اوایل امسال و در کنفرانس بیلد 2019 بود که مایکروسافت از حالت IE برای مرورگر اج کرومیوم رونمایی کرد. که هدف آن رسیدگی به مسایل سازگاری برای کسب و کارها است؛ بسیاری از کسب و کارها هنوز برنامه‌های وبی دارند که به طور خاص برای اینترنت اکسپلورر ساخته شده‌اند. اکنون می‌توانید در یک زبانه جدید از این قابلیت استفاده کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که صفحه وب سایت در اینترنت اکسپلورر را در خود اج باز کنید. برای استفاده از این قابلیت ابتدا باید در تنظیمات flag گزینه‌ای به اسم ‘Enable IE Integration’ را فعال کنید و بعد فقط کافی است به More tools رفته و گزینه ‘Show this page using Internet Explorer’ برای نمایش صفحه دلخواه خود با اینترنت اکسپلورر، انتخاب کنید. 

اکنون می‌توانید بین گرینه‌های چون پیش‌فرض، غیرفعال، حالت IE و NeedIE انتخاب کنید. حالت IE هم اکنون در شاخه Dev وجود دارد؛ با این حال آن را برای نسخهِ مکِ اج پیدا نخواهید کرد. دلیل هم واضح است زیرا مک از اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمی‌کند، بنابراین وجود این ویژگی غیرضروری است.

ویژگی جدید دیگری به اسم ‘Limit media autoplay’  به تنظیمات flag اضافه شده است که پخش خودکار ویدیو در برخی سایت‌ها را مسدود می‌کند. اگر می‌خواهید نسخه کرومیوم اج را امتحان کنید؛ به این لینک مراجعه کنید.

نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

NEOWIN

155 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,