surface

در گزارشی که شرکت بین المللی داده ها (IDC) منتشر کرده است، تبلت های جدا شونده یا هیبریدی تا سال ۲۰۲۰ با رشد ۳۰ درصدی مواجه خواهند شد. این خبر برای مایکروسافت خوشایند خواهد بود چرا که تبلت های سرفس مایکروسافت از نوع هیبریدی بوده و در آینده علیرغم موفقیت در فروش در این روز ها، شاهد کسب سهم بیشتر بازار و فروش بیشتر خواهند بود. برای جزییات بیشتر با وینفون همراه باشید.

 پیش بینی شده که رشد بازار تبلت های هیبریدی تا سال ۲۰۱۸، ۲.۱ درصد افزایش خواهد یافت، این در حالی است که در سال ۲۰۱۶ این تبلت ها ۱۶ درصد بازار را از آن خود کرده اند و تا سال ۲۰۲۰ این رقم به ۳۰ درصد خواهد رسید.

وب سایت CRN از مایک هَدلی، مدیر عامل شرکت همکار مایکروسافت در فروش تبلت ها در بوستون، درباره پیش بینی هایش از وضعیت و آینده این بازار پرسیده و او نیز این پاسخ را داده است:

من معتقدم که سال آینده میلادی سال بزرگی برای تبلت های جدا شونده باشد. کاربران و مشتری ها  خواستار تبلت های سبک و قابل حمل هستند. سرفس پرو ۴ تبلتی است که در مقایسه با مدل های پیشن بسیار پایدار است. در آینده شرکت ها به سوی طراحی محصولات شبیه سرفس خواهند رفت چرا که این محصول در خور اکوسیستم مایکروسافت است.

idc tablet sale status

در این گزارش می توان دید که محصول سرفس مایکروسافت را به طور مستقیم با محصولاتی نظیر iPad مورد رقابت قرار داده است. هنوز مشخص نیست که تاثیر این تبلت ها بر بازار کامپیوتر های عادی چقدر است و قادر به مجاب کردن شرکت ها به تعویض دستگاه های قدیمی خود با تبلت های دارای نسخه کامل ویندوز و قابلیت حمل آسان هستند؟در همین مورد وب سایت Winbeta در گزارشی از تغییرات در یک مدرسه گفته که تمامی مدرسین و دانشجویان آن به سرفس، ویندوزفون و حتی مایکروسافت بند مجهز شده اند.

نظر شما در باره سرفس و بازار تبلت های هیبریدی چیست؟

منبع :

IDC | WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,