gearsofwar4

روز قبل، PezRadar مدیر بخش فروم سایت رسمی گیرز، اخباری را منتشر کرد که شامل اضافه شدن پوسته های جدید سلاح ها، کارت های جدید برای قابلیت های بخش Horde و امکانات بیشتری به بازی می شود. شاید مهمترین علت این خبر، گرانی بیش از حد پک های UIR که به تازگی به بازی افزوده شده بودند، باشد. کاربران در فروم گیرز حسابی به قیمت این پک ها اعتراض کرده بودند و PezRadar در جواب آن ها گفته بود که استودیو کوآلیشن به نظر طرفداران احترام می گذارد و قرار است که به روز رسانی مبنی بر درخواست های کاربران، عرضه کند.

gears-of-war-4-windflare

…من همچنین تصمیم داشتم که شما را از بحث در مورد پک های UIR آگاه کنم. تعدادی زیادی از افراد ما در حال تصمیم گیری بر روی این پک ها هستند ولی قطعا ما برای بهتر شدن تجربه شما از گیرز ۴، بهترین ها را ارائه می کنیم و مطمئن باشید در صورت تصمیم قطعی استودیو، سریعا اخبار را به شما اعلام خواهم کرد.

پک های UIR برای مدت محدودی در دسترس قرار گرفته اند و با قیمت ۱۰ دلار یا با پرداخت ۴۲۰۰ کردیت درون بازی، در دسترس هستند. ۴۲۰۰ کردیت زمانی زیادی را برای جمع آوری طلب می کند و تقریبا کاربرانی که قصد دریافت محتویات این پک ها را داشتند را مجبور به پرداخت پول کرده است.

gears-4-uir-pack

از زمانی که این پک در کریسمس عرضه شد، کاربران شروع به اعتراض کردند ولی به تازگی شاهد جواب کوآلیشن بودیم و این کمی دیر است. گیرز ۴ کم کم دارد به عنوان بازی معروف می شود، که از کاربران خود اخاذی می کند! به خصوص که شانس دریافت کارت های مورد نظر شما به میزان قبل توجهی پایین است. امیدوارانه، استودیو کوآلیشن در آینده کمی سخاوتمندانه تر عمل خواهد کرد.

حال بیایید به نیمه ی پر لیوان نکاه کنیم، در ماه جاری یعنی ژانویه ۲۰۱۷ و در هفته ی بعد نقشه های جدیدی به گیرز ۴ خواهند آمد، استودیو کوآلیشن تعریف به خصوصی از این به روزرسانی کرده و قرار است ویژگی های مهمی از قبیل: مجازات در صورت خروج از بازی و حتی بن موقتی بازیکنان در صورت خروج زودهنگام و بهبود بخش تماشاگران در بازی انجام شود. همچنین می توان به افزودن تعداد زیادی از کارت های قابل ساخت (Craftable)، صد ها پوسته ی جدید برای شخصیت ها و سلاح ها و همچنین برطرف کردن باگ ها و مشکلات بازی اشاره کرد.

اسنودیو کوآلیشن تا آخر ماه ژانویه اطلاعاتی در مورد کراس پلی اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ را عرضه می کند. همانطور که می دانید، کراس پلی طی تعطیلات کریسمس به دست بازیکنان مورد آزمایش قرار گرفت. آیا هنوز به بازی کردن گیرز ۴ می پردازید؟ به نظر شما قیمت های قرار گرفته برای پک ها منصفانه است؟ دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

95 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,