IDC کمپانی تحقیقاتی بازار جهانی و آمار آخرین بررسی خود از بازار تلفن همراه سال پیش رو را منتشر کرده است که طی آن، رشد سال قبل جبران می شود و امسال سال امیدوارکننده ای پیش بینی کرده است. با وینفون همراه باشید. 

در آخرین ردیابی و بررسی بازار تلفن های همراه، رشد سال به سال ۳ درصدی توسط این کمپانی ثبت شده است و عرضه ی دستگاه ها ۱.۵۲ میلیارد تخمین زده شده است.

طبق اعلام این شرکت، تا سال ۲۰۱۸ انتظار می رود موج رشد بازار این دستگاه نسبت به سال گذشته، ۴.۵ درصد باشد و شرایط اقتصادی بازارهای جدید بهبود پیدا می کند و سالی پر از آیفون اپل وجود خواهد داشت.

بررسی های این شرکت درباره ویندوز فون بسیار ناامید کننده است و رشد سالانه سال ۲۰۱۷ با رشد منفی بسیار زیاد پیش بینی شده است که این آمار تا سال ۲۰۲۱ مجددا به مثبت بر می گردد و این نشان دهنده ی سیاست های غلط و نه چندان شفاف مایکروسافت تا بدین جای کار بوده است.  آمار عرضه ی گوشی های ویندوزفونی به ۱.۱ میلیون دستگاه کاهش پیدا خواهد کرد و این رشد منفی ۸۰.۹ درصدی را رقم خواهد زد.

این کمپانی درباره مایکروسافت بیان کرده است، این شرکت به طور کامل برای دستگاهی با کیفیت سرفس برای حمله به تلفن های هوشمند یا فشار به تولید کنندگان عزم خود را جزم نکرده است و امیدها برای بازگشت فوق العاده در سال های پیش رو در حال کم شدن است.

IDC با پیش بینی جنگ آینده تلفن همراه در بخش صفحه نمایش طی سال های آینده از تلاش سامسونگ و ال جی برای صفحه نمایش های ۱۸:۹ بدون حاشیه سخن گفته است و اینکه اپل نیز به زودی به آن ها خواهد پیوست. این شرکت صفحه نمایش های قابل انعطاف و جمع شونده را شروع کار نوآوری های صفحه نمایش دانسته است.

منبع :

ONMSFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amin
پاسخ دهید جمعه 12 خرداد 1396

من که لومیا ۷۳۰ خودمو فروختم، عمرم حروم شد روش، الانم در حال تحقیق یه گوشی اندرویده پرچمدارم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,