از دستگاه هیبریدی خود با نام Matebook رونمایی کرد. اکنون پس از گذشت بیش از یک سال، بر اساس اطلاعاتی که در پایگاه Geekbench مشاهده شده، به نظر می رسد که یک جانشین جدید برای Matebook در راه است. Matebook جدید با نام رمز “Pascal ” و شماره مدل HUAWEI H95-Pascal-W19 در هفته ی گذشته در وب سایت بنچمارک مشاهده شده است.

اطلاعات منتشر شده نشان می دهند که این دستگاه مجهز به پردانده ی اینتل Core i5-7200U با کلاک ۲.۷۱ گیگاهرتز و ۸ گیگابایت حافظه ی رم خواهد بود. پردازنده ی جدید یک ارتقای بزرگ و بسیار خوب نسبت به پردازنده ی Core M که مدل سال گذشته استفاده شده بود، می باشد.

نتیجه ی بنچمارک Matebook جدید امتیاز ۳۶۵۱ برای آزمون تک هسته ای و ۶۷۳۸ برای آزمون چند هسته ای را نشان می دهد.

هواوی MateBook با نام مستعار “Pascal” با پردازنده ی اینتل Core i5-7200U، هشت گیگابایت حافظه ی رم و ویندوز ۱۰ در آزمون GeekBench مشاهده شد (لپ تاپ ۱۵ اینچی)

— Roland Quandt (@rquandt) April 3, 2017

به غیر از ارتقای پردازنده، Matebook جدید همچنین در دو اندازه در دسترس خواهد بود: یک مدل ۱۳ اینچی و یک مدل ۱۵ اینچیاین اطلاعات در اواخر سال ۲۰۱۶ توسط هواوی آشکار شده بود و هر دو مدل جدید، بزرگ تر از مدل ۱۲ اینچی سال گذشته خواهند بود.

بر اساس توییت rquandt، فاش کننده ی اطلاعات، مدل مشاهده شده در Geekbench همان مدل ۱۵ اینچی Matebook جدید است. بنابراین این احتمال وجود دارد که نوع کوچک تر دارای مشخصات متفاوتی باشد.

منبع :

GIZMOCHINA

2159 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Ni10God
پاسخ دهید پنجشنبه 17 فروردین 1396

عالیه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,