Hyspherical 2 (2)

بازی Hyspherical 2 یک بازی پازلی و فکری است، این بازی ذهن و تمرکز شما را به چالش می کشد! پس حتمأ این بازی را امتحان کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید تا با این بازی بشتر آشنا شوید.

همانطور که گفته شد بازی Hyspherical 2 یک بازی پازلی است،که دارای ظاهری ساده و زیبا است ولی در عین همین زیبایی یک بازی تمرکزی و پیچیده است. این بازی همانند دیگر بازی ها مراحل اولیه ساده و آسان دارد تا با آن بیشتر آشنا شوید ولی در ادامه و گذشتن از مراحل مختلف کار شما سخت تر می شود.

Hyspherical 2 (2)

Hyspherical 2 شامل اشکال هندسی مختلف است که مدام در حال چرخش هستند و با لمس مرکز هر شکل هندسی، دایره هایی روی محیط این اشکال هندسی شروع به چرخیدن می کنند. قسمت اصلی کار اینجا است که شما باید به گونه ای مرکز شکل ها را لمس کنید، که دایره ها بعد از چرخیدن با دایره هایی که روی دیگر شکل ها است برخورد نکند، یعنی لمس های خود را کنترل کنید. شما در هر مرحله سه ستاره دارید و فقط سه بار فرصت دارید و در صورت از بین رفتن هر سه ستاره باید دوباره امتحان کنید.

Hyspherical 2 (3)      Hyspherical 2 (4)

بازی دارای ۱۵۰ مرحله مختلف با سبک های مختلف است. بازی دایره های جادویی در دو پلتفرم اندروید و iOS نیز وجود دارد و این می تواند رقابت را در بین افراد بیشتر کند.

ویژگی های بازی:

  1. ۱۵۰ مرحله مختلف
  2. کاملا رایگان
  3. گرافیک بسیار زیبا و موسیقی دلنشین

در زیر می توانید تریلر این بازی را ببینید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 15.15 مگابایت
  • منتشر کننده : Monkeybin AS
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندروید : دارد
  • نسخه تحت iOS : دارد
منبع : وینفون
171 پست
محمد خسروی
او لیسانس تربیت بدنی را از دانشگاه عالی سمنان دریافت کرده است. به پرسپولیس، شنا، شطرنج، والیبال، مطالعه و موزیک علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف وبگردی و گردش در طبیعت کند. محمد اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
HOIIIIN
پاسخ دهید شنبه 24 بهمن 1394

چالش انگیزه 🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,